Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Imu5 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Imu5
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
2012.12.12. 12:52
Felmentem megnézni mi a helyzet a pályával, hol tart a hózás és mit látok, már a szerencsések síelnek is !!!!! 8O Hogy lehet közéjük kerülni ? ;)
Gratula !!! Ez eddig szép volt ! Pár nap alatt van pálya ! Nem semmi !! Csak így tovább ! Most már az égiek is bevethetik kapacitásukat !!!
Imu5
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
2012.12.07. 10:07
Köszi !
Ezt a lapot nem ismertem. De működik. Majd megnézem mire tudom a lapot használni.
Előzmény: (Matyi72 145385)
Imu5
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
2012.12.07. 10:05
Köszi !
A völgy tényleg működik már. Csak már végre fehérben láthatnánk!
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Imu5
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
2012.12.06. 14:22
Sziasztok !
Örülünk a sok fejlesztésnek, a hozzáállásotoknak, bizakodásotoknak! Gratula ! Hogy milyen lesz, azt meg majd meglátjuk !
Azt a pár napot már, ami a jó fagyokig még hátra van, azt már talán kibírjuk, de tényleg jobb lenne a pályának, a szezonnak, ha rendesen átfagyna a talaj. Még pár nap, és mindent bele! Jöhet a hó ! A vízzel, hogy álltok ? Van/lesz elég?
Minden nap megnézem, ill. nézném, hogy mi a helyzet Nálatok, de sajnos csak néha sikerül. Sem itt, sem a saját lapotokon nem jön be a kamera! Nem tudnátok valamit tenni ?! Higgyétek el érdekel minket, hogy hol tartatok! Szeretnénk valamit látni belőle ! Aztán nyilván ki is próbálni, hogy milyen lett !
Sok sikert !
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.