Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

SEdina által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (15)Időben csökkenő Időben csökkenő
SEdina
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2020.04.28. 08:39
Megütött a hír, nagyon....
Őszinte részvétem a családjának.
Maci,nyugodj békében.
SEdina
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2015.02.13. 21:01
Kiváló nap vol a mai is!!! Reggel még kifagyott hó várt minket, napközben kicsit puhult, de nem adta meg magát a kitartó meleg napsütésnek. Nagyon élvezetes, gyors volt még kora délután is mindegyik pálya. Nem voltak jégfoltok, sem fűfoltok!! ;-) nagyon jó nap volt, 10 pont!
SEdina
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2015.01.31. 19:15
Sziasztok!
Nagyszerű napot töltöttünk ma Nálatok el. Az időjárás is barátságos volt az enyhe mínuszaival, időnként a napocska is előbukkant, jó programokat szerveztetek. Egyetlen piciny észrevétel, a ratrakozás nem volt teljesen egyenletes, bár egy - két óra elteltével már ez sem volt észrevehető. A felvonóknál elviselhető volt a várakozás, annak ellenére,hogy hétvége+rendezvény miatt azért voltak szépen. Jó,hogy végre hosszabban lehetett csúszni. Részemről nagyon jól éreztem magam, és mint minden évben idén is síeléssel tölthettem a szülinapomat :-)
DSC-0116.JPG
DSC-0117.JPG
DSC-0118.JPG
DSC-0119.JPG
SEdina
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2015.01.01. 16:11
A mai napon, csak úgy mint tavaly, itt indult az ùjévem. Igaz, hogy még nem minden pályát tudtatok megnyitni, de amit igen, az egész jó volt. Reggel még kissé kemény, fagyos volt minden, de délelőtt szépen felpuhult, csak annyira, hogy jó legyen. Aránylag kevés ember vállalta, hogy kilátogat, de talán sokakat elriasztott az előre jósolt nagy mínusz. Reggel sem volt hidegebb -5,5 -től, de délutánra kicsit ez is enyhült. A pályák nagyon jól síelhetőek maradtak, a látogatók létszámának növekedése ellenére is!! Kisebb sorbanállàs volt csak,ami bőven elviselhető maradt. Jó évkezdet volt itt nálatok, remélem jövünk még a szezonban :-) klassz nap volt a mai, jó embertársasággal, jó helyen, BUÉK ;-)
SEdina
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2014.01.01. 20:10
Eddig még nem jártam kint Újév napján itt. Furcsa is volt,hogy mennyien gondolták úgy, jó az újévet mozgással kezdeni :-) Az emlegetett forralt bor finom volt, még most is szívesen innék egy pohárral. Kis csapatunk szintén nagyon jó volt :-) A pályák ugyan kissé kopottak, de természetesen aki akart így is tudott pár kört menni. Jó volt ez a kissé lazítós, de mégis sportolós nap :-) Ha jövőre is lesz lehetőség és társaság,biztosan ott leszek. Üdv
SEdina
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
Topik: Zugspitze
2013.04.28. 14:20
Sziasztok! Ezt a fotót ma egy kedves síelőtársunk Robin küldi, hogy legyen mire irigykednünk :-)
20130428-103026.jpg
SEdina
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2013.03.27. 20:52
Krampuszt meg tudom erősíteni, sőt én vasárnap se tapasztaltam zavaró sort a kapuknál!! Pár perc, de ez mindenhol így van szerintem hétvégén.
SEdina
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2013.03.27. 20:13
Valóban sokan voltak a mai napon, de aki akarta, az jól érezte magát! Felvilágosítást is adtak annak, aki megkérdezte,miért nem megy a tárcsás felvonó. Ha valaki lelkileg felkészülten érkezett,hogy a gyakorlatilag ingyenes jegy miatt sokan lesznek, az el is tudta viselni. Van akinek úgy látszik az okoz örömet, ha saját naivitását nem veszi észre és valóban csak degradáló megjegyzésekre képes :-)Összegezve: Jó nap volt a mai, sok hóval, sok emberrel, barátokkal! Kell ennél több?
SEdina
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2013.02.01. 20:19
Nagyon szépen köszönöm Robi! Gergő, Robi rutinos a fotózkodásban :-) Rendkívül gáláns házigazda, valószínű ennek (is) köszönheti népszerűségét :-D
SEdina
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2013.02.01. 18:54
Sziasztok! A mai napon sikerül eljutnom hozzátok egy fantasztikus síelésre, amiért köszönetet szeretnék mondani a síparknak. Szülinapi ajándékként igazi meglepetés-belépőt kaptam :-) Nagyon köszönöm, rendkívül jól éreztem magam :-)Üdvözlettel: Edina
SEdina
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2010.02.25. 15:25
Köszönöm a választ, bár elkeserít,hogy ezek szerint nem sokáig fogom tudni úgy használni, ahogy használhatnám... egyetlen dolog szólt mellette, hogy kb 20 pár próba után ez volt az egyetlen, ami azonnal kényelmes volt, és nagyon jól tartott..
Előzmény: (klaci 85953)
SEdina
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2010.02.23. 13:17
Sziaszok!
Lenne nekem is kérdésem. Head bakancsot vettem, de a neten szinte semmit nem találok róla. A lényeg, Head Edge+SX One a neve, tudom,hogy 50-es flexindexe van, véleményetek szerint az 54 kilóhoz, és középhaladó tudáshoz ez elegendő lesz?
SEdina
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
Topik: Síbaleset
2009.12.04. 14:22
ez valóban piszok jó, mire végignéztem már elfáradtam :-) azt hiszem maradok inkább a sima gugolásoknál, és kitöréseknél :-)
SEdina
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
Topik: Síbaleset
2009.12.01. 15:19
Sziasztok!
Nagyon régóta olvasója vagyok az oldalnak, és látom igen sok igazi hozzáértő is van köztetek (oktató például) Tudtok-e esetleg olyan videót,vagy gyakorlatsort ajánlani, ami a szezon előtti felkészüléshez segíthet. (láttam a videók között 1-2-őt, ami már inkább profiknak való :-)))Hozzáteszem egész nyáron napi 35-40km-t tekerek, alapvetően egy sportosabb alkat vagyok (bringával járok dolgozóba) de amióta "hideg"van, ellustultam és szeretném majd a későbbiekben a sérüléseket elkerülni (2 térdműtét már pipálva..) Így szeretnék otthon rámelegíteni az első csúszásokhoz. Ha van ötlet, megköszönném. Én :-)
SEdina
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2009.11.27. 15:31
Sziasztok!
Nagyon régóta olvasója vagyok az oldalnak, és látom igen sok igazi hozzáértő is van köztetek (oktató például) Tudtok-e esetleg olyan videót,vagy gyakorlatsort ajánlani, ami a szezon előtti felkészüléshez segíthet. (láttam a videók között 1-2-őt, ami már inkább profiknak való :-)))Hozzáteszem egész nyáron napi 35-40km-t tekerek, alapvetően egy sportosabb alkat vagyok (bringával járok dolgozóba) de amióta "hideg"van, ellustultam és szeretném majd a későbbiekben a sérüléseket elkerülni (2 térdműtét már pipálva..) Így szeretnék otthon rámelegíteni az első csúszásokhoz. Ha van ötlet, megköszönném. Én :-)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.