Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

marisol által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
marisol
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2010.01.04. 20:42
Kedves Pixor!

Bocsi, hogy csak most írok, de el voltam havazva! :) (szerencsére szó szerint!) A Nitro Shield széria széles körben nagyon kedvelt, pont az ár-érték arány miatt! Én csak javasolni tudom, főleg mivel viszonylag ugyan puha lap, viszont ha hosszabbat választasz az szűzhóban nem merül el, de a súlyodat tekintve se fog kilőni! Szóval véleményem szerint válaszd a 165ös wide-osat! Bármi kérdés van még szívesen válaszolok email-ben is, mert azt gyakrabban tudom nézni!Címem: snowman@snowman.hu
üdv:
Marisol:)
marisol
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2009.12.17. 21:28
Kedves Rajah975!
Most már a névhez egy arc is párosul! Mért nem mondtad, hogy Te vagy Te! :D Örülök, hogy jó a baki és használd egészséggel! Ha felénk jársz ugorj be egy teára, meg ha van kedvetek mehetnénk valamikor csúszni egyet közösen! Nyitnak a magyar pályák is!!!! :D
marisol
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2009.12.06. 23:03
A Nitro Team TLS 49900 Ft. Bármi kérdésetek van, szívesen segítek. Célom, hogy Mindenki megszeresse a téli sportokat. Remélem találkozunk a boltban, vagy valamelyik sípályán.
marisol
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2009.12.01. 12:39
Kedves Rajah!

Amit Conclark barátom említett az a Nitro, TLS rendszere. Amit tapasztalatból állíthatok, hogy az összes gyorsfűzős rendszer közül az egyik legjobb és legegyszerűbb. Tudom, hogy ez itt nem a reklám helye, de nem bánod meg, ha a keresgélést nálunk kezded a Snowman-ba, ahol mindegyik Nitro modelt megtalálod. Egyébként a TLS rendszerről itt találsz egy kis oktató videót:
Kattints a képre a videó megtekintéséhez:


Üdv:
marisol :)
marisol
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2009.11.02. 09:05
Már nagyon várjuk... :)
Előzmény: (margeliosi 72595)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.