Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Fazzoletto által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (537)Időben csökkenő Időben csökkenő
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2013.01.20. 20:52
A snowboardos hadd menjen egyedül, ha csak úgy tud, inkább, minthogy 2 percenként leálljon a felvonó. Szerintem egyébként javuló tendenciát mutat a párosodás kérdés idén, legalábbis nekem jobbak a tapasztalataim:)
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2012.12.03. 11:55
Sziasztok! Egy már egyszer felmerülő, de eddig megválaszolatlan kérdést hoznék fel újra: szezonbérlet idén hogy lesz? Lesz esetleg valami kedvezményes jegyárusítás, vagy idén ez elmarad? Emelkednek idén a bérletárak?
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2012.04.06. 10:41
nem érdekel valakit egy M-es fenékvédő véletlen? megválnék a sajátomtól, eddig 3x vettem csak fel és ez a 3 nap sem az utóbbi 2 évben volt, felesleges, hogy nálam porosodjon, egy jó kis powerslide pro, főleg kezdőknek nagyon hasznos, irányár mondjuk 8000. Így néz ki az enyém is, lefotóznám, de csak felvéve néz ki valahogy, a fenekemet meg nem vállalom :D
http://www.snowboardshop.hu/wear.php?id=23
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2012.03.31. 10:56
egy csomóan fényképeztek, mégse került fel semmi kép :( pedig jó lenne
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2012.03.25. 12:10
haha bemutathatnál ezeknek az elvetemült lányoknak, biztos lenne mit tanulnom tőlük ;)
snowgirl már nem igazán boardozik, idén legalábbis nem volt sehol, más dolgok lettek neki fontosak most
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2012.03.23. 08:41
egyetértek, sehol nem kellett tányérosozni, mert midnenhova, ahova az vitt, vitt ülős is. igen, lehetne fűtött ülés, bársony borítás, free wifi és frissítő felszolgálás az ülősökön, de hát nem ezért járunk síelni. persze tudjuk, hogy ausztriának milyen előnyei vannak franciaországgal szemben, ki kell próbálni mindkettőt, és utána eldönti az ember, hogy mely szempontok a fontosak :)
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2012.03.07. 22:46
na hát az a szupermenpóz nagyon stílusos lehet :D de a beleugrást meg fogom próbálni, remélem még az idén :)
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2012.03.05. 19:23
úgy érted, hogy beleugrok a pressbe? úgy meg nem hiszem, hogy ki tudnám tartani, nollieból viszont megy a tailpress, és való igaz magasabb, mint ha csak felhúzom az elejét, majd kipróbálom fordítva is. de szerintem inkább valami tartásbeli gondok lehetnek. vagy a kemény deszka és hosszú-merev directional nose...
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2012.03.04. 14:08
hohh hát szerintem nem. nekem az nem megy :( pedig boardslideokat simán csúszok mindkét irányba to fakiet is, backsideot switchből is, de a nosepressem hiába akarom, még a pályán se lesz 2 centinél magasabb :/ amúgy az vajon lehet, hogy nem elég puha a deszkám? vaagy mivel directional nagyon hosszú a nose?
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2012.03.02. 23:42
inkább fél órás programmal mosom, de mindenképp jó minőségű impregnáló mosószerrel
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2012.02.03. 16:18
ámen :)
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2012.01.17. 20:25
Szentistvánon ajánlom a helyi síparkos oktatókat, ők nagyon jók! (név szerint is szívesen ajánlok, ha érdekel)
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2012.01.15. 21:27
szerintem jók nagyon a RED védők, nyugodtan bízhatsz bennük :)
Előzmény: (Peetry 130774)
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2012.01.14. 09:45
mintha magamat hallanám :D én is mindig ettől féltem, de azóta láttam már deszkát törni, elég extra terhelés kellett neki. amit legkönnyebben korláttal kapcsolatban tud megkapni. de nézz videókat, hogy mi mindent csinálnak egy deszkával, mikor messziről repülnek rá korlátra, vagy rosszul érkeznek rá ugratóról és meg se kottyan neki.
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2011.12.03. 19:43
köszi a tanácsokat :) ismerem a freeride technikát, persze lenne még hova fejlődni, csak erre nem mindennap van lehetőség. twin beállításban viszont szerintem akkor is lehetetlen, egy freestyle lapon a terpesz is nagyobb, nagyon messze vannak egymástól a lábaim, maradok a jól bevált hátratolt kötésnél, leginkább terpeszcsökkentés céljából. na meg attól, hogy az első kötést kicsit hátrébb állítom, nem lesz kevesebb él hátul. nem mintha kéne a mélyhavazáshoz :)
Előzmény: (golo 125795)
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2011.12.02. 01:10
áhh szerintem nincs az a beállítás ami jó univerzálisan bármire, vagy csak én nem találtam még meg. én is kacsában vagyok, hátsó -10 körül, de pl mikor nagyon jó porhó van (a tipikus, már keményedő, mások által már itt-ott meghúzott hónál nem) akkor átszerelem, 5 perc az egész, kisebb probléma egyébként nekem a szög, nagyobb probléma a maximális terpesz és a twin beállás, azért így feladat kiemelni az orrát a deszkának rendesen. a hátsó lábam plusszba még ilyenkor se megy, első szög marad, hátsó 0, és az első kötést beljebb húzom a deszka közepe felé.
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2011.11.16. 09:17
szerintem baromira túlmisztifikálod a kérdést, kíváncsi vagyok, hogy te mennyire érzel különbséget azonos puhaságú rockeres és nem rockeres, illetve nem rockeres de különböző keménységű nem csúcskategóriás-száguldó lapok között. mert az elméletet látom szépen megtanultad, az ötös! (leszámítva talán azt, hogy egy directional lapot sose trükközére találnak ki)
Előzmény: (golo 124163)
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2011.11.10. 14:35
én is burton rajongó vagyok vagy mi (viszonylag) de azért lebeszélnélek a burton kötésről, elég lágyak szerintem, ami nekem csak jó, mert két ünnep között is csak alulról karcolgatom az 50 kilót, de szerintem neked jobb lenne, ha találnál egy fém alapú kötést. a deszka miatt nem aggódnék a helyedben, mert szerintem ami jó a 180 centihez, azzal 88 kilóval nem lesz gondod- persze a deszka rendeltetésének megfelelő használat közben. jövő héten menj ki a hó showra, fogj magadnak valakit, aki ért hozzá nagyjából és nézz körbe a börzén!
(amúgy hozzátenném, hogy ugrálni inkább keményebb lap kell, de neked egy sima "all terrain" vagy all mountain" lap tökéletesen megfelel, a gyártók 90%ban ilyeneket csinálnak, szerintem felesleges kifejezetten keményebb lapot keresned, hacsak tényleg nem száguldozni akarsz)
Fazzoletto
537 élménybeszámolót írt
537
19 éve tag
2011.11.02. 20:48
én átalakítottam a sípcsontvédőt kicsit (eltávolítottam azt a részt, ami már a baki alá került volna) mert nekem is volt egy felugorjak-neugorjak dilemmázós eset végeredménye box éle vs sípcsont 1:0, hajszálrepedés és 2 hétig ráállni se bírtam, utána meg persze nem mertem felugrani, na jó mondom, akkor védő.
következőutolsó
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.