Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

vargai által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (30)Időben csökkenő Időben csökkenő
vargai
30 élménybeszámolót írt
30
15 éve tag
2021.12.16. 16:51
Sziasztok. Tudja valaki hogy miért van a Szánkó pálya lezárva? Hóhiány, Covid, vagy csak hogy ne legyenek sokan? Köszönöm a választ.
vargai
30 élménybeszámolót írt
30
15 éve tag
2016.03.15. 10:11
Sziasztok!

A Concorde kamera nem jó. Nem tudja a rengeteg fehér színt kezelni. Egy fehér paca, néha be be viiianó síelők és fák. Lehet hogy biciklire jó, de síelésre tuti nem. Ez van.
vargai
30 élménybeszámolót írt
30
15 éve tag
2016.01.31. 13:50
Ha lesz tapasztalat tedd közzé légy szíve.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
vargai
30 élménybeszámolót írt
30
15 éve tag
Topik: Obertauern
2016.01.31. 12:54
Szia!

Igen ott van. Északra OT-tól kb. 5 km-re. Obertauern és Untertauern között. Elvileg nagyon jó, mi is akartunk már menni de nehéz a síelést otthagyni egy szánkózásért. Ha jól tudom nem ingyenes szerint 5-10 € a bérlet 5€/fő a fuvardíj. Légyszíves számol be róla, mert még tervben van hogy elmegyünk a gyerekekkel. Minden második évben Lungo régióban kötünk ki. Na találtam honlapot is hozzá. http://www.gnadenalm.com/obertauern/rodelbahn
vargai
30 élménybeszámolót írt
30
15 éve tag
2016.01.31. 12:20
Én pont most vettem egy ConCorde sport kamerát. Eddig csak kölcsön GoPro-t használtam, de ha már egyszer kértem nincs pofám még egyszer elkérni, tehát így vettem egyet. Eddig csak a szobában teszteltem és meg vagyok vele elégedve. Persze majd a havas lejtőkön a minden fordulásnál más és más fényviszonyoknál lehet majd látni hogy milyen. Így ajánlani nem tudom, de az ára és a csomó kütyüt ami adtak vele az igen baráti volt. Igaz egy héttel ezelőtt még csak 20.000 Ft volt. De GoPro-t nem akartam venni, akkor inkább egy frankó bakancsot annak az árából. :)
http://www.emag.hu/concorde-sportcam-x8-wifi-sportkamera-03-01-010/pd/D4TS7YBBM/
vargai
30 élménybeszámolót írt
30
15 éve tag
2016.01.31. 12:14
Én nem vagyok híve az itthoni bérlésnek. Ennek egyetlen egy oka van: Mi van ha valami probléma lesz? Akkor kint megint bérelsz? Tudom hogy drágább odakint de biztonságban van a síelés is. Egyébként ha tuti a dátum akkor előre a neten lehet bérelni, és 20-30% kedvezményt adnak. Ha itthon bérelsz akkor Én Őket ajánlom. http://www.sikolcsonzo.hu/
vargai
30 élménybeszámolót írt
30
15 éve tag
2016.01.29. 11:33
Akkor is kiállok a szánalmas opcióm mellett. Szeretjük a Kékest mind a két lányom ott tanult meg síelni. Eddig minden évben visszajártunk és vissza is fogunk járni síelni. A baj nem az hogy "vagy is igen" hogy a pálya alkalmatlan, de legalább engednének az árból ha már megy a húzó lift. Arról meg inkább nem mondok véleményt miért kell a parkolóban díjat szedni. Persze lehet előtte informálódni, de azért ne húzzuk már le a sporttársakat.
vargai
30 élménybeszámolót írt
30
15 éve tag
2016.01.28. 20:01
Szánalmas!
vargai
30 élménybeszámolót írt
30
15 éve tag
2016.01.28. 18:28
Milyenek az állapotok? Mi vasárnap ugranánk ki egy napra. Csak nem tudjuk mit válasszunk, Chopok-ot vagy Semmering-et.
vargai
30 élménybeszámolót írt
30
15 éve tag
Topik: Donovaly
2016.01.16. 13:25
Mi a baj a gombóccal?? Nagyon finom!
vargai
30 élménybeszámolót írt
30
15 éve tag
2016.01.15. 22:39
Ha kinyomtatod (Voucher) az a tuti. De általában azonosítót kérnek, úgy mint a moziban. :)
Előzmény: (gabi71 186189)
vargai
30 élménybeszámolót írt
30
15 éve tag
Topik: Obertauern
2016.01.13. 14:20
