Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

natloz által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (38)Időben csökkenő Időben csökkenő
natloz
38 élménybeszámolót írt
38
15 éve tag
2012.01.22. 21:27
Hm...Én ezt ez másképpen csináltam volna meg reggelre
nyitásra ...!
natloz
38 élménybeszámolót írt
38
15 éve tag
2012.01.21. 21:32
Ez így korrekt!
Előzmény: (huligan 131418)
natloz
38 élménybeszámolót írt
38
15 éve tag
2011.01.05. 09:59
A Zemplén Kalandpark üdülési csekk elfogadó hely.Minden egyes atrakció elemére érvényes!
Üdv
natloz
38 élménybeszámolót írt
38
15 éve tag
2010.06.09. 11:04
Ingyenes síelés a sátoraljaújhelyi műanyag pályán!
A Zemplén Kalandpark 2010. június 15 és július 15 között ingyenes síelést biztosít minden kedves érdeklődő számára az új "NEVEPLAST" műanyag borítással fedett téli-nyári sípályán!
A 2009 decemberében átadott, 9300 négyzetméter alapterületű műanyag borítású sípályán az év négy évszakán keresztül lehet síelni. A műanyag pálya az úgynevezett "NEVEPLAST" anyagból készült, amelyen a mai carving technika kiválóan alkalmazható, élvezhető, hasonló érzést ad, mintha havas pályán síelne az ember. A sífelszerelésben nem tesz kárt a műanyag viszonylagos puhasága, igény esetén némi felár ellenében sífelszerelést is kölcsönözhetünk.
A különleges nyári akció a sípályára és a tányéros liftre vonatkozik, mivel ezt a két elemet egy jeggyel lehet igénybe venni. A díjmentesség nem vonatkozik a sítanfolyamra, a sífelszerelés kölcsönzésre, valamint a libegőre sem, amellyel maga a sípálya érhető el Sátoraljaújhelyről.

Javasolt a kesztyű használata, valamint térd és könyöknél hosszabb ruházat viselése (védőruházat kölcsönzésére nincs mód). A pálya látogatása csak középhaladók, vagy haladók részére ajánlott.

A felvonó a nyitvatartási idő alatt folyamatosan üzemel:
Hétfőtől - csütörtökig: 10:00 - 19:00 óráig
Péntektől - vasárnapig + ünnepnapokon: 9:00 - 19:00 óráig
natloz
38 élménybeszámolót írt
38
15 éve tag
2010.02.13. 09:21
Kedves Fórumozók!
Tájékoztatom kedves vendégeinket,hogy a beléptető kapu a felvonóhoz azért van így kialakítva,mert mellette épül az új Tátra Poma felvonó.Így a másik felvonó ami hosszabb lesz,annak belépője merőleges a beléptető kapuval.Tíz méteres körzetben van mindkét felvonó kiindulási pontja.Bízunk benne,hogy tavaszra át tudjuk adni ezt is műanyag nyomvonallal,így elkerülve a torlódást és a várakozási időket is.Ezért szíves elnézésüket kérjük.Köszönjük eddigi türelmüket és megértésüket is.
Üzemeltetők
natloz
38 élménybeszámolót írt
38
15 éve tag
2010.02.07. 12:16
Tisztelt Leslei2!
Szívesen megszólítottam volna a a vezeték nevén,de sajnos az adatlapjában nem szerepel.Levelében pedig nem fedte fel a kilétét.Ezért szíves elnézését kérem!
Azt gondolom míg én úgymond " legyenek szívesek az ajtót bezárni" szívességet kérem a vendégtől addig ön jóhiszemüleg átértékeli "csesztetésre".
Azzal,hogy Ön engem portásnak és királynak és utastársait alattvalónak nevezi úgyszólván sértő.
Mivel semmi nem nyerte el tetszését ezért azt kívánom önnek,hogy találja meg lelki boldogságát ha síelni vagy kikapcsolódni vágyik!
Bocsánatát kérem,hogy mosolyogtam!
Az utasoktól pedig szíves elnézést kérek,hogy alattvalónak nevezték őket!
Én ide írom a nevem:
Takács Zoltán
Üzemvezető h.
Előzmény: (leslie2 83548)
natloz
38 élménybeszámolót írt
38
15 éve tag
2010.02.05. 10:02
A sátoraljaújhelyi sí pálya jó hóviszonyok között (30-40 cm) , hétköznap 10 órától 16 óráig , péntek , szombat ,vasárnap 9-16 óráig , szerdán , pénteken és szombaton esti sí 17-20 óráig várja vendégeit.
Sokan keresnek fel minket és tetszésüket kifejezve gratulálnak az új síközponthoz !
Valóban két sípálya egy tátrapoma felvonó és egy ülőlift áll rendelkezésére az idelátogatóknak . Pályáink gondozottak , de való igaz , hogy napközben keletkeznek buckák , mert használják a havas pályát . Igen vannak olyan sízők akik kényelem , vagy a távolság miatt nem tudnak ideérni nyitásra és már csak a buckás pályával találkoznak és reklamálnak ,hogy ő 17 éve sízik , de neki problémát okoz a pályán lévő összetorlódott hókupac .
Naponta kb 70 és 100 fő síel pályáinkon és megelégedéssel távozik este sízés után .
Minden észrevételt , kritikát szívesen fogadunk !
Igyekszünk mindent megtenni hogy vendégeink jól érezzék
magukat !
Várunk minden érdeklődőt , és ne feledjék itt 12 hónapig
lehet síelni !
Várja Önöket a Zemplén Kalandpark !
Szappanos István 20-450 71 99
Üzemvezető
natloz
38 élménybeszámolót írt
38
15 éve tag
2010.02.01. 09:23
Tisztelt Vendégeink!

