Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

beastieboy által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (22)Időben csökkenő Időben csökkenő
beastieboy
22 élménybeszámolót írt
22
14 éve tag
Topik: Bukovel
2013.11.19. 17:12
Szevasztok Bukovel fanok !
Még van néhány szabad hely pályaszálláson, idén a két ünnep között, december 25.26.27. éjszakákra 28.-i hazautazással. Ez a 3 napos akciós bérlethez van igazítva, 35-40 USD/fő/éj reggelivel szobáktól függően.
Akit érdekel bátran hívjon a 06-70-9537953-as számon!
Üdv, Gyuri, https://www.bukovelsicentrum.hu
beastieboy
22 élménybeszámolót írt
22
14 éve tag
Topik: Bukovel
2013.02.28. 20:47
Szevasztok Bukovel fanok !
Március 17.-től utószezoni akció a Kék Hegy hotelben!
Pályaszállás reggelivel már 20 USD-től (4.400 Ft)!
Érdeklődjetek a bukovelsicentrum@gmail.com címen, vagy a 06-70-9537953 telefonszámon. Jó sízést !
beastieboy
22 élménybeszámolót írt
22
14 éve tag
Topik: Bukovel
2012.09.30. 20:03
Sziasztok ! a 2012-2013-as szezonra érvényes síbérlet akciókról olvashattok a következő linken : http://bukovelsicentrum.hu/home.html
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
beastieboy
22 élménybeszámolót írt
22
14 éve tag
Topik: Bukovel
2012.03.14. 09:28
Szevasztok !
Megkezdődött az utószezon ! Pályaszállások utószezoni árakon, már 5.600.Ft-tól foglalhatók reggelivel!
Akit érdekel, keressen az texasranger@indamail.hu címen.
Üdv, Gyuri
beastieboy
22 élménybeszámolót írt
22
14 éve tag
Topik: Bukovel
2012.02.22. 20:23
Szevasztok !
Március 7,8,9
16 fős csapattal megyünk Bukovelbe pályaszállásra és 1 fő nem tud eljönni, ezért egy hely kiadó!
Hívjon akit esetleg érdekel, 06-70-953-7953, Gyuri
beastieboy
22 élménybeszámolót írt
22
14 éve tag
Topik: Bukovel
2012.02.07. 14:50
Ingyenes sí- és snowboard oktatás Bukovelben !
http://bukovelsicentrum.hu/aktualis/aktualis.html
beastieboy
22 élménybeszámolót írt
22
14 éve tag
Topik: Bukovel
2012.01.03. 18:35
Szia Tfanfan!
Néhány dologban szeretnék hozzászólni írásodhoz, mert egy kicsit mi máshogy láttuk a dolgokat.
Mi kb két hete voltunk kint Bukovelben egy 15 fős brigáddal és annak ellenére , hogy akkor még csak 15 pálya ment(ma 41),
istenit síeltünk és nagyon jól szórakoztunk.
Azt nem értem, hogy tudod szlovákiával összehasonlítani ezt a rendszert, hisz ha ott az összes "nagy" síközpontot összeraknák egybe, kb az adna ki egy 60 pályás, 53 km-es rendszert. Másrészt mondjuk a donovaly 29 eurós bérletével egy egész szezon alatt se tudsz annyit síelni mint itt egy nap alatt. Ezt tavaly kipróbáltuk, nem is megyünk oda soha többé. Azt mondod közelítenek a hütte árak az osztrákokhoz - novemberben voltunk Hintertuxon besíelni, ott egy másfél decis forraltborért kértek majdnem 6!!! eurót, 20 euró volt egy meleg étel+ sör egy före, bukovelben ennyiért hárman fogyasztottatok ugyanennyit. Ingyen ez sincs, de azért ez markáns különbség! Itt egy pályaszállás 30 euró főszezonban, ausztriában pl Nassfelden, ami egy hasonló pályarendszer 55 eurótól indul, akár 100-ig. Szlovákiában valóban van ennyiért szállás is meg kaja is, csak síelni nem tudsz ilyet, és még utálnak is mellé, itt pedig mindenki kedves és segítőkész. Mi mindig Budapestről járunk és 2 és fél nap síelésért maximálisan megéri kimenni, gyakorlatilag annyit csúszhatsz, hogy nem is bírnánk több napot sérülés nélkül. Kamikázék tényleg vannak, dehát ilyen az extrém sport!
Legközelebb gyertek ki velünk, majd mi megszerettetjük veletek a helyet :-) !
Előzmény: (Tfanfan 128884)
beastieboy
22 élménybeszámolót írt
22
14 éve tag
Topik: Bukovel
2012.01.03. 17:55
Szállás ügyben keress a texasranger@indamail.hu címen és találunk neked néhány verziót ! csao, Gyuri
Előzmény: (Meska 128864)
beastieboy
22 élménybeszámolót írt
22
14 éve tag
Topik: Bukovel
2011.11.25. 15:22
Szevasztok!
