Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

elvesztett_ugyfel által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
elvesztett_ugyfel
10 élménybeszámolót írt
10
11 éve tag
2013.10.22. 10:14
Mi köszönjük a lehetöséget!
Tényleg jó program volt.
Kis kőszedő csapat a távolból ..
... és egy kicsit közelebbről.
Másik kőszedő csapat a szélesített pályán.
elvesztett_ugyfel
10 élménybeszámolót írt
10
11 éve tag
2013.10.12. 21:38
Kedves Nordica Vili!
Ilyen jól még nem indult a szezon:
Tegnap éjjel álmatlanságomban gondoltam rá, hogy vajh' lesz elmozdulás vagy sem? Erre tessék, már itt is a válasz rá (azt csak halkan jegyzem meg, hogy a honlapotokon erről nincs bejegyzés. Bár a Páros Csillag és FIS hír hallatán könnybe lábadt a szemem. :-D)
Jelentkezem mindkét eseményre.
Előrebocsájtom, hogy a következő napjaimat látom szabadnak az októberi hónapban:
16-a 50%-os,
19-e 100%-os,
27-e 50%-os biztonsággal.
A két esemény lehetne 1 napon is akár ...
elvesztett_ugyfel
10 élménybeszámolót írt
10
11 éve tag
2013.01.22. 23:32
Korábban már jeleztem ezt a szándékomat, még a velünk kimondotttan rosszindulatú és ellenséges fórumozóknak is--nem rólatok van szó--, persze ők nem éltek vele.

Remélem, hogy ez nem az én ingem ...
elvesztett_ugyfel
10 élménybeszámolót írt
10
11 éve tag
2013.01.09. 11:52
Kedves Nordica Vili!
Nehéz az ember-fia dolga, amikor "név-azonossal" fut össze és arra még büszke sem lehet. A másikra ráhatása nincs, elhatárolódni tőle pedig igen nehézkes ...
A magam nevében nyilatkozva:
Nem vagyok
- a konkurenciád embere, sem az;
- aki abban élné ki degeneráltságát, hogy mások kenyérkereső eszközeit rongálja;
- alteregója annak, aki pocskondiázott benneteket;
- és legfőképpen nem az, aki nem is volt ott.
Hiába kérték többen is itt a fórumon, hogy osszam meg a videókat, nem teszem. Mindannyian tudjuk: ami egyszer felkerül a netre, az ott is marad. Ezért ismét elmondom, hogy NEM célom senki és semmi lejáratása.
Azonban az vagyok, aki
- már síelt a konkurenciádnál is;
- az említett napon még a szakadó esőben is a köröket rótta;
- 2 éve is leírta már az észrevételeit, amelyek akkor nem arattak osztatlan sikert, de mégis a 60-70%-a megfogadásra és ezáltal megvalósításra került;
látta, megfogta, használta mindazt, amelyről kritikát fogalmazott meg;
- még volt alkalma/lehetősége Horn Laja bá' után felvonózni.
Végezetül csak 2db kép az objektivitás-szubjektivitás margójára:
Szubjektív1: Kell egyáltalán lyuk a bérletre (használhatósági érték, stb.)?
Objektív1: Van rajta vagy nincs?
Szubejktív2: Barnás elszíneződés vagy tényleg föld?
Objektív2: Mikor tűnik fel a szivárvány?
elvesztett-ugyfel-I.JPG
elvesztett-ugyfel-II.JPG
elvesztett_ugyfel
10 élménybeszámolót írt
10
11 éve tag
2013.01.08. 17:14
Kedves TKata!
Kérlek vedd figyelembe, hogy elvesztett_ugyfel nem azonos elvesztett ugyfél-el.
Továbbá maci-laci elvesztett_ugyfel 149821-es hozzászólására reagált, te viszont elvesztett ugyfél 149755-es hozzászólására. Így eléggé összekuszálódtak a gondolatok.
Előzmény: (TKata 149827)
elvesztett_ugyfel
10 élménybeszámolót írt
10
11 éve tag
2013.01.08. 14:54
robin, Pistabácsi, RM, maci-laci, Nordica Vili
Készítettem videókat és fényképeket is, de azt nem tudom csak veletek megosztani. Mivel pozitív jelzés érkezett a kritikára, így a publikálás elmarad.
elvesztett_ugyfel
10 élménybeszámolót írt
10
11 éve tag
2013.01.08. 14:03
Kedves Nordica Vili!
Köszönettel elfogadom a közvetlenebb stílusod.
Nem terveztem idén többet az eplényi pályák közelébe menni, de meg kell vallanom őszintén: Az itt és a saját fórumotokban közzétett válaszok tartalmi és stílusbeli minősége álláspontom revideálására késztet.
Én is bízom benne, hogy az észrevételek pozitív irányú hatásai hosszabb távúak lesznek. Köszönöm.
elvesztett_ugyfel
10 élménybeszámolót írt
10
11 éve tag
2013.01.07. 16:43
Íme: Objektív tényközlésekre szorítkozva, amelyekkel vitatkozni lehet, de nem érdemes.
A honlapon közzétett üzemeltetői közlemények szerint:
Péntek esti hír" ... Előbukkanhatnak barnás foltok, de ezek csak a hóban levő szennyeződések keltette elszíneződések. ... figyeljétek folyamatosan aktualizált híreinket, melyben helyzetjelentést adunk a felvonókról és a pályák állapotáról.
Minden erőnkkel azon dolgozunk, hogy a lehető legtöbbet hozzuk ki az időjárásból, és a lehető legjobb körülményekkel várjunk Benneteket."
Szombat reggeli hír: " ... Helyenként barna foltok vannak a hóba keveredett szennyeződések miatt. ... "

