Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

CsLaci81 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
CsLaci81
3 élménybeszámolót írt
3
8 éve tag
Topik: Lachtal
2017.01.04. 18:50
Szia.
Mi második alkalommal Karácsonyoztunk az Alpengasthof Tanzstatt ban. A szállás első osztályú,a kaja szuper,a személyzet rendkívül kedves,a játszó sarok minden gyerek álma kor meghatározása nélkül,egyik este mese vetítés is volt.
A pálya szinte az ajtóból indul és oda is lehet vissza csúszni.Mindenki megtalálta a számára megfelelő pályát.A gyerekek nagy kedvence volt a titkos erdei pálya.Napközben a Caffé Hannes hüte és a KleinLachtal hütte volt a nagy kedvenc.

Lachtal ! Legközelebb is jövünk!
CsLaci81
3 élménybeszámolót írt
3
8 éve tag
2017.01.04. 18:31
Sziasztok. 12.23 -24.-én Voltunk Kreischbergen.
Fantasztikus két napot töltöttünk itt.Egy évvel ezelőtt ezt nem mondhattuk(kevés hó,1,5 órás sorban állás),de most szinte csak mi voltunka pályán. Márciusban újra jövünk.
CsLaci81
3 élménybeszámolót írt
3
8 éve tag
2017.01.04. 18:05
Sziasztok.
Csatlakozom az előttem szólokhoz.12.27.-én Lachtalból hazafelé egy kis levezetésképpen megálltunk csúszni Stuhlecken.A parkolóba vezető úton feltűnően sokan jöttek velünk szembe(intő jel).P2-nél szemben a lépcsővel rögtön találtunk szabad parkoló helyet.Kasszánál nulla sor.Liftnél nulla sor,de közben a pálya felöl ilyesztő harsogás hallatszott.A ülőshöz vezető út totál jég.Az 1-es pályán olyan szembe széll fújt,hogy a gyerkeknek komoly kihívást jelentett lefelé csúszni az egész pályát teljesen beborító jégpáncélon.A gyerekeknek teljesen elvette a kedvét,egy ideig ide biztosan nem jövünk!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.