Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Lazac által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (34)Időben csökkenő Időben csökkenő
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2009.12.16. 23:51
Köszönöm Minerel!
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2009.12.15. 14:08
Sziasztok!

Kis tanácsot szeretnék kérni. Van egy Palmer lapom egy „fantasztikus” L4Y kötéssel, ezt a kötést szeretném jobbra cserélni.
A kérdésem csak annyi, van olyan márka, ami tökéletesen „kompatibilis”, vagy éppen ellenkezőleg? Vagy mindegy, bármilyen kötés jó hozzá?

Üdv

Lazac
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2009.11.13. 21:34
Sziasztok!

Azon a héten már nálunk is lesz hó. Ez tuti, biztos forrásból......

Üdv
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2009.10.19. 17:26
Sziasztok!

Mit mondjak, ez a Katus Attilás történet engem azért nem mozdított meg, annyira.
Bár már volt szerencsém találkozni vele, és beszélgetni....
Jó fej meg minden de......

Tanács: http://www.icecube.hu/
Csak elég lóvét kell spórolni rá: 130 Ft/kg + áfa

:):):):
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2009.10.16. 13:04
Sziasztok!

Lara78 én a soproni fiúkat javasolnám. Nagyon király oktatók, én is velük tettem meg az első métereimet. Sőt idén februárban, egy 3 napos Nassfeldi céges síelést is őket vittük (kértük fel), és türelmük bírta „A 30 őröltet” Stuhlekre járnak át minden nap, van saját üzletük is. Tehát bérelhetsz, kérdezhetsz, vásárolhatsz. http://www.mesc.hu (Sallai Leventénél tanultam, őt ajánlom)

Üdv
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2009.09.30. 15:54
Sziasztok,

Kis hazai téma. Talán néhányan már tudjátok is, idén Eplényben üzembe helyeznek egy négyüléses felvonót .
Örömmel tölti el szívemet, hogy e kis itthoni létesítmény ilyen „jó” irányba fejlődik.
Illetve szeretnék kicsit átszoktatni a téli sportok szerelmeseit hétköznapokra. Örülünk ha egy kis akció lesz a csali, mi mindig hétköznap de járunk a haverokkal.

Üdv

Lazac
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
Topik: Nassfeld
2009.01.23. 12:28
Sziasztok!

Tudna valaki infóval szolgálni a Monarchie Csárda- Panzióról. Ide mennénk Február végén, jól néz ki de szeretnék véleményt kérni tőletek. Előre is köszi.


Üdv
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2009.01.16. 10:30
Sziasztok!

Solyom. Kértél tapasztalatot a tegnapi helyzetről Eplényben.
Első kézből tudlak informálni ugyanis én voltam az első tegnap a felvonón.
Sajnos csak az egyes pálya működött, mivel nagyon kevesen voltunk. Viszont tökéletes volt a hó.
Szerdán délkörül elállt az eső, délután és reggel folyamatosan ment a gép és törte a jeget, ráadásnak gyártottak rá friss havat. Az eredmény nulla jég a pályán. Csak jó hó.
Az első fő probléma a felvonók alja volt. Egész nap tört jég darabokon húzott fel a felvonó, sőt volt egy olyan rész ahol egy kb. három méteres részen, tükör jégen kellet át kecmeregni.
A másik gondot a ratrak generálta. Végig ment a pálya teljes hosszán, de ugyebár a szélesség miatt háromszor kellet ezt meg tennie. Eredmény: a pálya teljes hosszán végig futott kettő 15-20 cm magas hó kupac. Én mondjuk élveztem, mert egy nyomtávon is le tudok zúzni meg, a kis ugratások is jók voltak. Csak a többiek nem, aki nagyobb íveket vett és mindig át kellet bukdácsolni az akadályokon.
Ami nagyon tetszett, javítottak a felvonóknál a ki szállókon. A lenti részen csináltak egy kis dombot így lendületet véve közelebb lehet csúszni, és nem kell olyan sokat kacsázni a következő beszállóig.
A fenti részt teljesen ki javították, így zökkenőmentesen, be lehet csúszni a pályára (board-al is)
Nagyjából ennyi. Jó csúszást a hétvégén.

Üdv
Lazac
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2009.01.13. 12:43
Üdv solyom

Szerintem az „E” válasz a helyes. Remélem jól tippeltem. Így neked is megfelel, és ezzel szebbé tettem a napodat.

Üdv

Lazac
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2009.01.12. 14:02
Üdv

Csősz! Szerintem több dolog miatt is érdemes „csak” az esti sízés re menni.
Különleges élmény este, a kivilágított pályán csúszni, egészen más, mint nappal. Már ezért is megéri.
Talán kevesled a négy órát. Én múlt hét pénteken voltam először (Eplényben). Egy délelőttös jegyet vettem így 13:00-ig csúszhattunk. Board-os lévén nekem elég fárasztó a felvonó használata, viszont szinte megállás nélkül végig nyomtuk a délelőttöt és ez elég is volt kikapcsolódás gyanánt. Ha minden igaz csütörtökön is kiugrunk egy fél napra, amíg még van hó.

