Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

active által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
active
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
Topik: Rogla
2022.01.09. 15:09
Tegnap voltunk Roglán. A bérletvásárlásnál és az étterem bejáratánál is elég volt felmutatni a védettségit.
Előzmény: (afabi8 214155)
active
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2021.12.12. 20:39
Szia! Próbáltad esetleg a magyar védettségi igazolványt elfogadtatni vagy rögtön az EU-s igazolást mutattad? Azért kérdezem, mert nálunk a 13 éves gyerek nincs oltva, de most esett át a fertőzésen és elvileg a védettségi kártyát megkapja, amivel a konzuli oldal tájékoztatója szerint lehetséges a szlovén szolgáltatások igénybevétele. Van erről infód/tapasztalatod? Köszi
Előzmény: (RM 213277)
active
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2021.11.17. 13:00
Szia!
12-15 éves (nem osztrák) oltatlanok szabályairól van friss híred?
Köszi
Előzmény: (Stani 212961)
active
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2021.11.08. 22:26
Sziasztok!

Ezek szerint 13 éves gyerekkel ugrott a síelés, ha nem szeretnénk beoltani?

Egy kivételt láttam, miszerint egy Ninja-Pass nevű igazolással mehetnek 15 éves korig, de ez nem csak osztrák gyerekeknek áll rendelkezésre?

Köszi!
active
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2013.01.26. 23:26
Szia Kati!
A gyerkőcöknek tetszett a Wiesenegg pálya, csakúgy, mint a TibiF által javasolt Leo Kinderland.
A szállásotok is tökéletes volt, majd hívlak, mert szerettem volna még beszélni Veled...
Üdv. B.R.
active
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2013.01.14. 20:21
Köszi mindenkinek a bébiliftes tippeket!
active
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2013.01.14. 10:30
Sziasztok!

Tudja valaki véletlenül, hogy van-e Saalbach-ban/Hinterglemm-ben szőnyeglift (vagy mozgójárda a neve?), ami a legkisebbeknek való? Mivel nem síiskolázunk, ezért olyan kéne, ami nem egy adott síiskolának a saját liftje.
Ha nincs ilyen, melyik bébiliftet ajánlanátok (gondolom, ezek a liftek kapaszkodós liftek)?

Köszi
active
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2007.12.15. 18:26
Sziasztok!
Február elején megyünk Saalbachba, s azt szeretném megkérdezni, ha a Kohlmais oldalról a Schattberg oldalra szeretnénk átjutni, akkor a két felvonó között át lehet-e csúszni, vagy pedig Saalbach utcáin kell átgyalogolni? Ugyanez a kérdésem Hinterglemmben a Reiterkogelbahn és a túl oldali csákányosok közötti összeköttetésről.
Mivel a szűk erdei pályákat szeretnénk elkerülni, megmondanátok, melyek ezek?
Köszi
active
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2007.02.14. 19:18
Hogy miért nem szeretem Szlovákiát?

Hát például ezért: e-mailben érdeklődtem szlovákiai szállások iránt. Az angolul írt, megszólítással, korrekt leírással és névvel ellátott levelemre az egyik helyről az alábbi választ kaptam:

nepotvrdzujem

Ennyi! Se nem több, se nem kevesebb! Az oké, hogy nem tudnak se angolul, se németül, se magyarul, de hogy egy megszólítást és egy aláírást sem tudnak odabiggyeszteni???
Ez szerintem máshol nemigen fordulna elő.

Itt jegyzem meg, hogy volt, ahonnan korrekt választ kaptam, de ezen stíluson nagyon felhúztam magam! Kerüljétek ezt a helyet!

e-mail.JPG
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.