Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

patirobi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (12)Időben csökkenő Időben csökkenő
patirobi
19 élménybeszámolót írt
19
11 éve tag
2022.01.26. 08:12
Sziasztok!

Újat nem tudok írni, de azért megosztom a tapasztalataimat. Sok minden elhangzott már itt, azokat megerősíteném.
Útközben, határokon semmi ellenőrzés. Benzinkúton Szlovéniában és az olaszoknál is volt ahol kérték az uniós igazolást. A völgyállomásokon néha ellenőriznek, jellemzően 9-től 11-ig de akkor mindenkit aki a sorban áll. (Serre Chevalier völgyben vagyunk) A kinyomtatott harmadik oltás qr kódját elfogadják. Nekem két Szputnyik+Janssen kombóm van ami 22-én lejárt. Ettől függetlenül mindenhol átengednek. Éttermekben is ellenőrizenek, de nem mindegyikben. A maszkviselést, távolságtartást elég lazán kezelik. Az oltási igazoláshoz nem kérik a személyit. 😉
patirobi
19 élménybeszámolót írt
19
11 éve tag
2022.01.16. 09:02
Sziasztok sporttársak (sorstársak)!

Nekem van néhány félinformációm amit szeretnék megosztani veletek (ezeket persze senki ne vegye készpénznek).
Mi Briancon-ba megyünk jövő héten, az infók is onnan származnak.

Az út során sehol nem ellenőrizték őket, határokon a szokásos átsuhanás.
A szálláson semmilyen oltási igazolást nem kértek.(Néméa L'Adret).
A völgyállomásokon ellenőriznek szúrópróba szerűen 9-11 óra között, a kinyomtatott uniós oltási igazolást kérik felmutatni. Villantod a papírt, ránéznek és mehetsz. Hogy mennyire komolyan nézik meg, és mit néznek azt nem tudom. Ha nem találják rendben, vagy "nincs nálad" akkor mehetsz PCR tesztre. Tehát ha reggel az első lifttel felmégy, akkor már nem buzerálnak.
A hegyen a hüttékben nem kérnek semmit.

Úgy tudom, hogy az említett briancon-i csoportból elég sok embernek nem felel meg az oltása a francia előírásoknak, de mindenki síel.

Valóban az lenne a legjobb, ha valaki olyan osztaná meg a tapasztalatait, aki már kint van. Megigérem, hogy majd bejelentkezem jövő vasárnap és első kézből megosztom a tapasztalataimat. Persze ezt se vegyétek készpénznek, mert én is olyan vagyok, hogyha meglàtom a hegyeket, onnantól kezdve már nem érdekel semmi más! 😉
patirobi
19 élménybeszámolót írt
19
11 éve tag
Topik: Krvavec
2016.01.01. 22:54
Kedves Sporttársak!

Van valakinek tapasztalta az Akva Krvavec Apartmannal kapcsolatban?
A fényképekről ítélve ez a szállás is fent van a hegyen. Gondolom autóval nem megközelíthető, de a transzfer lehetőségekről nem írnak semmit.
Bárminemű információért hálás lennék.

Előre is köszönöm és sok havat!
patirobi
19 élménybeszámolót írt
19
11 éve tag
2014.01.14. 21:27
Szia!

Köszönöm szépen a kielégítő választ!
További jó csúszást!
Előzmény: (sznandi77 166876)
patirobi
19 élménybeszámolót írt
19
11 éve tag
2014.01.14. 12:35
Sziasztok!

Szombaton indulunk Schladmingba és kicsit aggódik a társaság az időjárás miatt. Nem tudna valaki helyzetjelentést adni az aktuális állapotokról? Gondolok itt arra, hogy melyik részre érdemesebb menni, mennyire befolyásolja a pályák álapotát az enyhe idő, van-e elég hó?

Előre is köszönöm!
P.
patirobi
19 élménybeszámolót írt
19
11 éve tag
2013.03.26. 08:20
Sziasztok!

Milyenek az útviszonyok? Érdemes ma elindulni Pestről?

Köszi!

Pati
patirobi
19 élménybeszámolót írt
19
11 éve tag
Topik: Lachtal
2013.03.13. 12:39
Kedves kissünöcske!

Köszönöm szakértő hozzászólásodat, de ha jól emlékszem senki nem vonta kétségbe az üzemeltetők hozzáértését. Egyszerűen arra voltam kíváncsi, hogy a 40-ből melyik az a 26km amelyik üzemel, nem pedi arra, hogy mit művel a meleg a hóval. :) Remélem holnaptól megnyitják mindet.
patirobi
19 élménybeszámolót írt
19
11 éve tag
Topik: Lachtal
2013.03.13. 09:46
Igen, az lenne a logikus, de mindenhol azt írják, hogy 40km-ből 26 üzemel.
patirobi
19 élménybeszámolót írt
19
11 éve tag
Topik: Lachtal
2013.03.13. 07:11
Sziasztok!

Van valakinek információja arról, hogy melyik pályák vannak nyitva Lachtalon?

Köszi
patirobi
19 élménybeszámolót írt
19
11 éve tag
2013.01.12. 19:07
Kedves Apa, Anya és Mindenki!

Köszönöm a segítségeteket, és akkor összegezném a 6 napos gyerekbérlet szomorú történetét, néhány infóval kiegészítve.

Szóval:
Úgy néz ki, hogy nyakunkon marad egy bérlet, amin szerettem volna túladni itt a fórumon. 103,5 helyett 100-ért, aztán 90-ért. Ezt a bérletet (meg még másik negyvenet) egy internetes irodánál rendeltük, x% kedvezménnyel. (A gyerekbérletre nem volt kedvezmény.)

Ha a planai pénztárnál nem veszem át ezt a bérletet, kérnem kell egy igazolást, és azzal mehetek az irodához, és 100%-ban visszatérítik az árát.

Természetesen a 3,5 EUr nevetséges, de nekem 13,5-et megérne az, hogy ne kelljen értetlenkednem a labanc pénztárossal, valamint ne kelljen valahány napot várnom amíg visszakapom a pénzem. Ezért kértem "segítséget".

Tehát, ha ezek után valaki mégis megszán és kell neki egy 6 napos gyerekbérlet Schladmingra Jan.20-25-ig, kérem írjon nekem! A helyszínen átvehető 19-én délután, vagy 20-án reggel.
patvaros@yahoo.co.uk

p.
Előzmény: (apa 150435)
patirobi
19 élménybeszámolót írt
19
11 éve tag
2013.01.12. 08:26
Kedves Pulmy!

Semmilyen segítő szándékot nem fedeztem fel macilaci kommentjében, de igazad van, ebben igy semmi biznisz. Anélkül pedig mi értelme?
90 már elfogadható?
Előzmény: (Pulmy 150404)
patirobi
19 élménybeszámolót írt
19
11 éve tag
2013.01.11. 20:50
Kedves Sporttársak!

Jan.19-től 26-ig leszünk Schladmingon egy nagyobb baráti társasággal. A bérleteket előre megvásároltuk és sajnos egy 6 napos gyerek bérlet fölöslegessé vált. Ha valaki esetleg ugyan ebben az időben lesz itt és szüksége van egy ilyen bérletre 100 Eurós áron átadnám. (A helyszínen 103,5Euro.)
Nagy segítség lenne.

Ha valakit érdekel, kérem keressen e-mailben:
patvaros@yahoo.co.uk
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.