Remélem segítettem a döntésben

Lazac
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2009.01.09. 16:38
Szia mindenki!

Friss infóval és a tapasztalataimmal szeretnék szolgálni.
Sikerült most először eljutnunk Eplénybe és kellemeset csalódtam.
Gondolom a hétköznap délelőttnek köszönhetően a felvonóknál a sorban állás nulla.
A pálya és a felvonók alja kicsit fagyott volt de kb egy óra csúszkálás után már porzott is a hó.
A gépezettel semmi probléma nem volt, egyszer sem ált meg, vagy dobta le a kötelet, nem volt áramszünet stb. A segítő emberek, kedvesek, kommunikatívak voltak. Minden segítséget megadtak (egy barátommal voltam, aki ma először board-ozott. A felvonó használatát úgy gyakoroltuk, hogy kértem egy leszerelt csákányt az üzemeltetőktől és a sík részen azzal húzkodtam fel s alá)
A fenti hütte-ben valóban nem volt túl mosolygós a pultos"bácsi" , viszont a tea nagyon finom volt és kellőképpen meleg is. Meglátásom szerint, ha elkészül teljesen a pihenő, ő is mosolygósabb lesz (még kicsit félkészek tűnik a dolog, éppen szereltek valamit stb).
A motoros szános száguldozós emberke viszont szerintem is durva egy kicsit. Volt olyan hozzászólás, hogy ha nem húzza neki nem megy fel a hegyre. Viszont hogy lefele, a pálya közepén közlekedve (???) miért kel nyelet húzni a gépnek azt én nem értem.
Ami kiemelten tetszett és sok helyen gyenge pont az a mosdó. Persze számít, hogy nem volt ma délelőtt tömeg, de a mellékhelyiségben tisztaság fogadott, volt folyékony szappan, kéztörlő stb.
Magyarok van egy nagyon király sí pályánk!
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2008.12.23. 16:56
Egyébiránt mivel a térgyeim nem szeretik a futást (én is útálom)
Jómagam a biciklire és a lépcsőzésre esküszöm, csodát tesznek ezek is.

Az izom rásegítő kézi készülék után mi jöhet még?
Van egy Stallone-s film, abban sisakot húznak a fejükre és az a dugás.
Mi bundás zokniban ülünk majd otthon és klíma nyomja ránk a hideget és jódlizunk.
Ez a sí és board jövője? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ VAZZZZEEEGGGG.
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2008.12.23. 16:08
Ja-ja a bukó!

Vasárnap először vettem fel a bukómat. Kellemes csalódás.
A felvonón még tökre zavart nehéz, meg kényelmetlen stb. De mire le értem a hegyről, azt is lefelejtettem, hogy rajtam van, és nem izzadtam bele jobban, mint egy sapkába.
Délután egyszerre ketten kaszáltak el hátulról csak úgy nyekkentem. Jót röhögtünk a dolgon.
Éljen a bukó meg a teknőcpáncél. Én örülök, hogy meg vettem őket ajánlom mindenkinek.

Sziasztok

Lazac
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2008.12.23. 16:00
Szia Roly!

Az első feladat: fel kell ülni egy asztalra, konyha pultra úgy, hogy a perem a térdhajlatod alatt legyen. Le kell szorítani a combodat a térd felett, és a lábszáraddal körző mozgást kell végezni. Figyelni kell, hogy csak a térd mozogjon. Jobbra 12 majd ballra is 12 szer
.
Második: padlón ülve kell végezni. Ki kell nyújtani a lábaidat párhuzamosan, a lábfejeket vissza kell hajlítani (feszíteni), majd a térdeidet lefelé kell nyomni. Ezt is 12 szer kell ismételni.
A doki szerint min 40 napig kell végezni a feladatokat, ennyi kell ugyanis a szervezetnek, hogy valamihez hozzá szokjon.

Hatékony erősítést.

Üdv

Lazac
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2008.11.26. 10:55
vaunk???????nem vok' normális
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2008.11.26. 10:54
Van 3 gépünk az irodában, ennyivel beljebb vaunk!
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2008.11.26. 09:22
Javaslat: sopronban nagyon király oktatók vannak, én is velük kezdtem meg az első métereimet. Sthulekre járnak át minden nap, van saját üzletük is. Tehát bérelhetsz, kérdezhetsz, vásárokhatsz. https://www.mesc.hu (Sallai Leventénél tanultam, őt ajánlom)
Lazac
34 élménybeszámolót írt
34
15 éve tag
2008.11.24. 14:22
Azért vártam, hogy legalább egy valaki az erényövet is javasolja. Mindegy azért veszek ezt is, a mindenki örömére!
következőutolsó
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.