A fenti információk köszönő viszonyban sem voltak se a pálya- illetve a felvonó nyomvonal állapotával. (videók, képek hamarosan)

Szubjektív tények, amelyekkel vitatkozni lehet:
-A pénztárban köszönés helyett azzal kezdeni, hogy "Felelősséget nem vállalunk a nyitvatartási időért és jegyet vissza nem váltunk" szerintem rossz ómen.
-A "Minden erőnkkel azon dolgozunk, hogy a lehető legtöbbet ... " kimerült abban, hogy az 1-es csákányost elindították. 12-17 óra között egyetlen egy pályamunkást nem láttam, aki azon munkálkodott volna, hogy hó kerüljön legalább a felvonó nyomvonalára a nem üzemelő 6-os pálya hókupacaiból.
-50-60 cm hó sehol nem volt a pályán 1/2 négyzetméternél nagyobb felületen. Az is csak a hóágyúk tövében.
-Az fogalmazódott meg bennem az 1/b, 1.2 és a 6-os pályák környezetét látva, hogy mintha váratlanul érte volna a Nordica Síarénát a téli szezonkezdés: szanaszét heverő alkatrészek, építési anyagok-, törmelékek, nyitva hagyott munkagödrök, befejezetlen vagy éppenséggel ideiglenes tákolmányok a funparkban, stb.
-Az egy- illetve két személyes vonszolók valamilyen kiismerhetetlen logaritmus alapján lettek felrakva. Így gyakran előfordult, hogy a nem túl nagy érdeklődéssel kísért napon is sor volt. Kérdés: Olyan nehéz lett volna azt a 17db egyes illetve 45db kettes vonszolót egyenletesen felszerelni a drótkötélpályára (1-2-2-2-1-2-2 fejlesztés 47)?
-Kár volt azt a kevés erőforrást (értsd: vizet) ellőni a 6-os és 7-es pályák behavazására. 1 napig voltak nyitva?
-Semmilyen jelét nem láttam annak (vagyis igen, de ez így inverz), hogy a csapadék elvezetésére és összegyűjtésére törekvések történtek volna. Az 1-es felvonó tövében állt a víz, a pályán és a felvonó nyomvonalán több helyen buzgárok (?) jelentek meg. Ha már annyira vízhiányos az időszak, érdemes lett volna erre is 1 kis figyelmet fordítani és cserében a kis vízfolyások nem teszik tönkre a pályát (fejlesztés 2).
-Mekkora anyagi és szellemi ráfordítást igényelne az, hogy az egy szem 1-es felvonó nyomvonalát műanyaggal vagy ahol igen köves fa lécekkel, stb. kicsit aládolgozva időjárás-biztossá varázsolni?
-Az új világítás tartóoszlopait ki lehetett volna váltani az 1-es felvonó oszlopaival (fejlesztés 15)?
-Milyen ötlettől vezérelve maradt le a lyuk a bérletről? Sajnos csak 5-7 cm-ről érzékelte a rendszer a kártyákat. Ez így se nem gyors, se nem kényelmes (fejlesztés 20-21).