2010. február 1-től a nyitva tartásunk megváltozott. A sípálya és a bobpálya hétköznap 10:00-16:00-ig, péntek-szombat-vasárnap 09:00-16:00-ig. Szerda-péntek-szombat esti síelés és tubbyzás 17:00-20:00-ig. Szeretettel várunk mindenkit!

Üzemvezető h.
natloz
38 élménybeszámolót írt
38
15 éve tag
2010.01.31. 12:04
Kedves huli!
Bizonyára elkerülte a figyelmedet,de Magyarországon és a szomszédos országokban ez az egyetlen ilyen hosszú pálya 320m hosszú és 24m széles.Valóban tavasszal meghosszabbítjuk még 100m-el és a közeli tervekben a pálya teljes hosszúságában is.
Megmaradtak a felvezető úton a kitérők,sőt ezt is bővítettük.
A Libegőnk egy turista libegő ezért nem lehet felcsatolt sível csak kézben fogva használni.
Köszönjük,hogy hazalátogattál és elismeréssel konstatáltad az itt látottakat!
Várunk legközelebb is!
Üzem vez.h.
natloz
38 élménybeszámolót írt
38
15 éve tag
2010.01.31. 11:56
Kedves Vendégeink!
A Zemplén Kalandparkban jelenleg is havazik!
A hó réteg vastagsága elérte a 43 cm-t-A libegő üzemel,csak kézben lehet felhozni a sífelszerelést.A felvezető út aszfaltos kitérő sávok vannak benne.Folyamatosan végzik a hó eltakarítását.Ez úton kérjük a szíves elnézésüket a gépkocsival érkezőknek a középső állomásra!!!Ezért az alsó parkírozót vegyék igénybe.A sípálya,,sífelvonó,varázs szőnyeg üzemel.A Tubbyt és a bob pályát a hótól mentesítjük a nagy hótól,akkor elindítjuk azokat a játék elemeket is.
Üzemeltető
natloz
38 élménybeszámolót írt
38
15 éve tag
2010.01.21. 19:30
Kedves vendégeink!
A pályán 2cm friss hó van.A pályát műanyag borítja.
Tökéletesek a síelési viszonyok .Egész évben minden nap nyitva vagyunk.
Továbbá a Tubby és a bob is üzemel.
Holnap szeretettel várunk mindenkit 17-tól az esti síelésre.
natloz
38 élménybeszámolót írt
38
15 éve tag
2010.01.07. 10:50
Tisztelt érdeklődők!
Hamarosan elkészül a Zemplén Kalandpark adatainak módosításai minden létesítményéről.
Az stksi.hu web az egy sport egyesület,nem üzemeltető.
Pontos és kompetens információt az üzemvezető és helyetese adhat.Az elérhetőség adva van !
A Nándi bácsi féle sípályát az STK sí szakosztálya üzeleteti,így az oktatásra az stksi.hu elérhetőségi telefon számon kell érdeklődni.
Tájékoztatom továbbá az érdeklődőket,hogy a kalandparkba OKJ vizsgával, nemzetközi gyakorlattal rendelkező oktatók végzik a szakszerű oktatást.
natloz
38 élménybeszámolót írt
38
15 éve tag
2010.01.05. 19:35
Tisztelt Látogatóink!

