Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Noris által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (11)Időben csökkenő Időben csökkenő
Noris
11 élménybeszámolót írt
11
20 éve tag
Topik: Turecka
2005.02.05. 20:23
Hello!
Én voltam Tureckán kétszer is.Tényleg nem tanulópálya, van meredeksége!Ott kell tudni síelni! De nekem tetszett.Lényegében egy pálya van. Négy korongos visz fel a csúcsig, ami közvetlen egymás után indul.De ha nem akarsz teljesen felmenni, akármelyik szakasznál ki lehet szállni.A felvonók nem a legújabbak, mondhatni régiek...De működnek! :)Ratrakolják a pályát, de elég kis teljesítményű géppel...van, amikor nem is működik... Így a pálya elég bockás is tud lenni.De én azt mondom, érdemes legalább egyszer megnézni!
Noris
11 élménybeszámolót írt
11
20 éve tag
2005.01.26. 10:29
És ez a diákigazolványos cucc csak a jegyre vonatkozik? Bérletre nem?
Noris
11 élménybeszámolót írt
11
20 éve tag
Topik: Donovaly
2004.12.19. 11:50
Az autópálya matricás! De ezt a 15 km-t ki lehet kerülni, nem kell autópályán menni, és ez az út az autópálya mellett halad!
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Noris
11 élménybeszámolót írt
11
20 éve tag
2004.10.29. 11:45
Én a télen voltam Spania Dolina-n.Szerintem egész jó kis hely!A pályákat tükörsimára gyalulták (legalábbis akkor).És a pályák is jók,sok elágazással, így van miből válogatni! :-) Egy baja van, hogy alacsonyan fekszik, igy ha melegebb idő tör be,gyorsan olvad a hó...
Noris
11 élménybeszámolót írt
11
20 éve tag
2004.03.16. 19:30
Milyen verseny volt vasárnap (márc.14-én) a Chopokon Zahradkynál? Mert mi is kint voltunk,de annyian voltak,hogy inkább elmentunk Vratnára. (Mi még a pályára sem jutottunk ki, akkora volt a kocsisor,hogy sehova sem tudtunk leparkolni.)
Noris
11 élménybeszámolót írt
11
20 éve tag
2004.03.09. 19:22
Egy ilyen térdstabilizáló mennyire jó a megelőzésre?Mert gondolom,egy nagyobb bukásnál nem bizos,hogy mevédene egy esetleges szalagszakadástól?!
Noris
11 élménybeszámolót írt
11
20 éve tag
2004.03.08. 18:57
Hello!
Egyetértek veled!Szerintem is a Chopok elég jó hely!Már voltam más szlovák síterepen is,azok sem rosszak,vannak azért jó pályák,de nálam idáig a Chopok az első.Ott rengeteg pálya van,ratrakolják is,ugyhogy ha jo hoviszonyok vannak,nagyon jot lehet síelni!Én már 17 éve minden évben visszajárok a Chopokra,ugyhogy az összes fejlesztést láttam az évek során,ami persze magával vonja a bérletek árának növekedését,de egy osztrák síterephez képest ez még mindig olcsóbb,és elég jó színvonalú!!!Remélem,ez így is marad!
Noris
11 élménybeszámolót írt
11
20 éve tag
2004.02.19. 16:35
Hello!
A sorbanállás igaz,de ez főleg Zahradkynál általános.Általában dél körül vannak ott a legtöbben, mert akkor jonnek ki síelni a délutáni bérletesek.Úgy 3 óra körül már jobb a helyzet.Általában a 6 ülősnél kb. 15 perces sor van,de dél körül ez fél órára is nőhet,persze ez nem általános!Én a mult héten voltam sielni,a 4ülősöknél nem volt sorállás és a 4ülösök alatti korongosoknál sem kellett többet várni 3-4 percnél!A tojásosnál neha kialakult sor,de nem volt vészes,kb. 10 perces,de az is szintén 12-1 ora körül. Egyébkent a 6ülősnél nem mindig engedték,hogy csak ketten menjenek fel egy székben,hanem ki kellett tölteni.De ez csak akkor van,ha a szlovák "felvonófelügyelőknek" olyanjuk van.
Noris
11 élménybeszámolót írt
11
20 éve tag
2004.02.18. 18:05
Ha a Chopokra mész,nem muszáj autópályán menni,ki is lehet kerulni.!És ez időben sem sokkal hosszabb!:)
Noris
11 élménybeszámolót írt
11
20 éve tag
2004.02.18. 17:57
Egyébként ratrakolják a pályákat!Minden nap a felvonozaras utan láttam, hogy indulnak a ratrák felfelé a hegyre!:)
Noris
11 élménybeszámolót írt
11
20 éve tag
2004.02.18. 17:52
Hi!
En a mult héten voltam sielni a Chopok Északin és most jok voltak a hoviszonyok.Minden nap esett a ho.
Mit értesz az alatt,hogy Zahradky és Jasna között nem 100% élvezetes a kapcsolat?Miben gondoltál változtatást/hangolást?Szerintem egy jó huzás volt a részukrol,hogy a fekete 7-es pálya mellé,a 4ülős felvono alá megépitették azt a korongost,mi már ezt hiányoltuk évek óta.Azelött,e felvono nélkül elég nehézkesen lehetett átjutni Otupnérol Zahradkyra,mert nagy szélben ugyebár a 4ülősöket nem inditjak el.Ez a korongos viszont az időjárástol majdnem 100%-ig független!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.