Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

husky 21 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (10)Időben csökkenő Időben csökkenő
husky 21
10 élménybeszámolót írt
10
14 éve tag
2011.03.14. 09:08
Tisztelt Síaréna! Mint az egyik legrégebbi törzsvendég maximális elismerésem és köszönetem a főnöknek és minden dolgozónak ezért csodás hosszu szezonért.100 sínap még a határközeli osztrák síterepeknél is jó eredmény nemhogy egy bakonyi 500 m dombon.Az idei szezonban nagyon megtalálták Eplényt problémázó kekeckedő sporttásak.Sokan csak a Holle Anyóig értek el itt kiélték magukat és talán észre sem vették hogy itt csodás sípályák is vannak és sízni is lehet. Ezeket a sporttársakat neveztük babfözelék turistáknak.Remélem,hogy a főnőknek ezek nem veszik kedvét és a tervezett jővőévi fejlesztések megvalosulnak.Mindezekhez jó egészséget és jó nyarat kivánok Husky 21 /kpt/
Előzmény: (csabóca 115084)
husky 21
10 élménybeszámolót írt
10
14 éve tag
2011.02.24. 20:45
Több mint 30 éve sizek itt Eplényben de ilyen jó pályát mint a mai / febr 24 /még nem láttam. Az 1-es mint az álom olyan volt, de az igazi meglepetés a többször birált 4-es volt. A sok műhóval amit éjjel raktak rá egy igen jol sikerült ratrakolással egyenletes pályát sikerült létrehozni még a meredek részen is. A csodás napsütésben -7 fokban élmény volt a mai nap Az Áron pályaértékelése valósak valóban csoda volt ma.Akiket a jószerencséjük ide irányitott ma igazolhatják véleményemet.Ma a pályáról készült film amit az Áron csinált bizonyiték erre.Ugy értesültem,hogy amig a hideg tart folyamatos hóágyuzás lesz igy megalapozva a kellemes tavaszi márciusi sízést.
Előzmény: (vasssy 111941)
husky 21
10 élménybeszámolót írt
10
14 éve tag
2011.01.03. 01:42
Kedves Stani! Én nagy örömmel olvasnám azon sípályák listáját melyek 507m-ig vannak és ahol van 1drb 4-üléses, 3drb csákányoslift 2drb tanulólift és 35drb hóágyú , ja és az őssz létező pályahossz 4,5 km.Az a véleményem,hogy ezekkel a paraméterekkel nemhogy Europa első hanem világelső.Ha létezik ilyen kérlek írjátok meg mert ez /ezek/ lehetnek Eplény igazi versenytársai nem St.Anton. MÁS: Az itteni gondokat ugy kb 90%-ig a sízők okozzák önmaguknak Lásd be-kiszállás az ülőliftbe az ellenlejtőre való felmenet Az átlagos sítudás és ebből kifolyolag a síkultura joval alacsonyabb mint a környező országokban hiába nem vagyunk sínemzet.Sok sporttársunknak még ujdonság egy űlölift futószalaggal próbáljunk segiteni nekik.Az első kérdésemre pedig nagyon várom a választ.Husky 21 egy régi tőrzsvendég Eplényből.
Előzmény: (Stani 101415)
husky 21
10 élménybeszámolót írt
10
14 éve tag
2010.04.04. 19:09
Sikeres hosszú szezonon vagyunk tul.Köszönet a vezérkarnak
minden dolgozónak akik csodás pályákat csináltak nekünk. Gratula a 96 sínaphoz mely új Eplényi rekord /a régi 95-96 telén 84 sínap./és idei országos első.Tegnap ápr 3-án volt a flugos futam az 1-es pálya alsó 400m szakasza oly kitünő volt- kemény kifagyott jól ratrakolt- mint januárban,persze késöbb megpuhult. Ritka élmény nálunk ápriliban sízni. Most jó pihenést a dolgozóknak majd sikeres nyári bringaszezont kivánok.
Előzmény: (toti1011 88607)
husky 21
10 élménybeszámolót írt
10
14 éve tag
2010.03.04. 19:59
Megdöbbentő számomra,hogy vannak sporttársak akik csak a WEB kamera képeiböl itélik meg a pálya állapotát tévesen és emiatt sok sízőt tévesztenek meg. Ebben az esetben meg kell kérdezni, hogy ki volt kint a pályán. Én kint voltam 9-től 13-ig.A szezon egyik legjobb talaju pályája volt ma márc 4-én. Csodás sizés 5 csillagos nap volt, ezt ugy mondom, hogy 35 sínapom van Eplényben.14 nagyon enyhe nap után ez egy kész csoda. Köszönhető a sok hóágyuzásnak ratrakolásnak és a sok éjszakai munkának amit itt köszönök a dolgozóknak.
Más: ami a pálya barnás foltjait illeti ennek oka ,hogy a medencéből kiszivott vizhez némi iszap is keveredik ami olvadáskor fagyáskor kicsapodik ez látható a silécen is enyhe időben. Ennél több bajt nem okoz gond nélkűl át lehet sizni rajta.A hóvastagság fent 25-40 cm lent 50-70 cm kőzött mozog.A levegő most lehűl CSODÁS TAVASZI SÍNAPOK JÖNNEK. Jó sportolást mindenkinek!!!
Előzmény: (Komi 86566)
husky 21
10 élménybeszámolót írt
10
14 éve tag
2009.12.30. 20:39
A két völgyi kamera sehogysem akar elkészülni,pedig nagyon várjuk már.Különben minden dicséret és elismerés a Síarénának azért a gigászi küzdelemért amit az időjárással vívnak! Sajnos nehéz telünk van, ez a hullámzó hőmérséklet pedig egyszerűen rémálom.
Előzmény: (margeliosi 77939)
husky 21
10 élménybeszámolót írt
10
14 éve tag
2009.12.13. 16:43
Én nagyon remélem,hogy a HUNGARORAMA adása megy majd fent a hegyen itt van részletes meteo adás és folyamatos mozgókép is.
Előzmény: (Rossi 76256)
husky 21
10 élménybeszámolót írt
10
14 éve tag
2009.12.03. 17:13
.....vagy Holleanyóstrasse aki lesétálja ezt a távot /kb 2km/ bemelegitett és megérdemel egy gőzgombocot!!!!
Előzmény: (huligan 75290)
husky 21
10 élménybeszámolót írt
10
14 éve tag
2009.12.02. 22:37
Már egyre több meteo térképen látszik az É ÉK- felöl jövö hideghullám,sajnos elégé lassan közeleg. Remélhetöleg semmi nem nyomja el K-felé ezt a ciklont. Dec 7 felé már többet tudunk.
Előzmény: (KCsabika 75117)
husky 21
10 élménybeszámolót írt
10
14 éve tag
2009.12.01. 15:14
Az Eplényi hegytetőn üzemelni fog egy panorámakamera ami szenzációs lesz. Remélem, hogy részletes meteorológiai adatokat is fog közölni. Különben kamera adása a tv-ben is látható lesz. Ami már eddig itt történt az kész csoda!!!
Ennek a lelkes és szívós csapatnak - meg mindnyájunknak-egy igen jó havas síszezont kívánok.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.