Örömmel értesítünk mindenkit,hogy 2010.01.13-tól minden héten,szerdán,pénteken és szombaton
esti sízést-Tubbyt beindítjuk 17.00-tól-21-óráig.
Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!
Üzemeltetők
natloz
38 élménybeszámolót írt
38
15 éve tag
2009.12.30. 20:02
Kedves vendégeink!
A Zemplén Kalandpark ez úton tájékoztatja kedves vendégeinket,hogy az év utolsó napján 31-én 9-12 óráig vagyunk nyitva.
Az év első napján 2010.01.01-én 9-16 óráig várjuk kedves vendégeinket.
Üzemel a műanyag pálya teljes hosszúságban,a Libegő, 1db Tátra Poma felvonó,70m varázs szőnyeg,3db Tubby csúszda pálya,Bobb pálya
sí iskola,síkölcsönző,és mindkét büfé a Bob alsó állomásán és felső állomásán is.Az alsó parkírozó térítés mentes a felső parkírozó fizetős.
Nincs sorban állás.
Ez úton kívánunk minden egyes vendégeinknek Boldog Új Évet!
Üzemeltetők
natloz
38 élménybeszámolót írt
38
15 éve tag
2009.12.15. 18:49
Tisztelt Vendégeink!

Ezúton tájékoztatom a kedves vendégeinket,hogy a Zemplén kalandpark végleges átadása 2009.12.21-én 10.00-tól kezdődik a Libegő középső állomásán.
Megközelíthető autóval a Zsolyomka utcán,valamint Libegővel.
Minden kedves vendégeinket szeretettel várunk.
Ettől a naptól kezdve a műanyag sípálya és a három Tubby csúszda teljes kapacitással üzemel!
Egy élmény,gyere el!
natloz
38 élménybeszámolót írt
38
15 éve tag
2009.11.30. 20:21
A várható átadás ideje december 21-én.
Részletes tájékoztatást később tudok adni!
natloz
38 élménybeszámolót írt
38
15 éve tag
2009.11.10. 20:05
Kedves fórumozók!
Feltöltöttem a bemutatkozómban új képeket a sikeres Hó-show és a befejező sípálya képeiből.
Csemegézzetek.....
natloz
38 élménybeszámolót írt
38
15 éve tag
2009.11.04. 18:39
Kedves Barátaim!

A Zemplén Kalandpark szeretettel vár minden érdeklődőt az idei Hó-Show.Az érdeklődők számára szívesen állunk mindenki rendelkezésre.
Bemutatjuk szóró anyagon,videón,kivetítőkön,igazi NEVEPLAST sípályán,a Zemplén park összes elemeit.Személyesen ott leszek, minden érdeklődő kérdésre igyekszem kielégítő választ adni.
Helyes teszt lap kitöltése esetén bob jegyeket sorsolunk ki a nap folyamán.
Keressetek a legnagyobb standon.......
Előzmény: (vh 72786)
natloz
38 élménybeszámolót írt
38
15 éve tag
2009.11.01. 15:18
Mindenkinek!!!!!!!!!

Ma november elsején befejeződött a műanyag NEVEPLAST borítás .A pálya hossza 310m sielhető.Az átadásról értesítem a forumozókat!
natloz
38 élménybeszámolót írt
38
15 éve tag
2009.10.26. 21:21
Nagyon szívesen!
Máskor is.
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.