Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

marzio által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (65)Időben csökkenő Időben csökkenő
marzio
65 élménybeszámolót írt
65
19 éve tag
2013.12.15. 22:17
Üdv.!

Most hétvégén tartottuk a szokásos Jasna-i besíző túránkat.

A szállás: A szállásunk ismét a Druzba-ban volt, a hely hozta a megszokott jó színvonalat, ráadásul így előszezonban kedvező áron.

Pályák: Biela Pút (libalegelő), Lukova-Pryheiba-Májova, és Pryheiba-Zahradky pályák voltak nyitva. A Funitell-lel fel lehetett menni a Chopokra elvileg csak a gyalogos túrázóknak volt megnyitva, ettől függetlenül lehetett használni a Chopok-Lukova pályát is, de ez hivatalosan le volt zárva.

Pályák minősége, síélmény: Kezdem fentről lefelé! Chopok-Lukova: Kő, kő hátán, de odafigyeléssel azért le lehetett jönni, hivatalosan zárva volt úgyhogy aki ezen akart síelni az ezt belekalkulálja.
Lukova-Pryheiba-Májova: A felső rész de. 11 kor már szét volt síelve, aki ismeri a terepet az tudja, hogy ez a rész nem túl széles, volt bucka rendesen, lehetett gyakorolni a rövid lendületet. A Májova viszonylag széles viszont ez rendesen ki volt jegesedve még a két szélén is.
Pryheiba-Záhradky: A felső keskenyebb rész kijegesedve, az alsó szélesebb rész jól használható volt.
Biela Pút: Tökéletes, csakhát ez kék, ettől függetlenül nekem szívem csücske, mert itt tanultam meg síelni még 1991-ben. Tömeg viszont volt rajta rendesen.

Összességében: Jól éreztem magam, előszezonban ez ennyit tud sajna, ami viszont űberpofátlan az az, hogy ezért elkérnek 28 Eurót! Ennyi ugyanis a napijegy ilyenkor! És nincs olyan, hogy 11 órától olcsóbb, és olyan sincs, hogy 13.30-tól még olcsóbb, pedig a honlapjukon ez van fent! Ezzel azért nem volt jó szembesülni amikor odamentem a pénztárhoz 11.00-re. Van viszont olyan, hogy 28 Euró helyett 32 Eurós jegy és ha viszaviszed 2 órán belül akkor visszaadnak 11 Eurót, ha 4 órán belül akkor meg 8-at! Nem értem ez mire jó!

Viszont ami nagy élmény volt az az, hogy végre előszőr sikerült feljutnom a Chopok csúcsra! Nagy élmény volt! :)
marzio
65 élménybeszámolót írt
65
19 éve tag
2013.01.18. 08:51
Vasarnap menj! Vasarnap az osztrakok templomba mennek sieles helyett, meg ebedet foznek otthon :-)
Előzmény: (s7bob 150783)
marzio
65 élménybeszámolót írt
65
19 éve tag
2013.01.17. 20:31
Mar csak az a kerdes, hogy hogyan jutunk el Hozzatok? Allitolag agyhalal van feletek az utakon!
marzio
65 élménybeszámolót írt
65
19 éve tag
2013.01.07. 19:52
A hazai fogyasztasat sehol sem engedik, se itthon sem kulfoldon, ki is van irva hogy no picnic , de ez szerintem csak epuleten belul! Mi penteken voltunk esti sielesen ugyanitt, es a kulso kiulos reszen ettek hatizsakbol es senki nem szolt erte.
marzio
65 élménybeszámolót írt
65
19 éve tag
2013.01.01. 09:42
Kihagytad a szorasbol, hogy a 7-es utan lehet kerulni egy darabon a 9-est a 10-es palyan, en mindig ugy szoktam mar amikor meg van nyitva.
marzio
65 élménybeszámolót írt
65
19 éve tag
2012.12.30. 18:28
Hello Nordica!

Az lenne a kérdésem, hogy ha ilyen hideg marad az idő akkor várható esetleg további pályák megnyitása? Csütörtökön vagy pénteken meglátogatnánk Benneteket! Köszi előre is!
marzio
65 élménybeszámolót írt
65
19 éve tag
2012.12.09. 23:24
Sziasztok!

Mi voltunk haverral csúszni most hétvégén egyet! A Biela Pút (libalegelő) pálya működött a hozzávaló 4-es ülőlifttel, valamint az egyik négyüléses lift ment a Lukováig két darab piros pályával. Mínusz 15 fok volt, a pályák jók voltak, elég sokan voltunk (volt a szlovákoknak valami kuponos akció a pénztárnál tumultus volt az adminisztráció miatt), de várni a lifteknél két percnél többet nem kellett. Láttuk a fejlesztéseket (funitel lift, hegyivasút), ha itt beindul az összes lift szerintem sorállás biztos nem lesz úgy mint a régi szép időkben! A szállásunk a Druzbában volt, abszolút pályaszállás, a szolgáltatásokkal elégedettek voltunk, a személyzet kedves volt, és ez igaz a sípálya és a hütte személyzetére is. Az itteni árak alulról karcolják a hasonló méretű osztrák terepek árait, dehát ugye valamit valamiért. Nekem nagyon tetszett, szerintem mi 12 év kihagyás után gyakori vendégek leszünk itt.
marzio
65 élménybeszámolót írt
65
19 éve tag
Topik: Kokava
2012.12.02. 21:32
Es vajon a Haj-on levo palyat megnyitjak ebben a szezonban?
marzio
65 élménybeszámolót írt
65
19 éve tag
2012.01.31. 08:40
Köszi a választ. Tegnap én is nosztalgiáztam: 1995 telén nagyon sokat síeltünk itt apuval, emlékszem a tányéroson 38 ft volt 1 menet, viszont le lehetett síelni egészen Mátraházáig (2800 m), onnan hétvégenként pörögtek a volánbuszok, 1 menet 25 ft, napijegy 400 ft volt. Micsoda szép idők voltak :)

