Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Gyuripapa46 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Gyuripapa46
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
Topik: Hochficht
2014.03.24. 18:46
Március első hetében jártunk itt. A pályákon kitűnő hó volt (főleg délig), zárva az 1-a és 9-es. 8-as sem volt ajánlott (köves), a többi füves. Érdemes volt 2a, ill. 7-es pályákat választani.
Lichtenbergben (Ulrichsberg) laktunk, ahol 160 kecskét tartottak a háziak az unokáim örömére. Nagy, komfortos és olcsó apartman kompenzálta a pár kilométeres utat a síterepig
Előzmény: (Robin 147688)
Gyuripapa46
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2013.03.25. 23:24
Szombaton "csak" felhős volt az idő, nagyon jót síeltünk.
Vasárnap 15h-ig tartottunk ki. Főleg a Mariensee-i oldalon síeltünk és nem áztunk át. Kedvencünk most is a 8-as fekete pálya volt; du. se lett nagyon buckás (viszonylag kevesen választották, bár meglehetősen széles). Viszont a 10-es kékjelű pályát kezdőknek nem ajánlom. Az ülőliften kellemesebb lett volna, ha a felhőben buborék védene a széltől.
Panoramabahn visz a sífutó-pályához!
A Villa Luefben laktunk. Marikáék nagyon kedvesek és elmondták, hogy a települést is érdemes megismerni, talán majd nyáron :)
Előzmény: (franci252 156281)
Gyuripapa46
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2013.03.20. 16:06
Nagyon készültem, h szokás szerint síeljünk március idusán.
Sajnos, mint ismert M1-et vasárnap nyitották csak meg, ezért Zauberberget céloztuk meg, ha már oda nyertem napijegyet.
10h után csak messzi parkolóban találtunk helyet, ennek ellenére nem voltunk túl sokan a pályán. A hó tömör volt, de elégséges. Csak a 15h tájban feltámadó szél fújta le itt-ott a jégről. Kihívást csak a fekete-pálya okozott, ami kezeletlen, buckás, meredek volt, ahogy illik :)
Köszönöm a lehetőséget (nyereményt).
Gyuripapa46
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
Topik: Visegrád
2010.02.16. 11:35
Vasárnap voltunk, de el lehetett férni. Az erdei pálya szerintem keskeny, inkább a pirosat választottam.
A személyzet nagyon segítőkész.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.