-Ugyan ajtók kerültek Holle Anyó házára szép számmal, de nem sokat érnek, ha nincs egy visszahúzó szerkezet. A kiírás, hogy ti. csukd be az ajtót Mo-n nem működik (fejlesztés 18).
-Hiába az éttermi fejlesztés, ha a pénztáros rendszeres időközönként sarokig kitárja a két rész között ajtókat, így hűtve az önkiszolgáló éttermi részt (fejlesztés 9).
-1-es pálya alsó része 5*-os (fejlesztés 24).
-Éttermi kínálat OK. Kiszolgálás érezhetően javult (fejlesztés 28).
-Veszélyeket rejt magában az 1-es lift beszállási helye (fejlesztés 45).
-Nem lenne szerencsés, ha a kezelő a faházba üldögélne (fejlesztés 46).
-A Vodafone térerő OK (fejlesztés 57-58).
-A jelszavas (csak a panzió vendégei részére) Wifi elérhetőség, nem OK (fejlesztés 59).
-Lehet, hogy biztonsági elemek beszerzésre kerültek, de továbbra sincs egyetlen egy darab tájékoztató, oktató vagy figyelemfelhívó tábla sem (fejlesztés 61).
-A hójelentés nem korrekt (fejlesztés 70).
-Porfogó nagy-képernyős TV. Nem működött (fejlesztés 73).
-PayPass nem működött sem a lift kasszánál, sem az étteremben (fejlesztés 88).
-A kvad nem töltötte be szerepét. Havat nem sikerült vele tolni, csak fel- és le furikázni. De azt többször is (fejlesztés 89).
Röviden ennyi. Értelmes párbeszéd ON; agymenés IGNORE.
Előzmény: (Robin 149616)
elvesztett_ugyfel
10 élménybeszámolót írt
10
11 éve tag
2013.01.07. 09:20
Szomorúság
Figyelem! Kritika következik. Gyengébb idegzetűek kérem lapozzanak.

Tisztelt Nordica Síaréna!
2013. január 5-én síelni szerettem volna az eplényi Nordica Siarénában.Sajnos nem sikerült olyanra, mint azt elképzeltem, s erről nem csak az időjárás tehetett.
A honlapjukon erre a napra vonatkozóan közzétett üzemeltetői közlemények, információk köszönő viszonyban sem voltak se a pálya illetve a felvonó-nyomvonal állapotával.
Gondoltam, hogy egy hosszabb bejegyzésben osztom meg tapasztalataimat a fentiekkel kapcsolatban, de letettem róla. Hiába a 93 pontban felsorolt 2012/2013-as fejlesztések, egy pont nagyon hiányzik még mindig, de az évek óta. Talán lehetne ez a 0-ik pont, mint az Origo: Korrekt tájékoztatás-, hozzáállás. És nem is kerülne sokba.
Üdvözlettel, egy elvesztett ügyfél
Ui: Ha észrevételeim érdeklik Önöket, szívesen megosztom akár itt vagy magán-levélben egyaránt.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.