Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

BigFootFan által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (21)Időben csökkenő Időben csökkenő
BigFootFan
21 élménybeszámolót írt
21
15 éve tag
2012.01.31. 18:35
Sziasztok!! SOS kéne info skiweltről, holnap ott síelünk és internetre lesz szükségem. tud valaki esetleg internet kávézóról valamelyik faluban(söll,hopfgarten stb.)? Előre is köszi a segítséget!
BigFootFan
21 élménybeszámolót írt
21
15 éve tag
2010.12.31. 00:49
A hét nyertese Corona!! Pályán kívűl máshol nincs hó, de pályák minősége tökéletes, napsűtés mínusz fokokkal, jobb nem is lehetett volna és nincs tömeg (Semmering, Mönichkirchen). Ajánlom mindenkinek.

B.Ú.É.K
BigFootFan
21 élménybeszámolót írt
21
15 éve tag
2010.12.26. 12:26
üdv!

Holnap megyünk Mönichkirchenbe síelni nagyobb társasággal. Webkamerát nézve idén se számíthatunk télies hangulatra, pályán kívül nagyon nem lesz hó. Ha valaki esetleg járt kint az utóbbi napokban, legyen szíves írjon pár sort a helyzetről. Köszönöm előre is.
BigFootFan
21 élménybeszámolót írt
21
15 éve tag
2010.12.21. 22:45
üdv!
Nagyon jó volt a mai nap!! Köszönjük Eplény!!

észrevételek.: Még több pályát megnyitni!:) És a pályaszéli favillanyoszlopokat be kéne vonni valamilyen szivaccsal, és egy alapos szögtelenítés is rájuk férne.

Eszméletlenül jól néz ki az egész aréna, Magyarországon csak itt akarok síelni a jövőben is.
BigFootFan
21 élménybeszámolót írt
21
15 éve tag
2010.12.17. 08:15
A szezon első fórum bejegyzése:)
üdv mindenkinek!

Jövő hétre tervezünk osztálytársakkal síelést. Ha valaki a héten/hétvégén Eplényben jár, legyen szíves pár információval ellátni:) Hány pálya van nyitva, hó minőség stb. A honlap nem sűrűn frissül, webkamera elvileg tönkrement.:) Meg inkább vagyok kíváncsi sporttársak véleményeire. Előre is köszönök mindent.

BFF
BigFootFan
21 élménybeszámolót írt
21
15 éve tag
2009.12.31. 10:39
sziasztok!
Mi vasárnap és kedden síeltünk Mönichkirchenben. Nem tudom nekem a fekete 8as pirosnak tűnik és a piros 9est pedig nagyon tisztelem ott a bizonyos kanyarban...
ahol az új kék 10es becsatlakozik.. Mi egyből átsíeltünk Mariensee-i oldalra valahogy jobbnak éreztük és nem is síeltem a piros 3ason pedig az egyik kedvencem nem beszélve a piros 2esről. Viszont véleményem szerint élvezhetőbb volt a sízés Mönichkirchenben, mint Semmering-Stuhlecken.
Februárban még biztos vissza is térünk;)
BigFootFan
21 élménybeszámolót írt
21
15 éve tag
2009.12.31. 10:26
hello
Tegnap olyan fél 1kor kezdtük meg a síelést stuhleck-en és a pályák minősége, hát elég rossz volt.Kb olyan mint amikor hétfőn délután 4kor az utolsó csúszást hajtottuk végre...Kéne már igazi hó arra a környékre, mert így nem az igazi.
BigFootFan
21 élménybeszámolót írt
21
15 éve tag
2009.12.27. 20:23
Halihó!
Aki esetleg kételkedne abban, hogy talál-e havat MÖNICHKIRCHenben az ne tegye,mert össze hóágyuzták a pályarendszer legnagyobb részét. Tehát a mai nap műhó sízésből állt, ami nem is volt olyan rossz, a Mariansee-i oldal jól síelhető volt, de a műhó persze nagyon érezhető. A héten még visszatérünk,remélem valami igazi hóból is ki fog nekünk járni:)Holnap viszont irány Semmering-Stuhleck!
BigFootFan
21 élménybeszámolót írt
21
15 éve tag
2009.12.26. 20:39
Halihó!!;)

Holnap nyomás kifele Mönichkirchenbe:) A wetter.at alapján havazás van jelenleg is Mönichkirchenben!! Minden nap után írok majd egy kis beszámolót az adott napról.Valószínüleg szerdáig fogunk a környéken síelni( St. Corona, Semmering, Mönichkirchen). Én nagyon bízok a jó hóban és a hidegben!:D
BigFootFan
21 élménybeszámolót írt
21
15 éve tag
2009.12.22. 15:30
Tiszteletem Kedves Fórumon Vitázók!

