Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Bretz Gyula által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bretz Gyula
7 élménybeszámolót írt
7
9 éve tag
2017.09.04. 15:02
A Karácsony előtti 4 napos síelés engem is érdekelne,
Budapestről mennék, ha kell autóval, bár síléctartóm (tetőcsomagtartóm) nincs, így ha valakik velem jönnek azoknak a cuccait másik autó tetőboxában kellene kivinni.

üdv
Gyula
Bretz Gyula
7 élménybeszámolót írt
7
9 éve tag
2015.04.09. 13:30
Valóban kitűnő kis sítúra volt Koralpén, jó szervezés -ezúton is köszönet Albertnek és Andinak -, friss hó, kellemes piros pályák (van kezdőknek kék is), kultúrált pályaszállás. Mivel csak néhány pálya van a terep a mostanihoz hasonló 3-4 napos túrákra alkalmas, arra viszont kitűnő. A félpanzióról annyit, hogy ár/érték arányban szerintem elfogadható, reggelire valóban a fórumon már leírt 2 zsömlét adják, felvágott, sajt, májkrém esetleg jam, de van műzli is, nekem azzal együtt már elég volt a reggeli. A vacsora egy leves és egy főétel, utóbbi viszont lehetne nagyobb adag, volt, hogy késő este még ki kellett egészítenem a vacsorát a hazaiból. Utóbbihoz javasolt szeletelt cuccok beszerzése (kenyér, felvágott, sajt), de ha valaki meg is akarja kenni a kenyerét az vigyen magával egy kést mert ilyesmi nincs a szobában (túl sok kaját nem érdemes vinni mert hűteni csak a minimál méretű franciaerkélyen lehet az elemózsiát). Ha valaki kávézik is a szobában akkor egy kiskanál sem árt, mert mi a síelés utáni 3 az 1-bent csak a fogkefénk nyelével tudtuk elkeverni:). Egyébként az éttermi árak is olcsóbbak az osztrák átlagnál, de akkor a reggeli a fent említettek miatt szerintem nehezen megoldható.
Mindent összevetve pompás túra volt, jövőre is szívesen mennék mondjuk egy besíelésre.
üdv:
Gy.
Bretz Gyula
7 élménybeszámolót írt
7
9 éve tag
2015.03.25. 11:37
Én is kitöltöttem az űrlapot. A félpanzió péntekre és szombatra vonatkozik?

üdv:
Gyula
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Bretz Gyula
7 élménybeszámolót írt
7
9 éve tag
2015.03.20. 15:06
sziasztok,

én még nem jelentkeztem, inkább bevállalom a plusz 10 eurót ha biztossá válik a dolog, meg az is, hogy a munka elenged.

Dóri akkor beszéljünk majd az én számom 06-30-622-7089.
Albert köszi az esetleges boxot, de sajna én azt sem tudom mire tenni mert csomagtartóm sincs.

jó hétvégét
Gyula
Bretz Gyula
7 élménybeszámolót írt
7
9 éve tag
2015.03.19. 17:14
szia Dóri,

mint alább írtam én egyedül mennék, szintén 4 napra, így autóügyileg akár társulhatnánk is, a gond nálam is az, hogy nincs sem boxom, sem tetőcsomagtartóm az autómon, bár boxot gondolom lehet bérelni.

üdv:
Gyula
Bretz Gyula
7 élménybeszámolót írt
7
9 éve tag
2015.03.18. 17:41
Szia Albert,

egyedül jönnék (bár ezügyben holnapig még futok egy kört, hátha csatlakozik egy ismerősöm). Azért írtam, hogy inkább beülnék valakihez, mert nekem nincs tetőcsomagtartó az autómon.

Gyula
Bretz Gyula
7 élménybeszámolót írt
7
9 éve tag
2015.03.18. 11:40
Sziasztok!

Lehet még csatlakozni?
Az utazáshoz betársulnék valakihez, a 3 és a 4 napos
variáció is szóba jöhet, de jobb lenne a 4 napos.

Gyula
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.