Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

blevy által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (11)Időben csökkenő Időben csökkenő
blevy
11 élménybeszámolót írt
11
11 éve tag
2014.02.01. 18:42
Megvan a kulcs mennek a csokik! Nagyon köszi, legalább rájöttem, hogy 8-asra voltak állítva ami a súlyomnak (56-60) a legkeményebb beállítás.
Egyelőre szkeptikus, de nagyon kiváncsi vagyok, hogy ha finomabbra állítom tudok -e sízni az asszonnyal zöldes kékes pályákon, lassabb temponál is meg tudom fordítani? Van ezzel kapcsoltban tapasztalat? Ennyire változik a beállítástól?
Előzmény: (gaboca 167827)
blevy
11 élménybeszámolót írt
11
11 éve tag
2014.01.24. 20:24
Hú az nagyon szuper lenne, köszönöm szépen előre is :)
blevy
11 élménybeszámolót írt
11
11 éve tag
2014.01.22. 22:41
azt hiszem a montagna -ban vettem, de alapból azt is olvastam, hogy kulcs nem jár hozzá mert, hogy minden síterepen van (Gerlitzenben nem találtam olyan felvonót ahol lett volna, mondjuk)
blevy
11 élménybeszámolót írt
11
11 éve tag
2014.01.22. 21:11
Az a baj, hogy kulcsot nem találok eladót, állítólag minden pályán van a felvonosoknál, de én nem találkoztam vele.
Ez jó hír mert nagyon tetszik a léc, de esélytelen az asszonnyal kék pályázni :)
blevy
11 élménybeszámolót írt
11
11 éve tag
2014.01.22. 20:23
Sziasztok

Tavaly beszereztem egy racetiger psi-t, voltam vele Gerlizenbe 1 hetet. Mit mondjak, szó szerint, haláli. 6-osra állítattam, de az az igazság, hogy jó pályán, piroson, szuper jó volt, hihetetlen stablitást ad, de rossz pályán, délután kínlodtam. Annyit estem, mint amikor kezdtem és az régen volt. Kérdésem, hogy ha visszább vetetek érezhetően irányíthatóbbá válik lassabb temponál (70-el carvingolni élmény, csak hát nem akarok rosszul járni)? Azt vettem észre, hogy ha lassabban megyek, szinte irányíthatatlan.
blevy
11 élménybeszámolót írt
11
11 éve tag
2013.02.12. 21:24
:) meg is vettem, már nagyon várom az alkalmat a próbára.
A teszt alatt nekem egyik sem feküdt ennyire mint ez a Völkl pedig nagyon Atomic fele hajlottam. Igazuk volt a hozzászóloknak, hogy ebben a kategóriában nem mindegy, hogy mit veszel.
Hétvégén találkoztunk, páromnak segítettél, amikor oktatónak nézett :).
Előzmény: (kuligabi 154708)
blevy
11 élménybeszámolót írt
11
11 éve tag
2013.02.11. 09:10
Meg szeretnem koszonni a javaslatot ami a hetvegere vonatkozott. Tenyleg olyan leceket tudtam kiprobalni melyekre egyebkent nem lett volna lehetosegem, Egyelore a Volkl Racetiger Sc PSI a sztar nalam. Eddig azt gondoltam meg kell tanulnom carvingolni, ezzel meg, tudtam carvingolni :) Ugy ugrott az elere mintha parancsszora tette volna.
Egyelore, elerheto aron nem latok nekem valo SC verziot csak RC -t, nem tudja valaki mi a kulonbseg koztuk?
Előzmény: (maci-laci 153050)
blevy
11 élménybeszámolót írt
11
11 éve tag
2013.02.04. 23:04
Köszönöm szépen a segítő hozzászólásokat!
blevy
11 élménybeszámolót írt
11
11 éve tag
2013.02.03. 21:10
Szeretnék segítséget kérni, abban, hogy van-e valakinek olcsó, jó szállásra ajánlata a jövő hétvégi rendezvény idejére? (1 éjszaka, 2 fő).

Előre is köszönöm!
blevy
11 élménybeszámolót írt
11
11 éve tag
2013.01.31. 07:09
Esetleg valami konkret tipus. pl a Atomic D2 Race GS Ti 2012 - rol mi a velemenyed?
igazsag szerint a kis kihasznaltsag miatt arerzekeny a dolog, de ugyanakkor tenyleg olyat szeretnek amivel sikerul amkozephalado szintrol, stabil haladora valtanom.
Előzmény: (Bukfenc 153027)
blevy
11 élménybeszámolót írt
11
11 éve tag
2013.01.30. 21:55
Sziasztok

Nagyon rég óta sielek, de valahogy a felszerelés mellett elsiklottam. Azzal síztem ami volt és nagyjából szemre döntöttem. Nem is tudnám megmagyarázni miért. Ez egészen addig volt így amíg Murauba a fekete pályán az egyik kanyarban folyamatosan leugrott az egyik léc a lábamról és fel nem világosítottak, hogy túl puha és a sebesség miatt nagy az az energia amit ki kellene bírnia, nem teszi és a rezgéstől kiold a kötés. Ez egy Salomon Scambler 4 -es (megtudtam, hogy freeride miután síztem vele vagy 3-400km -t kezelt pályákon). Most itt az ideje, hogy végre egy olyat vegyek amivel talán jobban élvezhetném a sízést.
A kedvencem a széles piros pálya. Igazából úgy gondolom a párhuzamos, szép síeléssel nincs már gondom, de mindig irigykedem azokra akik lassan tudnak leereszkedni egy meredek pályán (nem ekével :P). Én rövid ideig tudom élvezni csak mert túl nagy a sebesség.
173 magas vagyok, 59kg.
Kérlek ha van időtök segítsetek, mi az ami nem túl húzos (használt is ok és évente egy, max 2 hetet tudok ennek hódolni csak) és ajánlott lehet számomra.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.