Tegnap Eplényben voltunk. Vasárnap oda telefonáltam síparkba, hogy mégis hány métert lehet majd hétfőn síelni. 400 métert mondtak!! Viccelsz? Elvből,aki részletesebben utánagondol, hogy mégis hova éri meg jobban síelni menni,az elmenne 400 méter pályáért?!A telefon után röhögve hívtam utitársakat, hogy program változás van és másik irányba fogunk megtenni közel ugyanannyi utat.Nem azt mondom, hogy Eplényben szanaszét síeltük magunkat,de az 1es pálya 950 m és biztos vagyok, hogy ugyanolyan jó minőségü a pálya,mint síparkban csak kisebb felhajtással!!... És akkor egy kis árbeszámoló :P Tea 250 Ft, Forralt bor 300Ft (úgy emlékszem 2,5 dl)És igenis a síelés egy drága sport!
BigFootFan
21 élménybeszámolót írt
21
15 éve tag
2009.12.22. 13:50
Sziasztok!

Egy kis beszámoló tegnapról és pár vélemény Eplénnyel kapcsolatban...:)
Tegnap olyan negyed 11 körül érkeztünk meg 5en a pályához. A sor a kasszához elég hosszú volt és a sor haladása lassú. A felvonónál viszont nem kellett egyszer se sorba állni. Sajnálattal láttam az első felutazásnál, hogy bizony nem lenne túl sok értelme az 1es pályán kívűl más lezárt pályát síelni..Délelött sível kezdtem és az 1es pálya tényleg remek állapotban van, csak a végén, ahol már a csákányos is jár, pár helyen le lett tolva róla a hó .Maga az "új" lift az én véleményem szerint leselejtezett ülésekből áll..(remélem igazam van és nem az átadást követő pár napban lettek szétszúrkálva..)A lift sebbessége lassúcska,de ez csak 5-6óra körül volt zavaró amikor feltámadt a szél és már igen nem akartunk fent ülni:). A pálya nem volt annyira teli(pedig sokan voltak). Most voltam elöszőr Eplényben és szeretnék még visszamenni, mert kiváncsi vagyok a többi pályára is és remélem lesz keret megynyitni őket. A személyzet könnyen felismerhető a szép kabátok miatt:) Ami a legjobban tetszett, hogy a fönti hütténél kikértük a forralt borunkat és iszogatás közben arról beszélt a pultos lány, hogy nincs fent víz. Ezért a forralt bor erősre is sikeredett,a pihenést követő csúszásnál két kissebb, de annál havasabb esést is produkáltam:D
Összességében szerintem jobb választás volt, mintha elmentünk volna Mátraszentistvánba és 500m pályát síeltünk volna...
Tényleg ajánlom mindenkinek, aki hazai pályákat akar látogatni. Nagyon szép a havas táj, nem szeretem azt a kifejezést használni, hogy "olyan mintha Ausztriában lennénk", mert miért is kéne Ausztriához viszonyítani?! A hó Magyarországon is megtalálható jelenség:P

u.i.: Palik Laci melletünk parkolt le:p
BigFootFan
21 élménybeszámolót írt
21
15 éve tag
Topik: Bánkút
2009.12.20. 23:04
Köszi a leírást. Végül Eplény mellett döntöttünk:)
BigFootFan
21 élménybeszámolót írt
21
15 éve tag
2009.12.20. 19:39
Köszi a részletes beszámolót, még ha azt megtudnád mondani esetleg, hogy a nem megnyitott pályákon hogy áll a hó? Le lehet-e azért ereszkedni vagy hó totál nincs rajtuk?(azokra a pályákra gondolok amelyekkel még elérhető a 4üléses)
Előzmény: (Sörapu. 77032)
BigFootFan
21 élménybeszámolót írt
21
15 éve tag
2009.12.20. 15:00
Sziasztok!
Ha volt ma valaki Mátraszentistvánon az leírná egy kisebb beszámolóban, hogy milyen volt és ,hogy lesz-e további pályanyitás?
5en mennénk holnap és szeretnénk azt a pályarendszert választani, ahol a legtöbb méter-nyi pálya síelhető.
A beszámolót előre is köszi:)

