Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

simiandrás által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (20)Időben csökkenő Időben csökkenő
simiandrás
20 élménybeszámolót írt
20
17 éve tag
2014.12.24. 00:34
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Idén Kaprunt vettük célba, február vége márciusi utazást tervezünk 1 hétre. Nem voltunk még itt. Olyan helyet keresünk ami közel a pályához félpanzió, és esetleg jó áron szállással együtt bérlet is van..

Ami talán nem elhanyagolható, hogy ne legyen nagyon drága.

Tudom, hogy itt a sielök.hu-n van szállás ajánlat, de olyanokat szeretnék amik már bejáratottak.

Nagyon köszönöm a segítségeteket, mindenkinek jó csüszást!

Sziasztok András
simiandrás
20 élménybeszámolót írt
20
17 éve tag
2014.02.04. 10:39
Sziasztok! Holnapra tervezünk egy csúszást. Milyen a helyzet, pályák stb. Hova érdemes menni melyik részen lehet megállni, parkolás megközelítés.

Köszönöm, András.
simiandrás
20 élménybeszámolót írt
20
17 éve tag
2014.02.04. 10:07
Háááát! vándorol a köd. a felső résuen kevésbe volt, de a felvonók már ködben voltak.
Előzmény: (nyugiba 168785)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
simiandrás
20 élménybeszámolót írt
20
17 éve tag
2014.02.03. 23:32
Mi még élvezzük a sielés örömeit.
Sajnos a pályán köd, köd és köd. A völgyben +3-4 fok van a csúcson +2-3 volt ma. Rozin olyan erős szél fújt, hogy a nyitott felvonón,..... háát mit mondjak, nem volt jó ülni.

A hó állaga sajnos vizes délutánra letúrva, de azért élvezzük! Az igéretek szerint lesz hideg is, napokon belül állítólag érkezik.

Jó csúszást mindenkinek!
simiandrás
20 élménybeszámolót írt
20
17 éve tag
2014.01.27. 21:00
Carrera apex feher sisakot keresek. segitsetek! Hol lehet, kapni. A K2 elfogyott. Ki arul meg carrerat? Köszönöm, sziasztok Andràs.
simiandrás
20 élménybeszámolót írt
20
17 éve tag
Topik: Weinebene
2014.01.18. 22:44
Sziasztok! Mi 5 evig jartunk ide:http://www.urlaubambauernhof.at/koralpenblick#tab=info
Nagyon kedves csaladi panzio. A palyatol, kb 8-10 perc autozasra. Adnak egy kedvezmenyre jogosito kupont. A szobak, tipikus fa boritasu, tiszta,meleg, a tobbsegehez terasz is van.
Nagyon szerettuk a helyet. Jaa, es az ar nem az egekben van!
simiandrás
20 élménybeszámolót írt
20
17 éve tag
2014.01.15. 00:34
Sziasztok!

Egy infó, egy ismerős mondta, hogy Murauban minden hónapban van piac ahol sicuccokat lehet venni olcsn. A helyiek kiárulják a már megunt egy "éves" cuccaikat. Van esetleg infója valakinek erről?

Sziasztok, jó csúszást mindenkinek!
simiandrás
20 élménybeszámolót írt
20
17 éve tag
2013.01.03. 19:33
Megjártuk a Semmeringet, nekünk volt szállásunk,(igaz, már áprilisban lefogleltuk.) De nem is ez a lényeg.
Eljött az idő a minősítésemnek, sajnos ezt a pályát nagyon le kell húznom. 23 fős társasággal voltunk kinnt, több kezdő és sok gyerekkel. Az, hogy sokan vannak annak az üzemeltetők nagyon örülnek, de már akik a fenekünk alá teszik a csákányt már most tele van a hócipellőjük. Beszélgettem velük, és azért nekik sincs kolbiból a kerítés.
A közép állomástól 1 óra 4 perc volt a csúcs. Azt hittem, soha nem érük fel. Közben a 10 KÉK pálya??!!! KÉÉÉÉK? Mitől???? Ha ezt tudjuk nem megyünk fel 7 gyerekkel és egy csomó kezdővel. Túl vagyunk rajta, irány a csúcs.......... hófúvás, de szép és a pálya tiszta jég.......Bameg. Utiterv a 4 parkolóba szólt ott vártak a többiek, kinéztük a KÉK 3a-t. Naháát lezárva, tudom ki van írva, nem volt, visszamentem, megnéztem. a kasszánál a kártya visszaváltásakor 10 euróval át akart vágni a csaj.

