Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

csabóca által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (14)Időben csökkenő Időben csökkenő
csabóca
14 élménybeszámolót írt
14
16 éve tag
2013.03.30. 21:53
Fantasztikusan jó szezon volt,köszönjük Síaréna!További jó munkát kívánunk!!!!!
csabóca
14 élménybeszámolót írt
14
16 éve tag
2012.03.11. 21:50
Idén a pálmát MSZI viszi el.Ezt nehéz lesz visszaszerezni!!!!!!!
csabóca
14 élménybeszámolót írt
14
16 éve tag
2012.03.03. 08:50
Az új vezetés az idei szezont nagyon elbaltázta!Kár volt kirúgni az előzőeket,akik értettek is valamihez.Az Aréna életének legrosszabb éve volt!!!Nem lehet mindenért az időjárást okolni.Tavaly is voltak melegebb hetek amit lazán kibírtak a pályák,mert volt elég hótartalék.Csak sajnálni tudom a bérleteseket mert a pénzükért nem kapták meg azt ami elvárható lett volna!Hála a dilettáns vezetésnek!!!!Ha ez a tendencia továbbiakban is így folytatódik akkor az Arénának van még egy-két éve,és becsukhatja a kapuit!!!!!Kár lenne érte!
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
csabóca
14 élménybeszámolót írt
14
16 éve tag
2011.03.14. 07:19
Tisztelt Síaréna!

Évek óta nyomon követjük az eplényi sípálya fejlődését és sorsát mint állandó vendégek és a fórumok olvasói.Mi magunk nem sok hozzászólást tettünk eddig amellyel-sejtéseink szerint nem egyedül-lehet, hogy hibáztunk.Így kerülhetett többségbe az építő kritikának nem nevezhető,inkább kukacoskodó,sokszor sértő,de leginkább nevetséges hozzászólások áradata.Ez ellen szeretnénk most tenni azzal hogy megköszönjük eddigi lelkes munkátokat és erőfeszítéseteket,hogy mi a lehető legjobban érezzük magunkat.Minket nem zavar az egyrétegű WC-papír(főleg,hogy a tudatos környezetvédelem is ezt diktálná),a kedvezmények, amellyel többet síelhettünk stb. Soha nem tapasztalt hóminőségben volt részünk márc. 8-án (!!!), több külföldi tapasztalat mellett.A személyzet velünk mindig készséges és udvarias volt, még akkor is, amikor ez nem lett volna már elvárható. Ezúton kívánunk további sikereket és örömet a munkátokban!
csabóca
14 élménybeszámolót írt
14
16 éve tag
2010.03.19. 19:16
Kedves Vis Major!
Úgy látszik hogy félreértés történt,úgyhogy bocs.Azt gondoltam hogy fikázni akarsz,és azért volt olyan éle a válaszomnak!Egyébként a duplavésen van keresd meg,és várjuk a csatlakozásod!További szép napot!
Előzmény: (Vis Major 87827)
Sitabor-2007-marc.2-5-Tale-034.jpg
csabóca
14 élménybeszámolót írt
14
16 éve tag
2010.03.18. 14:37
Kedves Vis Major!
Köszönjük a felvilágosítást!Mi is észrevettük a hibát,csak mire kijavítottuk volna addigra már nem engedte a rendszer, csak ha megszüntetjük.Azt meg nem szerettünk volna.Reméljük azért érted,hogy miről van szó!Ha esetleg nagyon nem tettszik,vagy bántja azt a kifinomult pesti ízlésedet,akkor kérünk hogy ne nézegesd.Részünkről a vita befejezve,további szép napot!!!!!!!
Előzmény: (Vis Major 87657)
csabóca
14 élménybeszámolót írt
14
16 éve tag
2010.03.14. 07:52
Sziasztok!
M.o legismertebb közösségi oldalán létrejött a Síarena Fun Club.Aki szeret csúszni a Síarenában,csatlakozzon.
csabóca
14 élménybeszámolót írt
14
16 éve tag
2009.01.01. 15:42
Sziasztok!
Aki volt kint légyszi írja meg,hogy nem köves-e az egyes pálya felső része?Ja,és még valami:a Holle anyóban van-e pelenkázási lehetőség?Köszi.
csabóca
14 élménybeszámolót írt
14
16 éve tag
2008.12.31. 13:28
Mozzilla Firefox-ot
csabóca
14 élménybeszámolót írt
14
16 éve tag
2008.12.30. 17:56
Sziasztok!A Ski Arena honlapjára regisztráltam,de belépni nem enged.Más is járt így?Valaki tudja a megoldást?A régi honlapra is reg.voltam,de ott működött.
csabóca
14 élménybeszámolót írt
14
16 éve tag
2008.12.29. 16:28
Sziasztok!Ki tudja,hogy mikorra tervezik a felső rész behavazását?Vajon hétvégére teljes hosszában síelhető lesz?
csabóca
14 élménybeszámolót írt
14
16 éve tag
Topik: Tále
2008.02.14. 16:11
Sziasztok!Mit gondoltok milyen hó lesz március elején Táléban?Érdemes lesz kimenni?Ha valaki járt arra írja meg hogy milyenek a hóviszonyok.Köszi.
csabóca
14 élménybeszámolót írt
14
16 éve tag
2008.01.01. 11:35
Örömmel olvasom,hogy más is hasonlóan vélekedik Eplényről mint én.A sznobokra vonatkozó megjegyzésemre csak egy régi jó közmondással válaszolnék.Akinek nem inge,az ne vegye magára!(ahogy elnézem,néhányan magukra ismertek) Egyébként nem az építő jellegű kritikára gondoltam,hanem a rosszindulatú megjegyzésekre.A kezdeti problémákat szerintem az üzemeltető is nagyon jól látja,de egyszerre mindent megoldani,mellette kifogástalan pályát biztosítani szinte lehetetlen.Továbbra is hajrá Eplény,csak így tovább!!!!!!Hatalmas havat,és jó síelést,snowbosrdozást kívánok mindenkinek.
csabóca
14 élménybeszámolót írt
14
16 éve tag
2007.12.30. 17:57
Sziasztok.Ma egész nap nyomtuk Eplényben.Szerintünk nagyon szuper lett a körülményekhez,és a lehetőségekhez képest.A pályamunkások egész nap dolgoztak hogy jó pályát tudjanak biztosítani,de így is voltak olyan hangok hogy külföldön így csinálják,meg úgy csinálják,meg ez a rossz meg az a rossz.Szerintem akinek nem tetszik,nem kell kijönni,el kell menni külföldre,legalább több hely marad nekünk,akik jól érezzük magunkat itt is.Hozzáteszem mi is járunk külföldre,de nagyon örülünk,hogy közelünkben is van egy ilyen lehetőség.A rosszindulatú sznob megjegyzésekkel nem kell törődni.Csak így tovább és jó sok havat kívánunk!!!!!!!
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.