Újdonságok Bukovelben: 360 fokos panoráma a weben, újdonságok az éttermi hálózatban
http://bukovelsicentrum.hu/aktualis/aktualis.html
beastieboy
22 élménybeszámolót írt
22
14 éve tag
Topik: Bukovel
2011.11.21. 16:42
Szia Vicaboca!
A https://www.bukovelsicentrum.hu oldalon a kapcsolatnal megtalalod a telefonszamom. Csorogj ram es segítek az online vasarlasban!
Udv, Gyuri
Előzmény: (vicaboca 124488)
beastieboy
22 élménybeszámolót írt
22
14 éve tag
Topik: Bukovel
2011.10.26. 19:19
Szevasztok, az alabbi linken olvashattok Bukovel uj beruhazasairol es a kotelezo vedosisakrol :

https://www.bukovelsicentrum.hu/aktualis/aktualis.html
beastieboy
22 élménybeszámolót írt
22
14 éve tag
Topik: Bukovel
2011.09.26. 17:20
Szevasztok Bukovel fanok !
Létrehoztunk egy saját információs weboldalt Bukovelről, leirásokkal, aktuális, naprakész magyar nyelvű információkkal, hójelentés-pályainformációval, pályaszállás foglalási segítséggel és folyamatosan bővülő témákkal!
Látogassátok a https://www.bukovelsicentrum.hu oldalt !
beastieboy
22 élménybeszámolót írt
22
14 éve tag
Topik: Bukovel
2011.01.28. 18:18
Szevasztok síelők !
2 napja jöttünk vissza Bukovelből, nem csalódtunk most se, csúcs volt!
Tökéletes hóminőség, gyártják a havat mindenhol, mintha ingyen lenne, a ratrakolás, a felvonók a legjobb osztrák szintet is ütik.
A hütték sokkal jobbak mint bárhol, szerintem az ár fele mint ausztriában, és nincs az a xxxx tömegnyomor, mint donovalyban ahol nem tudsz bejutni a melegedőbe, mert olyan kicsi.
Kamikazék tényleg vannak, golyóban jöttek le az egyik fekete pályán, olyan sítudással, hogy még a kék pályára se valók.
Szállás jó volt, de mivel most csak telefonon foglaltunk, nem volt visszaigazolásunk és variáltak is a szobákkal is, meg az árakkal is. Ettől eltekintve szuperül éreztük magunkat, a reggeli kedvezmény működik a bérletre, az esti sízést is próbáltuk, az is tuti volt.
Továbbra is hajrá Bukovel, és ha pályaszállás kell, írjatok, mert találtam egy az eddigieknél is jobbat!
Üdv mindenkinek ! texasranger@indamail.hu
beastieboy
22 élménybeszámolót írt
22
14 éve tag
Topik: Bukovel
2011.01.03. 20:53
Szia Pancsi !
Újra van reggeli kedvezmény Bukovelben, ezzel szerintem olcsóbban jutsz jegyhez, mintha online vennéd!
Ha reggel 7.00-8.59-ig megveszed a jegyed a pénztárnál, hétköznap 30, hétvégén 20 % kedvezmény van a napi bérletre.

http://bukovel.com/en/events/149

Fent olvashatod angolul az akciót.
Hajrá !!!
Előzmény: (pancsi68 100630)
beastieboy
22 élménybeszámolót írt
22
14 éve tag
2011.01.03. 20:46
Miért?
A finn szaunakultúrához és az orosz-ukrán "banja" hagyományokhoz is szervesen kötődik a szaunázás közbeni erőteljes vodka fogyasztás. Ők régebb óta csinálják mint mi, szerintem bízhatunk északi barátainkban...
beastieboy
22 élménybeszámolót írt
22
14 éve tag
Topik: Donovaly
2010.12.31. 16:50
Na szevasztok!
Látom aki szlovákiára negatívat mer írni, az tényleg kiveri a biztit!
Kezdjük ott, hogy rátok, sporttársaimra, akik jól érzitek magatokat donovalyban rosszat nem írtam, megadom nektek a tiszteletet és ezt viszont is elvárnám, ha már itt irogatunk.
De én már ilyen szókimondó gyerek vagyok - ami szar az szar.
Való igaz, hogy ha kommenteltem, az általában negatív, hogy felhívjam a figyelmet és ezzel megóvjam síelő barátaimat a pénzkidobástól. De jön az újév és megfogadom, hogy eztán a jó tapasztalatokról is írni fogok!
Aztán itt egykét arc cikizi a profi sítudást, stb. A helyzet az, hogy nem síelek rosszul, bár sokan még jobban síelnek nálam, az amikor azt írom, hogy a pálya nem alkalmas síelésre, az azt jelenti, hogy a pálya minősége, ratrakolása megengedi, hogy lejöjjél rajta, csak ÉLVEZNI NEM LEHET !
Ez viszont 29 euróért túlzás!
