Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

hegyimano által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
hegyimano
4 élménybeszámolót írt
4
10 éve tag
2014.01.17. 08:55
Lehet, hogy az az ok, az esetben elég bénák, mert máskor meg a turistahiány miatt panaszkodnak. Gondolkodom is, hogy írok nekik egy emailt. Lehet érdemes lenne nektek is egy angol, vagy akár magyar nyelvűt is :).

Szállás ügyben sajna nem igazán tudok érdemben segíteni, leginkább sítúrázni járok arra és akkor a gerincen alszom valamelyik turistaházban, ill. egy alkalommal lejjebb a Chata kosodrevinán, de az is elég puritán és bulizós hely (ha még az).
hegyimano
4 élménybeszámolót írt
4
10 éve tag
2014.01.15. 14:20
Szia

Átfutottam a szlovák szöveget (Szlov. magyar vagyok).
Abból az jön le, hogy igen ennyiért veheted meg ezt a bérletet, ha olyan szálláson száltok meg amely a közelben van, és tagja az un. Klastra horehronie,,-nak ( a Hotel amit küldtél tagja)
Az un. Horehronie region card 2-10 euroba kerül, az mellé tudsz venni ilyen ,,régiós,, síbérletet.
Hogy 4 vagy 6 naposat az attól függ, hány napra van szállásod.

A síbérlet névre/személyre szóló, és igen érvényes Jasnára is.

(Elég ciki, hogy nem megy az oldal angol mutációja)
Előzmény: (szilvih2 166952)
hegyimano
4 élménybeszámolót írt
4
10 éve tag
2014.01.07. 16:09
Szia

Két éve voltunk ott, amikor azok a durva hidegek voltak.
A szállásunk feljebb volt a völgyben St. Sorlin D. Arvesban.

1., Igen a Frejuson át vezet az út. Aztán a végén van egy elég kacskaringós kb. 15km-es, keskeny meredek szerpentin. Az alagút díja, ha busszal mentek benne kéne hogy legyen a részvételi díjatokban.

2., A szálláshoz érdemben nem tudok hozzászólni, mivel nem ott laktunk. Eléggé a széle a rendszernek St. Jean dArves,de sybelles eleve eléggé széthúzott sípályarendszerrel rendelkezik.
Előzmény: (szOrsi 166095)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
hegyimano
4 élménybeszámolót írt
4
10 éve tag
2013.12.19. 13:45
Szia

Egy alkalommal síközponton kívül tapostam, de sípályákon is találkoztam sítúrázókkal (ha nem is sokkal). Ott azért tényleg bőven van hely arra, hogy ne szoruljon rá az ember a sípályákra.
Sítúraléc kölcsönzésről nem tudok nyilatkozni. Keress rá a nagyobb francia síkölcsönző hálózatokra, akiknek sok központban van kölcsönzőjük, lehet ott találsz infót.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.