Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

szaunás által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (14)Időben csökkenő Időben csökkenő
szaunás
14 élménybeszámolót írt
14
14 éve tag
2014.01.23. 22:45
Üdv mindenkinek!
Elérkezett a pillanat, hogy egy buszos tortúrával egybekötött sielést ejtsünk meg február első hetében. Kérem, ha valaki most jött haza innen, egy pár szóban meséljen már pályák, szállás, hóviszonyok, stb. csak hogy jobban rá tudjunk hangolódni a történetre.Főleg ez a buszos történet érdekelne( nagyon gáz?)
szaunás
14 élménybeszámolót írt
14
14 éve tag
2012.02.07. 18:33
Sziasztok!
Tegnap éjjel és ma egész nap esett a hó!!! Legalább 30cm.úgyhogy a pályák még egy "darabig" jók lesznek.
szaunás
14 élménybeszámolót írt
14
14 éve tag
2012.02.06. 22:01
Sziasztok!
Szombat óta vagyunk kint. Vasárnap szikrázó napsütés volt és meglepően kevés ember. Ma egész nap esett a hó( érdekes módon a hójelentésben ez nem szerepel)és mivel síszünet van tele a pálya törpékkel. Egyébként nagyon jó az összes pálya, ma a hóesés miatt du. már buckásodott, de reggel ratrakoltan nagyon finom lesz. Szóval a pályák miatt ne aggódjatok, mert -15fokban nem nagyon fog elolvadni a hó.
szaunás
14 élménybeszámolót írt
14
14 éve tag
2012.01.19. 19:02
Szia! Mis szállást keresünk Murau-Kreischbergben február hónapra, ha van valami jó tipp, szívesen fogadjuk!
Előzmény: (hunyadee 130266)
szaunás
14 élménybeszámolót írt
14
14 éve tag
2012.01.15. 23:10
Olcsó apartmannt keresünk 2 személynek februárra! Sürgősen!
szaunás
14 élménybeszámolót írt
14
14 éve tag
2012.01.15. 21:10
Szia! Érdeklődnék, hogy az 5. heti apartmann szabad-e?
szaunás
14 élménybeszámolót írt
14
14 éve tag
Topik: Nassfeld
2011.01.07. 20:06
--
szaunás

Nem tudjátok véletlenül, hogy van-e wifi a Kollerhof-ban? Sok kérdést feltettem nekei, de erre az egyre nem válaszoltak és már nem akarom őket tovább faggatni.
szaunás
14 élménybeszámolót írt
14
14 éve tag
Topik: Nassfeld
2011.01.05. 23:09
--
szaunás

Hoogwash
jól értelmezzük, hogy a Millenniumnak a középső és alsó végállomása között van még megállója, ami schlanitzen fölött van egy kicsivel? A sítérkép ezt nem mutatja egyértelműen.
Előzmény: (Hogwash 102361)
szaunás
14 élménybeszámolót írt
14
14 éve tag
Topik: Nassfeld
2011.01.05. 19:13
--
szaunás
Szia Laci!

Olvasva a beszámolódat, kicsit megijedtem, mert a párom még nem a lejtők ördöge, és te azt írod, hogy a pirosak is elég durvák egy kezdőnek. Mi tavaly Gerlitzenben voltunk, igy az lenne a kérésem, hogy ehhez képest mondjál véleményt a két síterep közti különbségről. Gerlitzenen már le tudott jönni szinte mindenütt, de ott is a délutáni jeges buckás pályáktól félt nagyon. Megjegyzem ezt én sem komázom. Ráadásul pályaszállásunk lesz Schlanitzenben, így minden reggel le kell jönnünk a 80-as pályán a millenium expresszhez. Ezt már mások is kritikával illették.
Várom válaszod.
Előzmény: (laci_si 102216)
szaunás
14 élménybeszámolót írt
14
14 éve tag
Topik: Donovaly
2010.12.30. 22:35
Ma sikerült egy hosszú napot tölteni donovalyn. A pályák jók voltak, a sorbanállás és a szlovák mentalitás már megszokott. Viszont az út az brutális volt. Én még 400km-t ilyen lassan az életben nem abszolváltam. Minusz 19 fok, tiszta jég meg hó szinte végig. Soha többet nem veszek Tescos fagyálló szélvédőmosót!!! Ezt javaslom mindenkinek.--
szaunás
szaunás
14 élménybeszámolót írt
14
14 éve tag
Topik: Nassfeld
2010.12.29. 23:26
--
szaunás
Januárban Tröpolachba mennénk a Kollerhof panzióba. Járt valaki ott? Kezdő tudással hogy lehet a panzió környékén lévő pályákon síelni? Milyen nehézségű pályák találhatók ott? Ha rossz az idő, attól még meg lehet közelíteni a szállást autóval? Bizonytalan vagyok a foglalást illetően, mert sok minden nem egyértelmű. Ha valakinek van infója, ossza meg velem!
szaunás
14 élménybeszámolót írt
14
14 éve tag
2010.02.15. 17:29
--
szaunás
Szia Greni!

Köszi az infókat.Így már szimpatikusabb a dolog még a páromnak is.Amennyiben nem terhellek vele szeretnék pár sort a pályák állapotáról. A P6-os parkolóhoz( 9-es piros pálya)vissza tud csúszni egy kék pályákon már biztonságosan síző is?
Köszi.
Előzmény: (Greni82 84589)
szaunás
14 élménybeszámolót írt
14
14 éve tag
2010.02.14. 19:41
--
szaunás
Kedves László!
Köszönöm a "felvilágosítást" ami korrektebb az utazási irodáénál. Segítettél eldönteni a kérdést.

Köszi: szaunás
szaunás
14 élménybeszámolót írt
14
14 éve tag
2010.02.14. 09:30
--
szaunás
Sziasztok!

Február végén megyünk Gerlitzenbe, és a Mössler vilában fogunk lakni. Arról szeretnék infót, hogy ez mennyire van valójában a kabinos aljától.Síbakancsban bemelegítésként le lehet sétálni?
Többen írtátok, hogy a kabinos alsó állomásán tömeg van reggel. Kérdésem az lenne, hogy kocsival fel lehet e menni a pályák aljához, és van e ott parkoló.Valahol olvastam, hogy az utat le szokták zárni,és ráadásul fizetős.
Mivel a Mössler apartman, így a félpanziós ellátást egy másik hotelben oldják meg. erről is szeretnék infókat.
Várom a témában jártas sporttársak segítségét.

Köszönettel.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.