Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Peti828 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Peti828
2 élménybeszámolót írt
2
14 éve tag
2010.02.01. 21:38
Az egész mai napot az Eplényben töltöttem.Számomra kellemes meglepetés volt, hogy egy ilyen centrumot pár száz méteres magasságban létre tudtak hozni.
Sajnos a pályák eléggé szétestek a nap végére , 3-as vége a gyilkos dombokkal ill a 4 -es egy része a kövekkel,hát... mielőbbi orvoslásra szorul.
Érdemes lenne napközben egy órás szünetet tartani, míg valahogy helyrepofozzák a lejtőket.Ennyi embert szünet nélkül nem bírnak el a pályák.
Összességében jól éreztem magam még visszamegyek ám szigorúan csak hétköznap.
Peti828
2 élménybeszámolót írt
2
14 éve tag
Topik: Lachtal
2010.01.13. 18:24
Hétfőn és kedden voltunk Lachtalban.Szerencsénkre kevesen voltak , mind a két nap zártak le pályákat a 9/a egyáltalán nem ment , a 7-sel nem törődtek , a 2/a néhol kavicsos volt és az egyik délelőtt abszolút a köd volt az úr.Ezektől eltekintve nagyon jól éreztük magunkat, a működő pályákat megfelelően előkészítették , jegesedés csak itt-ott fordult elő.A Monarchiában kajáltunk napi menü is van 7.5-ért.Szerintem Ti nézzetek másik éttermet, mert eléggé ízetlen a főztjük és az adagot sem túlozzák el.
Itt szálltunk meg http://www.pension-geissler.at/ csak ajánlani tudom 29 Euro/fő reggelivel kb 15 perc a sítereptől.A szerpentin havas időben igen húzós tud lenni...
Összességében bátran ajánlható, akiket nem zavar honfitársaink viszonylag nagy létszáma.
Kellemes csúszkálást!
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.