Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Olaszország
Piancavallo
síterep infó oldal
ÜZENETEK (34)Időben csökkenő Időben csökkenő
síbarát47
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2008.02.10. 20:01
Szili Papa !
http://www.piancavallo.com/frame/link.asp?URL=localita%2Fpiancavallo%2Easp%3Fl%3D1
Hotel Sport

SPORT HOTEL
[Albergo]
P.Le M. della Puppa, 9 - Loc. Piancavallo - 33081 Aviano (PN)
Tel. : 0039-0434 655162 Fax. : 0039-0434 655162 Cell. : 0039-333 4210210
Szilipapa
10 élménybeszámolót írt
10
17 éve tag
2007.11.10. 21:54
Hát, hogy Sport hotel vagy Park hotel mostmán' én sem tudom..............
tinagy
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2007.11.10. 17:55
Bocsánat !
Park Hotelt akartam írni.
Tibor.
Szilipapa
10 élménybeszámolót írt
10
17 éve tag
2007.11.09. 22:30
Megvan. Piancavallo.net....
Szilipapa
10 élménybeszámolót írt
10
17 éve tag
2007.11.09. 22:00
Ez a Sport hotel nem Montecavallo név alatt fut? Mert olyat találtam a piancavallo.com-on........
tinagy
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2007.11.09. 20:06
"Szilipapa"-nak !
A Sport Hotelbe a veszprémi Gyopár Tours iroda szervez utakat. A mostani kiállításon is biztosan kit lesznek. Mi már kétszer voltunk velük. Sziveszterkor ne menjetek tömeg van.
A pályák kezdőknek és kicsit már jobban tudóknak nagyon jó.Január eleje iskolaszünet, az sem jó, inkább a vége.
Üdv.
Tibor
Székesehérvárról
Szilipapa
10 élménybeszámolót írt
10
17 éve tag
2007.11.09. 17:16
Síbarát47
Érdekelne ez a Park hoteles megoldás, de sehol nem találom nyomát. Hogyan kellene szállást foglalnunk? Sem utazási irodánál, sem Piancavallo honlapján nem találtam semmit. Pont ez a nyugodtság kell nekünk, ugyanis 7 hónapos babánkkal mennénk.

Üdv.
Szilipapa
síbarát47
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2007.10.11. 11:55
Piancavallo klassz hely jók a pályák és elég is volt nekünk. Bár a profik hamar besíelték. Tömeg leszámítva időnként a sok iskolást nem volt tapasztalható. tehát sorban állni nem nagyon kellett talán csak a kék pályáknál ott is az iskolások miatt. A hely nyugodt talán túl nyugodt. Kevés szórakozóhely van és ahogy esténként sétáltunk azt hittem, hogy egy kihalt faluban vagyok. nagyon sok magas építésű apartmantházat láttam és mindenhol sötétek voltak az ablakok. Mi nagyon Ok-s helyen voltunk a Sport Hotelban .Ezt tudom ajánlani mindenkinek . A sífelvonó 20 méterre volt a háztól! Az olaszok kissé hangosak és nem igazán moderálják magukat ha szórakoznak. Ezt nézzük el nekik mert a temperamentumok ilyen.Családok biztosan jól érzik magukat itt biztosan. A Park Hotelben volt el szállásolva a csapat másik fele azok nem igazán élvezték mert mindennap hangos discót szervezett a hotel. A szobák szűkösek voltak nem volt eléggé fűtve ezért sokan fáztak. A kaja viszont tartalmas volt és olyan olaszos amit sokan szeretünk. A salátabár különösképpen fenomenális! azt ajánlom ha utazési irodán keresztűl szervezitek az utazásotokat minden körülményre kérdezzetek rá mert szeretik elhallgatni a kínos körülményeket. Mis is így jártunk és nem volt kellemes társalgásunk vele.
Observer
485 élménybeszámolót írt
485
19 éve tag
2006.12.05. 15:51
Szilipapa: Sappadán én sem voltam, csak Piancavallon, de szinte biztos vagyok benne, hogy az utóbbi jobb hely. Hogy miért gondolom?
- Sappadán szét vannak szórva a liftek és a pályák kb 4 részre!
- Összvissz 17 km sípálya van, Pancavallón azért jóval több...
- A Sappada központnál lévő lift (Monteferro) az idei szezonban nem működik, így nem lehet innen átsízni az Olbe pályákra, hanem buszozni kell
- Barátaim elég régi liftekről meséltek Sappadán, Piancavallon viszont épültek új liftek
- Igaz, hogy Sapapdáról át lehet menni Cortina D Ampezzoba, de ez a helyi síbérleten felül +26 Euróba kerül egy napra...

