Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Arieseni - Aranyos

ÜZENETEK (1051)Időben csökkenő Időben csökkenő
ferci
3 élménybeszámolót írt
3
18 éve tag
2007.12.23. 13:52
Sziasztok!
Tegnap voltunk kint, a pályák síelhetőek viszont délutánra már elég jegesek, főleg a nagy pálya, mivel sajna friss hó nincs. Úgyhogy be kell érni azzal amit visszaratrakolnak, talán jövő hétre mondanak havat.. Ezt leszámítva jót síztünk, nem is volt nagy tumultus, az időjárás csodálatos, 7-800 méter felett ragyogó napsütés, -4,-5 fok kb..
Dögó
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2007.12.18. 20:21
Szivesen! Maskor is :)
nonoka
2 élménybeszámolót írt
2
16 éve tag
2007.12.18. 20:03
Köszi Dögó!
Dögó
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2007.12.18. 06:18
Sziasztok! Sileceket lehet berelni, szerintem gyereknek is. A lecek es bakancsok viszont eleg ocskak. En nem igazan lattam jo leceket. A kenyelmetlen bakkancs es a rossz lec elveszi a kedvet a kezdo sizoknek. Ha modotokban van otthon berelni tegyetek meg. Az a biztos.

Szerintem 25en is mukodni fog a felvono ha lesz eleg ember kint a palyan. Lehet, h nem 10kor indul, de ezt a felvonot nem az aram, hanem a penz mukodteti :).
nonoka
2 élménybeszámolót írt
2
16 éve tag
2007.12.17. 19:38
Sziasztok! Meg tudná valaki mondani, hogy Dec. 25-én fog-e müködni a sífelvonó, és hogy melyik panzióba érdemes megszállni? Köszi
szabokata53
3 élménybeszámolót írt
3
16 éve tag
2007.12.16. 19:43
Köszönöm az infokat,kaja ügyben ez szerintem elég bizató,mivel csak rövid időre megyünk.
Dögó a képet külön köszönöm,már alig várom hogy ott legyek.Bár egyre több kérdés merül fel családtagjaim részéről,pl.ilyen h.gyermek számára lehet e sílécet bérelni.
Dögó
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2007.12.16. 09:22
Hello!Kaja dolgában én is a pálya aljában lévő sátrat tudom ajánlani. Magyarok működtetik, le lehet ülni és minőség is elfogadható.A választék nem nagy, főleg grillezett húsok, szalmakrumpli és eltett savanyúság.Sütik a kürtőskalácsot.A vendéglő kinyitott, de olyan tömeg volt, hogy én nem próbáltam ki.A hóviszonyok viszont kitűnőek.Tegnap és ma is havazott.Küldök egy képet is.
Arieseni-15-12-07.jpg
zoynak
20 élménybeszámolót írt
20
17 éve tag
2007.12.13. 19:25
Szia! Sajnos semmi jóval nem tudlak hitegetni kajával kapcsolatban.Egyedül pálya alatti sütödét tudom ajánlni.Mi bent a faluban ettünk egy étteremben de a tapasztalat nagyon negatív volt sajnos. Az egyik barátunk 4 nyelven beszél de sajnos még így sem tudtuk magunkat megértetni csak hosszas mutogatás után.A számlán már nem is vitatkoztunk úgy sem lett volna értelme. Remélem ti jobban jártok, sok szerencsét hozzá.
szabokata53
3 élménybeszámolót írt
3
16 éve tag
2007.12.05. 21:47
Sziasztok!
Dec.20-21.,2 napot szeretnénk eltölteni Aranyosfőn.
Szállásunk van,de az ennivalóról nekünk kell gondoskodni.Kérdésem:ki mit tud az étteremről,befejezték e már a tatarozást,röviden működik e már.
Szívesen fogadnénk minden infot,azoktól akik a közelmúltban ott jártak,igérem én is be fogok
számolni az élményeimről.
Domag
124 élménybeszámolót írt
124
17 éve tag
2007.11.26. 16:38
Fantasztikus vagy. Beváltottad igéretedet , ez külön öröm számomra, gratulálok a sikeres naphoz. Rövidesen kimegyek egy kis friss hó után.
Bendzsoo
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2007.11.26. 14:39
Most vasárnap voltunk kint síelni Aranyoson. Eszméletlen király volt. Délelőtt sütött a nap, és remek volt az idő is. Igaz kicsit sokan voltak a felvonónál a sorban, de még elviselhető. Délután leszállt a köd, de nem is akármilyen. 3 méternél nem lehetett többet látni, és az eső is eleredt. De így nem kellett senkire sem várni a felvonónál, mert kb. tizen voltunk csak olyan elszántak, hogy a köd és az eső ellenére síeljünk.