Összeségében csak azért egy csillag mert sokan mennek ide csúszni, mi többet nem megyünk.
Nekünk is maradt Mariazell, no az sokkal kisebb, de volt, hó, és nagyon élvezték a gyerekek is.
Hát ennyi. Senkinek nem akarom elvenni a kedvét, mi csalódtunk.
simiandrás
20 élménybeszámolót írt
20
17 éve tag
2013.01.02. 19:19
Sziasztok! Február elején tervezzük egy társasággal 4 napos muraui csúszkálást. Több gyerkőc lenne velünk akiknek keresünk magyar oktatót. Tudtok ajánlani valakit?
Köszönöm András.
simiandrás
20 élménybeszámolót írt
20
17 éve tag
Topik: Mariazell
2012.12.29. 19:34
Holnap, vasárnap mennénk mariazelre csúszni. Mi a helyzet most ott? Kérünk infót! Köszönjük.
simiandrás
20 élménybeszámolót írt
20
17 éve tag
2012.12.27. 11:50
Irjatok infót! Milyenek a pályák? Mennyi hó van? Stb. Holnap indulunk és aggódva nézzük az időt. Nap lesz, a hőmérő is inkább puszt fog mutatni. Picit aggódunk.........

Sziasztok, jó csúszást!!!
simiandrás
20 élménybeszámolót írt
20
17 éve tag
2012.12.26. 22:15
Sziasztok! Letöltöttem, tesztelem, és mesélek róla!! Jó csúszást mindenkinek! BÚÉK
simiandrás
20 élménybeszámolót írt
20
17 éve tag
2012.12.26. 19:52
Stuhlek/ Semmering van ez a panzio, szilveszterezni megyünk ide. Járt már itt valaki, és milyen a hely?
Köszi András.
simiandrás
20 élménybeszámolót írt
20
17 éve tag
2012.12.16. 14:26
Ki mit használ, mik a tapasztalatok? kinek mi jött be.
simiandrás
20 élménybeszámolót írt
20
17 éve tag
2011.12.25. 22:41
Idén megyünk elöször ide síelni. Vélemények, tapasztalatok, jó hütték érdekelnek. Köszönöm a segítségeteket. Jó csúszást mindenkinek!
simiandrás
20 élménybeszámolót írt
20
17 éve tag
Topik: Koralpe
2010.12.23. 22:12
Sziasztok!

Megyünk szilveszterezni Weinebene-be és átmennénk Koralpe-nre csúszkáli. Tudnátok segíteni abban, hogy pontosan hol van a koralpeni pálya esetleg GPS koordinata.

Köszönöm Sziasztok András
simiandrás
20 élménybeszámolót írt
20
17 éve tag
2010.02.13. 20:28
Sziasztok! Nos, mi megnéztük a pályát, és élvezkedtünk egy kicsit. Sajnos tényleg egy kicsit, mert volt bosszankodásra is okunk. A lenti lelvonónál kritikán aluli az S alakú lassító és bejárat a felvonóhoz. Lejtős, szintkülönbséggel, nagyon nehéz bejutni. Sokan morognak, nem lehet kényelmesen állni (már amennyire egy bakiban lehet kényelmesen) ééés, többször leállították a csákányos, mert el volt szakadva az egyik csákánynak a kötele és probálták megcsinálni, volt olyan, h 23 percet álltunk, és vártunk. Amikor valaki szólt, "ha már levágtátok a kötelet, dobjátok félre a rudat, és engedjétek a tömeget" Mi volt a válasz? "De ide 2 ember akkor nem tud beülni!"
Kénytelenek voltunk várni.

A rövid kék pályánál rendszeresen megállították a gépet, nem tudjuk, h miért, nem láttunk semmit.

Nagyon sokat kellett várni, sok a bunkóaki tolakszik. Sajnos nekünk elment a kedvünk ettől a helytől.
simiandrás
20 élménybeszámolót írt
20
17 éve tag
Topik: Weinebene
2009.12.25. 22:19
Tudtok hó ill időjárásjelentést mondeni, írni? Amit a neten találtam az nem túl biztató. Köszi mindenkinek!
simiandrás
20 élménybeszámolót írt
20
17 éve tag
Topik: Donovaly
2009.11.23. 15:39
Sziasztok! Van esetleg valami hír a hóeséssel kapcsolatban? A lécek már irányba vannak fordítva, de egyenlőre még nyoma sincs a hónak. Biztassatok minket!!!
simiandrás
20 élménybeszámolót írt
20
17 éve tag
2009.11.23. 15:36
Köszönöm a hozzászólásokat és a segítséget. Megvettem a TERMIC IC-t. Kicsit meglepődtem, mert szinte szoba hőmársékletet fúj. Én azt hittem, h legalább langyos ha nem is meleget fúj, de megnyugtattak a boltban, h ez ilyen mert cirkuláltatja a levegőt a cipőben és nem szabad,h meleg levegőt fújjon, mert deformálódhat a bélés.

Remélem be fogja váltani a hozzáfűzött reményeket. Sziasztok, jó csúszást mindenkinek!
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.