Ja amúgy tegnap beszéltem egy illetékessel, azt mondta, hogy hétvégére ha esik még hó akkor tervbe van az északi megnyitása, de csak a pálya felső szakasza, valamint a piros rövid pálya. Kihangsúlyozta, hogy ezek szigorúan csak tervek, még a csákányokat is fel kell előbb rakni.

Reménykedjünk, a hideg biztosan marad, állítólag sok hó is fog esni.
marzio
65 élménybeszámolót írt
65
19 éve tag
2012.01.30. 12:06
Szia!

Igen azt tudom, hogy a hétvégén van síbusz, én a hétköznapra értettem! :)
Előzmény: (mdanka 132463)
marzio
65 élménybeszámolót írt
65
19 éve tag
2012.01.30. 09:04
Szia Dézi!

Érdeklődnék, hogy a busszal már sícipővel a lábadon mentetek fel, vagy odafent öltöztél át? Csak azért érdekel mert egyrészt busszal felmenni Mátraházáról jóval olcsóbb még egy gyerekkel is mintha kifizetném Kékestetőn a 600HUF parkolást. Másrészt ha felengednek a buszra sícipőben akkor hétközben is meg lehetne játszani, hogy egyszer-egyszer lecsúszunk a Veronikáig, ott van buszmegálló és a busszal vissza a csúcsra. 155+80HUF buszjegy nem a világ szerintem.

Köszi előre is!
marzio
65 élménybeszámolót írt
65
19 éve tag
2012.01.28. 07:57
Pedig egy ilyen csinos hölggyel szívesen felvonóznék :))))
Bocs, poén volt! :))
Amúgy azt én sem értem, hogy a magyar embereket miért zavarja az ha egy idegennel kell együtt felvonóznia. Az osztrákok meg a németek ebből korra, nemre való tekintet nélkül soha nem csinálnak gondot. Jó, mondjuk ők szaunázni is meztelenül szoktak. Mindegy, van még mit finomhangolni emberek! :)
Előzmény: (mitro 132243)
marzio
65 élménybeszámolót írt
65
19 éve tag
2012.01.19. 23:02
Inkább arról beszéljen valaki, hogy mikor lehet lesíelni a délin a Veronika rétig? Indulnak e idén síbuszok ilyen üzemanyagárak mellett?
marzio
65 élménybeszámolót írt
65
19 éve tag
Topik: Donovaly
2011.11.22. 11:42
És 1 eurós napijegy lesz vajon a tavalyihoz hasonlóan?
Előzmény: (admin3 124649)
marzio
65 élménybeszámolót írt
65
19 éve tag
2011.01.21. 20:19
Szia!

Igen, lehet fizetni bankkártyával a bérletpénztárban is, és a kölcsönzőben is én azzal fizettem!
Előzmény: (pube 104914)
marzio
65 élménybeszámolót írt
65
19 éve tag
2011.01.07. 19:13
Köszöntem, akkor máshová! :)
Előzmény: (Robin 102715)
marzio
65 élménybeszámolót írt
65
19 éve tag
2011.01.07. 19:00
Sziasztok!

Kérdezném a Síparkba gyakrabban járó sízőket, hogy holnap mekkora tömeg és sorállás várható?
Szerveznék a Kiskorúmmal egy 1 napos sízést idehaza, és itt még sosem voltunk!

Előre is köszi!
marzio
65 élménybeszámolót írt
65
19 éve tag
2011.01.07. 00:40
Sziasztok!

Ha már a kaja áraknál tartunk akkor érdeklődnék, hogy a Weissenelf (W11) étteremben lehet e bankkártyát használni?
marzio
65 élménybeszámolót írt
65
19 éve tag
2011.01.03. 12:20
Látom számomra érik a sízár vásárlás! Rohadna le a keze!
Előzmény: (gerebyzs 101539)
marzio
65 élménybeszámolót írt
65
19 éve tag
2010.12.31. 16:44
Nem kell oda tányéros, ott van a 3-as csákányos a 4es pálya mellett. A 4-es pálya jelenleg megnyitott felső részén gyakorolhatnának a kezdők, csak a liftbe való beszállást kellene valahogy megoldani valami ideiglenes módon, nem emlékszem, hogy ott mennyire mennek magasan a csákányok! Ha a költség oldalát nézzük, szerintem több értelme lenne ennek, mint az 1 es csákányost járatni azért a 300 méternyi alsó pályáért, ami ráadásul az egész park legszűkebb keresztmetszete. Remélem, hogy az üzemeltetők olvassák az oldalt, hátha!
Előzmény: (Miamanó 101040)
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.