A hóvastagság kb. 50 cm lehet és elég jól gondozva van, bár délutánra már kicsit buckás volt a fenti rész.
Összességében nagy élmény volt novemberben síelni. Ha valaki megteheti, csak ajánlani tudom, hogy menjen és síeljen. :)
aranyos-2007-11-25.jpg
Domag
124 élménybeszámolót írt
124
17 éve tag
2007.11.21. 17:19
Nagyon köszönöm a kérdéseimre adott válaszod. Megvárok egy kisebb havazást és kimegyek, a tapasztalatokat megirom.
zoynak
20 élménybeszámolót írt
20
17 éve tag
2007.11.21. 16:47
Mi tavaly hétközben is voltunk és tömegnek nyoma sem volt. Nagyon élvezetes volt. Ha jól emlékszem még 10-en sem voltunk és a felvonó működött!!
Bikeman
48 élménybeszámolót írt
48
16 éve tag
2007.11.21. 15:41
ARIESENI hétköznap is üzemel?
Illetve mit tudtok Biharfüredről? Átadták már az új felvonót?
Dögó
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2007.11.21. 06:25
Az ut az olyan mint 1 atlagos romaniai ut. Hullamos, godros de ha mar voltal akkor nem lesz meglepetes. Viszont rendesen takaritjak. Ha nem havazik (ezt josoltak a hetvegere) akkor lanc sem kell. Persze ez csak a foutra vonatkozik. Ha a szallasotok mellekuton van akkor kellhet a lanc. Parkolasi lehetosegek: a palya aljaban kialakitottak egy parkolot ami viszont 11ig megtelik aztan marad az ut szele. En igyexem odaerni 10-11ig, mert utalok gyalogolni bakkancsban, sileccel a hatamon. Egyebkent beszeltem 1baratommal aki azt mondta, hogy vasarnap sokan voltak, es sorba is kellett allni. En a szombatra szavazok mindig, mert az nyugisabb, es este is lehet sizni ami viszont nagyon vagany. A felvonosok azt igertek, hogy majd lesz napijegy is, de, hogy mikor azt nem tudtak. Varjak a berendezest :-). Amig monopol helyzetben vannak szerintem nem lesz nagy valtozas :-(. Tervek vannak 1 uj palyara, az erdoirtas is megvan, de, hogy mikor lesz belole valami az meg bizonytalan.
Domag
124 élménybeszámolót írt
124
17 éve tag
2007.11.21. 05:32
Nagyon biztató a fémykép, feltétlen irjatok az útviszonyokrol, parkolási dolgokrol.
Dögó
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2007.11.20. 06:28
a tegnapi uzenetem melle tettem 1 kepet amit szombaton keszitettem. csak hangulatjavitonak.
Bendzsoo
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2007.11.19. 20:33
Köszi a választ. Nagyon megörültem neki. Így akkor tuti megyünk a hétvégén síelni. :D
Dögó
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2007.11.19. 18:34
En szombaton voltam Arieseniben. 1m-nel nagyobb a ho. A palya szuper volt es mindket felvono mukodott. Az arak nem valtoztak tavaly ota. A nagy felvonon 5lej a felnott 3 lej a gyerekjegy. Pont annyian voltak mint amennyit a palya elbir, tehat nem kellett sokat sorbaallni. Ez meg nem jelenti azt, hogy nem lesznek egyre tobben ahogy terjed a hir, hogy van ho. Lehet, hogy a hetvegen megsem lesznek sokan, mert Romaniaban 25en europarlamenti valasztasok lesznek (vagy lehet, hogy pont azert lesznek tobben). Ezt neheznem lehet megjosolni. Az biztos, hogy a szolgaltatokat varatlanul erte a hirtelen ho. Ket szerencsetlen bode volt csak nyitva, a vendeglot pedig meg tataroztak. Jo sielest.
Arieseni-nov-17.jpg
Bendzsoo
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2007.11.18. 22:56
Azt szeretném kérdezni, hogy volt e valaki kint Aranyoson most a hétvégén? Mert ha igen, akkor arra kérnélek, hogy leírnád, hogy milyen kint a hóhelyzet. Megy e már a felvonó? Mennyibe kerül? Sokan vannak?
Azért kérdezem, mert mi a következő hétvégén (nov.25) megyünk ki, és jó lenne biztos infókkal útnakindulni. Előre is köszi.
Bendzsoo
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.