A képen a bal oldali vagyok én...:)
BigFootFan
21 élménybeszámolót írt
21
15 éve tag
Topik: Bánkút
2009.12.20. 14:56
sziasztok!
Ha volt ma valaki Bánkúton és leírná nekem,hogy ha holnap odamennénk síelni páran mire számítsunk? Azt látom hogy 4felvonó megy, de hogy a pályán mennyi hó van? Azt nagyon megköszönném:)
BigFootFan
21 élménybeszámolót írt
21
15 éve tag
2009.12.20. 14:48
Sziasztok!
Ha valaki volt ma Eplényben kérem írja le, hogy kb mire számítsunk holnap. 5en mennénk és szeretnénk azt a pályarendszert választani, ahol a legtöbb m-nyi pálya síelhető. Előre is köszi a rövid beszámolót!
BigFootFan
21 élménybeszámolót írt
21
15 éve tag
2009.12.18. 18:15
Dec. 27 nyomás Mönichkirchenbe!!!:)
BigFootFan
21 élménybeszámolót írt
21
15 éve tag
2009.12.18. 18:11
üdv!

Hétfőn páran megnézzük magunknak Mátraszentistvánt!:) Remélem ennek a 20-100 cm hónak van vmi valóságalapja is, fázás az biztos lesz;)
BigFootFan
21 élménybeszámolót írt
21
15 éve tag
2009.02.21. 20:22
Tengermély Tiszteletem minden téli sport őrültnek!

Ma St. Coronán síeltünk, fantasztikus havazás közepette.Jeges része a pályának csak ott volt ahonnét lefujta a szél a havat, de igazából a szél csak néhány helyen fújt és akkor se volt annyira zavaró. Tegnap Mönichkirchenben síeltünk(holnap is oda megyünk).Rengeteg magyar szót hallani, ami köszönhető a pályarendszerek közelségének a határtól. Nem is kell olyan messzire utazni, hogy síeljünk egy jót.Tehát összefoglalva remek napokat zártunk eddig,és nagyon jó körülmények között.Aki holnap a környéken fog síelni annak üzenem, hogy garantált a holnapi friss hó, mivel még most is szakad.
Jó síelést mindenkinek!:)

üdv: BigFootFan

u.i.: a St. Coronán lévő egy személyes síliftet korszerűsíteni kéne, mert borzasztóan lassú a feljutás vele.
BigFootFan
21 élménybeszámolót írt
21
15 éve tag
Topik: Innerkrems
2009.01.06. 08:28
Sziasztok!
Én tavaly Januárban voltam Innerkremsben szintén nagyobb baráti társasággal(talán pont emiatt tetszett olyan hú de nagyon Innerkrems :D). De amúgy is pompás kis síterep. Az is nagyon tetszett hogy kb. elvoltunk zárva a ,,külvilágtól'' ebben a völgyben. Mi is a Larchenhof apartmanoknál szálltunk meg(jó szállás).A probléma ,ha jól emlékszem az volt hogy nem volt bolt...Szóval kajáért el kellett menni más hova. A pályák nagyon jók voltak. Az örök kedvencem a ? Piros 2es? Volt a 4 személyes liftből kiszállva balra le. A két személyes lift alatt lejövő pálya délutánra eléggé megolvadt és ebből kifolyólag eléggé tapadt. Ez is mutatja, hogy fantasztikus időnk volt. Továbbá esti síztünk és a csapatból volt aki sífutott is.
Amúgy pedig hóbiztos hely. Ajánlom mindenkinek.Ha nem is tetszene a pálya(ami kizárt) vannak közeli pályák pl.: Katschberg).
Jó havat kívánok minden kedves télisport kedvelőnek. BFF.
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.