Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Kojsovska Hola - Skipark Erika
síterep infó oldal
ÜZENETEK (287)Időben csökkenő Időben csökkenő
punto
54 élménybeszámolót írt
54
18 éve tag
2008.12.28. 21:09
Szia!
Ma voltunk kint. A weboldalukon jelzettel ellentétben a 3-as és 4-es pályák helyett, csak a 3-as üzemel. Ezen a pályán a jelzett jó feltételnek megfelelő a hó. Egy helyen kellett a földes havat kikerülni, de nem vészes. Az egy pályára, és egy felvonóra volt rendesen síelő ( a korábban megszokottakkal ellentétben), sorban állás 5-6 percesre is sikeredett néha, de átlagban kb. 2-3 perc. A 4-es pályát most hóágyúzzák, napközben is mentek végig. Véleményem szerint, ha az idő is ilyen marad, pár napon belül megnyitják. 3 vagy 4 éve voltunk ott utoljára, azóta semmit nem fejlődött. A pálya környezete továbbra is gyönyörű, a személyzet is segítőkész, összességében jót síeltünk.
Egy pár kép.
4-es1.JPG
4-es2.JPG
3-4-es-elagazasa.JPG
3-as-palya.JPG
tarcsas-sor.JPG
taj.JPG
parkolo-megtelt.JPG
marosiz
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2008.12.28. 17:08
Üdv! Hétvégén volt esetleg valaki??
Ronaldinho
1 élménybeszámolót írt
1
15 éve tag
2008.12.26. 19:45
NYITVA van : https://www.ski.sk/sikozpont-kojsovska-hola--a1-73-0-0-hu.htm
30 centi jelenleg 950 méter hosszan lehet sielni de a hógyúk folymatosan működnek a többi pályáért Kedves a személyzet
Ajánlom mindenkinek kassátol 20 km egyeltalán nics várakozási idő a felvonoknál gyönyőrö fenyves pályák
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2008.12.02. 17:02
http://www.holidayinfo.sk/hu-hu/winter/resorts/?id=870&vtrail=1
még nem, de hó már van
használd bátran azt az oldalt minden szlovák pálya fent van.
nyulder
17 élménybeszámolót írt
17
15 éve tag
2008.12.02. 16:46
Valaki tudna írni nekem infókat a pályáról,h nyitva van-e vagy sem?Köszi!
Blaskó Tibor
31 élménybeszámolót írt
31
16 éve tag
2008.02.16. 19:53
A mult héten voltunk 2 napra kicsit jeges volt de ez nem szegte kedvünket. a Holydayinfon megtalálhatod az akt. hójelentést. SZerintem jó lehet. A multhétre 50 cm. írtak most 60cm. szerepel a hójelentésben.Azt tapasztalom elég valós amit írnak. Jó sielést!
vh
248 élménybeszámolót írt
248
18 éve tag
2008.02.14. 08:45
Sziasztok Skipark Erika "fun"-ok!

Érdeklődnék, hogy a mostani hóviszonyokról tudtok-e mondani valami biztatót. Szeretnék szombaton elmenni, csúszni egyet. Köszi a segítzséget.
vh
248 élménybeszámolót írt
248
18 éve tag
2008.02.06. 09:35
Blaskó Tibor!

Nagyon örültem a bejegyzésednek. 9-én lehet, hogy elugrok megnézem a terepet. Szerinted lesz megfelelő hó? Az előző hétvégén mit mutatott a helyzet? Gondolod kitart szombatig? Hol lehet aktuális infókat kapni Aranyidáról?
Blaskó Tibor
31 élménybeszámolót írt
31
16 éve tag
2008.02.04. 19:17
Febr.02-án voltunk a kojsovskan hatalmasat sieltünk kiváló minőségüek voltak pályák. A hoszzú erdei pálya az utolsó 200 m. kivételével jó volt ott balettozni kellett a kövek között.Elférne rajta még egy kis hó.
admin3
705 élménybeszámolót írt
705
17 éve tag
2008.01.27. 22:31
***átvitt üzenet***

Feladó: kokkew
Dátum: 2008.01.27.20:22
Tárgy: Aranyida - Skipark ERIKA / Kojsovska Hola

Sziasztok,
3. hétvégét töltöm a Skipark Erikában, csak jó tapasztalatom van. Friss hó szinte minden alkalommal van, pályák kezelve, TÖMEG NA AZ NINCS, ajánlom mindenkinek!