Síbusz az tuti hogy van. De hogy melyik pálya felé azt nem tudom. Nem csodálkoznék ha OT és Aineck (St. Margarethen) felvonóhoz is járna. Az utca végén van a fő út ott a megálló. Mi kocsikáztunk minden nap, mert voltak gyerekek is meg shopping meg minden vacak program délutánonként :). Jaj nem is emlékszem, kb. vagy 10-en. De mindenféle fajta apartman van, ha emlékeim nem csalnak akkor még a földszinten is volt egy nagy 4 személyes. Az első emelet a tulajé, és az egész második emelet kiadó. De az 100% hogy az egyik legjobb apartmanok közé sorolom, mióta síelek. Tisztaság, felszereltség, ár és központi fekvés miatt. Persze Tamsweg sem egy csúnya kis városka.
vargai
30 élménybeszámolót írt
30
15 éve tag
Topik: Obertauern
2016.01.13. 07:33
Két hozzászólással ezelőtt közzétettem egy linket. Azt próbáld meg 23€ körül volt egy 1 fő / éjszaka. Gyerekeknek 50% kedvezmény.
vargai
30 élménybeszámolót írt
30
15 éve tag
2016.01.10. 14:41
Szerintem itthon teljesen jó oktatás van. Én biztos nem cseszném el az időmet egy ekkora terepen egy tanulópályán.
De persze ez mindenki maga dönti el.
vargai
30 élménybeszámolót írt
30
15 éve tag
Topik: Obertauern
2016.01.10. 12:55
Mi itt voltunk két évvel ezelőtt. Tamsweg, azért egy picit olcsóbb volt mint OT, rendes boltokkal és termál fürdővel. Nagyon szép kis városka. A spórolt pénzből söröztünk rendesen. Nagyon szép ház, rendesen fel van szerelve, semmit nem kell vinni. Látni a ház ablakából az Aineck-i felvonót a csúcsra!
http://ferienwohnungensantner.tamsweg.at/
Előzmény: (Pepe88 185843)
vargai
30 élménybeszámolót írt
30
15 éve tag
2016.01.09. 10:52
Milyenek a viszonyok a síterepen? Mentünk volna ma snowboard oktatásra, de nem tudtunk elindulni az ónos eső miatt. Vagy is inkább nem mertük bevállalni a 150k km-t. Holnapra milyen időt jósolnak a síterepre? Ha nem túl borús a helyzet, akkor holnapra beiratkoznánk. Köszi az infót!
vargai
30 élménybeszámolót írt
30
15 éve tag
2015.02.28. 13:46
Persze azt Én is tudom. De ez egy csoportos oktatás lenne, nem hiszem hogy magyar oktatót kapnánk ha egyáltalán abban az iskolában van magyar tanár.
Előzmény: (WéberF 181451)
vargai
30 élménybeszámolót írt
30
15 éve tag
2015.02.28. 09:53
Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni. A lányomat szeretném beíratni síiskolába Saalbach-ba (https://www.skischule.com). De igazából nem a hely meg az iskola a fontos. A lányom 10 éves és nem "kezdő" síelő, itthon lett megtanítva még négy évvel ezelőtt (3 oktatás nap), és azóta minden évben sikerül azért 10 napot síelnünk itthon és az Alpokban. Nincs is gond ezzel, de Én már nem tudom tovább tanítani, miután Én is csak egy kezdő oktatás után, a barátoktól tanultam meg síelni. Biztonságosan lesíel kék és piros pályákon. A gond az az, hogy Ő nem beszél sem angolul, sem németül. Menne Ő szívesen, csak fél tőle hogy nem fogja érteni hogy mit mond az oktató. Én meg nem szeretném ha beíratnánk, előre kifizetem (200€), és első nap sírva fogad. Van valakinek erről tapasztalata? A tanár elmutogatja hogy miben kell javulnia? Van türelmük a külföldi gyerekekhez? Mert gondolom azért nem csak osztrák gyerekek járna sísuliba egy sícentrumba. Remélem érthető voltam.

Köszönöm Stefán
vargai
30 élménybeszámolót írt
30
15 éve tag
Topik: Obertauern
2015.02.24. 18:54
Szerintem a P6. A kocsihoz csúszol a nyugati oldalról, ahogy át jössz a főút felett! A kocsitól pedig lecsúszol az Edelweissbahn vagy a Plattenkarbahn-hoz ahonnan be lehet melegíteni a kék pályákon. :) Közel a belváros is.
Előzmény: (mnkj 181199)
vargai
30 élménybeszámolót írt
30
15 éve tag
2015.02.19. 14:49
Ilyen bérlet akció lehetne máshol is. Ahol eddig mi jártunk ott sehol sincs ilyen. :(
Előzmény: (RM 180806)
következőutolsó
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.