Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

csmiki által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
csmiki
3 élménybeszámolót írt
3
16 éve tag
2010.12.04. 17:10
Az előző hozzászólásban leírtakat tudom megerősíteni, illetve kiegészíteni tegnapi tapasztalataim alapján.A sípályáknak és a lelkünkek egyaránt oly jótékony hatású havazás bizony a közlekedést kissé meg tudja nehezíteni, de a frissen behavazott hegyvidéki táj szemetgyönyörködtető látványa és a friss mély porhóban történő szabad síelés hátborzongató élménye mindenért kárpótol.Velünk is épp ez történt. :) A kabinos felvonó gyorsaságával nem tudok teljesen egyetérteni,valószinüleg az alacsony látogatói létszám miatt takaréklángon izzították csak be egyelőre
(bár nem voltam még itt korábban s a menetidejét sem mértem le pontosan, csodálkoznénk,ha ez lett volna a
maximális sebessége), de legalább várakozni nem kellett sem a felvononál, sem a hüttében.A hóágyú arzenáljuk valóban lenyügőző, s a hóesés ellenére mindüzemelt is becsülettel, a lezárt pályákon is, látszik, hogy komolyan veszik a pályák előkészítést.Szerencsére a lezárt pályákat még nem kezdték el ratragolni,így 60-70 cm mély nagyon finom szűzhóban lehetett bejárni a terület
többi részét.(azt viszont nem egészen értem, ha egy ilyen kis pályarendszer jelentős része le van zárva a nyitónapon, miért nem adnak kedvezményes belépőt????). A látási viszonyok a havazás és a köd miatt nem voltak túl kedvezőek (főleg délelőtt), de pozitívumként megemlítem, hogy ebben
az időszakban bekapcsolták a pályavilágítást.A pálya 1 napos síelésre tökéletesen megfelelő, sőt az éjszakai síeléssel tovább növelhető az amúgy is kedvező sielés/utazás faktora.Kisgyermekes családoknak is ideális célpont lehet, zárt szánkópályája mesefigurákkal és gyermekbarát kiegészítőkkel gazdagon szegélyezett, valamint az Ausztriában elvárt kulturált minőségű
mellékhelyiségekhez tágas bababelenkázó helyiség is tartozik.Ürölők, hogy ilyen nagyszerű időzítéssel sikerült megismerni ezt a klassz kis pályát, az
érintetlen hóban történő garázdálkodással (csúszás és fetrengés egyaránt) semmi nem érhet fel :)
csmiki
3 élménybeszámolót írt
3
16 éve tag
2008.12.16. 14:07
T-Gabor kérdésére válaszolva, mi sajnos épp lecsúsztunk az ivanpz által írt ajánlatról, így nekünk 85000 Ft-ban lesz La Plagne bérlettel. (ebből 20900 a busz:Mercedes Turismo/Euroguide)
csmiki
3 élménybeszámolót írt
3
16 éve tag
2008.12.16. 13:32
Sziasztok,

Szintén jan.30-febr.8 között megyünk La Plagne Villagbe, de a társaság nagy része megelégszik a La Plage bérlettel.Én viszont gondolkodom a kiegészítésen (30 Euróért Paradiski, vagy 41 Euróért 7 völgy ).Van már tapasztalatotok a szóban forgó pályákkal kapcsolatban?
Köszi,
Miki
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.