Akinek megfelel donovaly, annak jó szórakozást, a többieknek pedig jó síelést ! Mindekinek Boldog Újévet !
beastieboy
22 élménybeszámolót írt
22
14 éve tag
Topik: Donovaly
2010.12.31. 10:37
Sziasztok!
29-én én is kinnt jártam gyerekekkel együtt egy kis síelésre.Hosszú évek óta nem jártam itt, mert nem szeretek oda járni, ahol utáltak minket, de annyi változásról hallottam, hogy megnéztük.
A kislányom snowboard oktatásra ment a Patty ski-be, nekik minden elismerésem, rendesek voltak, 2 óra alatt egész jó szintre felhozták a kis csajt! Köszi !
Viszont mi addig átmentünk a Nova Holára síelni, az pont olyan síelhetetlen tré, mint 20 éve! Tükör jég, buckás, ocsmány minőségű pálya. A snowboardos fiúknak elment, mert ők bementek az erdőbe a mélyhóba, de síelésre ez a pálya alkalmatlan volt az biztos.
Déltől átmentűnk a zahradiste pályára, ott a hó rendben volt, csak épp 2 tányéros és a csákányos nem ment, ezért 20 p sorbanállás -15-ben az ülőszékesnél ahol a beszálló lejtősre van kialakítva. A lejtő miatt mindenki rácsúszva egymás léceire, mint valami burleszk filmben. Ragyogó !
Bár én se éttermekben töltöm általában az időt, de itt most olyan hideg volt, hogy muszály volt bemenni melegedni. Több ezer emberre tényleg egy 30 fős hütte, kályha sehol, padlón hidegburkolat - sütött lentről a hideg, szóval ez nem az igazi.
Összességében közel osztrák felvonó árak, 20 évvel ezelőtti szocreál minőség a pályákon, viszont már hajlandóak voltak megérteni magyarul, hogy 2 teát kérek ! Ez viszont tényleg fejlődés, amit el is vártam tőlük, de síelni azért nem ide fogok járni ...
beastieboy
22 élménybeszámolót írt
22
14 éve tag
2010.12.23. 10:31
Szevasztok!
Most voltunk hétvégén Bovecban, hotel Kaninban. A hely szép, a szállás kultúrált, dehát ezekkel a fickókkal van egy kis baj !
Kb 2 - 3 m hó van az egész környéken, minden pálya üzemel ausztriában és olaszországban, CSAK A BOVEC NEM, !!! A lusta szlovénjai nem helyezték üzembe a pályát 3m hóban !!! ezért kénytelen voltunk utazgatni más pályákra. Első nap kipróbáltuk Sella Neveát (ezzel van összekötve), igazi pusztulat !
Nagyon meredek, borzalmas minőségű ratrakolás és 2 pálya, ami gyakorlatilag egy. Ragyogó napsütésben csak a környező hegyeken volt napfény, a pálya elhelyezkedése olyan, hogy egész nap nem sütött egy szikra nap sem az egész pálya egy cm2-re se ! -15 volt, úgyhogy megfagytunk. Zsír.
A fő attrakció persze este várt minket a szállodában !
A vacsi előtt fürdőgatyában megindulzunk welness-ezni, majd visszaküldtek a recepcióra, hogy a kifizetett szállás árban a jacuzzi és a szauna ára nincs benne, hanem 12 EUR / kopoltyú.
Sebaj menjünk, bár gyerekekkel voltunk, így már 24 illetve 36 euró volt, attól függően ki hány kölykét hozta.
Jól átfagyva a csúcs Sella Nyavalya után gyanútlanul beültünk a jacuzziba melegedni. Nemsokára ránkrontott az úszómester, hogy azonnal mindenki vegye le a fürdőgatyát mert az egész welnessben kötelező a pucérkodás!
Mindezt úgy, hogy 14-15 éves srácokkal voltunk, akiknek ez nemigen jött be, hisz ők még a fürdőgatya alá is vesznek alsógatyát, hogy az kicsit kilógjon - ez most a menő.
Mivel ezek a pedofil nyomorultak ott veszekedtek, hát csak a kölyköknek is pucérra kellet vetkőzni és úgy mászkálni a felnőttek között a jacuzziból a szaunába és onnan a zuhanyba, stb. Hagy ne mondjam milyen sikere volt a helyi pucér öregasszonyoknak lábuk közt a nagy mosogatószivaccsal, amiből csorgott a víz! Épületes látvány, gondolhatjátok !
Na, hát ez a szlovén síelés, aki még nem járt arra !
Sohatöbbé Bovec !!!
beastieboy
22 élménybeszámolót írt
22
14 éve tag
Topik: Bukovel
2010.11.20. 16:04
Sziasztok!
Nemsokára Bukovelben is indul a szezon, ha pályaszállások után érdeklődnétek, továbbra is szívesen segítek a lekérésben,
szervezésben stb., csak írjatok a texasranger@indamail.hu címre!
Jó síelést!
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.