Szerintem ha kb. ugyanannyiba kerül mind a két hely, akkor érdemesebb Piancavallot választani.
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2006.12.05. 14:24
Az idén egy új négyülésest építettek, a pályatérképen ez a 102.es sz. liftet jelenti, így jelenleg négy négyüléses felvonó van Piancavallon!
apalermoi
247 élménybeszámolót írt
247
18 éve tag
2006.12.05. 13:29
Csak, hogy ne legyenek párhuzamos topicok, gondoltam írok egy picit ide is. Én 2004 elején voltam Piancavallon, és még nem nagyon tudtam síelni (most sem Giorgio Rocca), de nincsenek negatív élményeim a fennt említett problémákat illetően. Amcsi katonákkal nem találkoztam a pályákon, sorbanállás sem volt. Bár valószínüleg hétvégén azért nagyon sokan vannak. A parkolás szinte lehetetlen ilyenkor. Igazság szerint mintha csak pályaszállások lennének, vagy gyaloglással megoldható távolságok. Azt mondjuk jó kideríteni, hogy hol vannak a pályákhoz legközelebbi hotelek. Valóban nem hosszú pályarendszer, de én itt is képes voltam hatalmas esésekre. A tetőn található hütte nagyon tuti, hatalmas terasszal, min. 270°-os látószöggel. Onnan mondjuk kezdőként lejönni nem volt valami mennyei érzés.
Sappadán nem voltam még, de a véleményeket olvasgatva ez egy jóval jobb helynek tűnik.
A kaja az pedig itt is olasz, úgyhogy baj nem lehet:)
Ciao
SzilágyiJános
4 élménybeszámolót írt
4
20 éve tag
2004.01.20. 12:21
Kétszer voltam, ebből egyszer oktatni. Ez utóbbira jó. Ha azonban jobban síelsz nem igazán fogsz tudni kibontakozni.
Egy komolyabb, hoszabb pálya van, amin akár 3 perc alatt is le lehet jönni - tehát ez sem nagy durranás.
Gyakori főleg hétvégén a tömegjelenet a lifteknél. Amerikai néger katonák az avianoi támaszpontról, meg a környékről mindenhonnan az olaszok. Amúgy is túl sok a szállás, a pályák és a liftekhez képest. Ez elég gáz, mert már elszoktunk a régi csehszlovák álldigálóstól.
Előny a pályaszállás.
And67
5 élménybeszámolót írt
5
20 éve tag
2004.01.17. 00:33
Kb. 12 éve síeltem ott. Szép hely, mikroklímájának köszönhetően állítólag akkor is van ott hó, amikor már sehol a közelben. Egyébként az olasz Alpok legdélibb nyúlványán van, egész közel a tengerhez, a pályarendszer tetejéről látható is a Bibione-i partszakasz.
A szállások pályaszállások, van legalább 6 pálya. Ami nem igazán tetszett, az az, hogy a leghosszabb pálya jelentős része valójában igen lapos, a rendes lejtéssel bíró szakasza igen rövid. De azért vannak rendes lejtésű pályák, csak azok rövidebbek. A hosszú felvonók már akkor egész jó ülészékesek voltak, de gondolom, hogy azóta modernizálták már.
chewby
10 élménybeszámolót írt
10
20 éve tag
2004.01.14. 14:38
Valaki ossza meg velunk a tapasztalatait!
Koszi
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.