Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

tsaabia által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
tsaabia
2 élménybeszámolót írt
2
11 éve tag
2016.01.03. 18:24
Kedves Zsófia!

Mint ahogyan azt már megírtam Önnek egyáltalán szó sincs róla, hogy nehezemre esne kikérni/visszavinni a felszerelést óra előtt/után.

A helyzet az, hogy miután vége lett az órának az oktató szerencsétlenül fogalmazta meg a mondanivalóját, amit nem rossz indulatból tett, hanem olyasmit mondott, ami nem az ő szakterülete, továbbá én pont pozitív hangulatban voltam, amit sikerült ezzel elrontania.
Ezt tetézte az Ön rosszkor jövő kérése, amit nyilván Ön szintén nem rossz indulatból kért, csak én feldúlt állapotban voltam, mert arra számítottam, hogy az oktató is látja a pozitív eredményeket, ami természetesen az ő munkája is, amit ezúton köszönök!

Azért vittem siískolába, hogy szakemberek tanítsák, de mivel gyerekekről van szó, azt hiszem mindenkinek gondosan kell eljárnia, mind szakmai, mind kommunikáció szintjén. Ezzel természetesen nem kérdőjelezem meg a szakmai munkájukat!

Én úgy gondolom, hogy ez az egész párbeszéd szerencsétlenül jött ki, részemről is levontan a konzekvenciát!

Sikeres munkát kívánok!

Az oktatóval külön megbeszéltem a dolgot!

Üdvözlettel
K.Cs.
tsaabia
2 élménybeszámolót írt
2
11 éve tag
2015.12.30. 19:43
Sziasztok!

Szeretném megosztani veletek friss tapasztalatomat gyerek síoktatással kapcsolatban.

6 éves lányomat teljesen kezdőként járattam a Nanook síiskola intenzív 4 napos tanfolyamára.

Eleinte kisebb észrevételeim voltak csak az órákkal kapcsolatban, oktatóval kapcsolatban, de semmi gond nem volt.

A 4. óra végén a gyerek kezdett egyre magabiztosabb lenni és kezdte megérteni, hogy mit várnak tőle.

Mikor ezt az oktatóval is meg szerettem volna osztani, akkor jött az elképedés.

Ahelyett, hogy megdícsérte volna és elmondta volna, hogy mikor várja vissza órára és, hogy milyen hibákat kell kijavítani, azzal jött, hogy nézzünk szét otthon a gyerek szobájában hogy mitől lehet féloldalas!!!!!
(Erről szó sincs, csak még nem egyenletesen terhel a lábaival, 4 óra síelés után elnézhető szerintem)

Itt már éreztem, hogy ez nem a síelésről szól, az oktató átment életvezetési és orvosi tanácsadóba, miután a gyereket leszólta, a másik gyerekét pedig összevissza dícsérte, sebaj belefér.

A tulaj ekkor megjelent és beszólt, hogy vigyük vissza a felszereléseinket, miközben mindenki más az öltözőben "felejtette" sebaj 3 ott dolgozó ember helyett a vendég dolgozzon, no para.

Leírtam e-mailben a tapasztalatokat, miután további kioktatásban részesültem!

Összegezve a Nanook csak a pénzre megy, de még arra is lusta, hogy a következő tanfolyamra felhívja a figyelmet, teljes nihil, vendég semmibe vétele! Nanook erősen nem ajánlott!!!! Ide biztos nem viszem többé a gyereket és senkinek sem ajánlom őket!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.