Feladó: hg001
Dátum: 2005.12.12.10:26
Tárgy: Aranyida - Skipark ERIKA / Kojsovska Hola

Sziasztok!

Egyik kedvenc síterepem a Kassához közeli Aranyida (Zlata Idka) melletti Kojszói Csúcs (Kojsovska Hola), pontosabban a Skipark Erika (http://www.skiparkerika.sk).

Nagy megdöbbenéssel tapasztaltam, hogy a sípark a hotellel együtt ELADÓ. A honlapon már nyár óta hirdetik, és nem is tették fel az idei jegyárakat, tehát félő, hogy ott nem lesz 2005/2006-os síszezon.

Tud valaki valamit a sípark sorsáról? Van vevőjelölt, esetleg hajszálnyi esélye annak, hogy ott is elinduljon idén a síszezon?

Köszi, üdv:
HG
vh
248 élménybeszámolót írt
248
18 éve tag
2008.01.21. 13:22
Szia Bikeman!

Ez jó hír. Szeretem az aranyidai pályát. szép a környezet, de ha kevés a hó, akkor nem olyan jó.
Gondozták a pályákat mikor voltál? Mennyire van hó. Nem tudsz saját honlapjukról?
Bikeman
48 élménybeszámolót írt
48
16 éve tag
2008.01.21. 12:34
jan 13-án voltam. Egy kezdő(tanuló) lift nem megy. Van egy rövidebb kék pálya lassabb felvonóval, és egy gyorsabb felvonó hosszan egy piros pálya mellett. Bérlet ára: 500 Sk/nap(csak lent van kasssza). A 3 személyes lift csak felvisz és azzal is kell lejönni, mert az eredi pálya nem elég hóbiztos. Egy büfé van elfogadható árakkal. Még vasárnap sem voltak sokan. Jól lehet sielni. Összességében aki veszi a fáradtságot, hogy idáig elmegy (én Debrecenből) az jobban jár, ha Plejsy-t (Kromachy) válassza. Ott viszont a pálya felső szakasza elég ilyesztő...
Observer
485 élménybeszámolót írt
485
19 éve tag
2008.01.20. 15:37
A holidyinfo.sk szerint 3 felvonó és 2 sípálya működik:
http://www.holidayinfo.sk/hu-hu/winter/resorts/?id=870&vlift=1
vh
248 élménybeszámolót írt
248
18 éve tag
2008.01.19. 20:27
Sziasztok!

Olyan régen olvastam ezt a topikot. Nem tudok semmit a Skipark Erika-ról. Vajon még mindig nem üzemel?
Sajnálom nagyon, mert hangulatos napokat töltöttünk ott.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.03.06. 10:05
vh: jó lenne, ha újra lenne normális gazdája és rendbe hozná kicsit, mert tényleg közel van. Ráadásul olcsó is és van beülős felvonó is. A pálya is jó hosszú lenne...szóval csak szurkolni tudok, hogy jövőre jobb legyen. Miután itt nem jártunk sikerrel, mi is Plejsy-n síeltünk. Nekem tetszett a pálya ott is, csak nem igazán volt hó. A beülős pedig túl lassú, viszont várakozási idő 0 perc volt. Nem bántam meg, hogy azt is kipróbáltuk.
vh
248 élménybeszámolót írt
248
18 éve tag
2007.03.06. 09:59
Hi!

Pontosan két éve, márc. 15-én voltam utoljára Kojsovska Hola-n. Akkor nagyon jók voltak a pályák. Úgy tudom, hogy egy időre bezárták, mert gondok voltak a tulajdonosokkal.
Feltételezem, hogy most nagyon gyenge lehet. Ha valaki jót írna róla, biztosan elmennék. Viszonylag olcsó, hangulatos. A második napon már unalmas, de egy napra úgy hiszem jó. Persze csak akkor, ha az hétköznap, mert hétvégén sokan vannak, hosszú a sorbanállással eltöltött idő. A közelben van Plejsy (Korompán), valamivel jobb körülményekkel.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.03.01. 10:53
Huricano: mi is épp azért mentünk el ide, mert többen ajánlották. De tényleg borzalmas volt. Persze, ha lett volna elég hó, biztosan jót lehetett volna síelni. De így nem. Sztem nem igazán kezelik a pályát, ez az egyik gond. A másik: igaz, hogy először voltam itt, de én azt sem tudtam hol van vége az útnak, hol a parkoló és hol kezdődik a pálya :)
Szóval összességében sztem nem igazán van normális gazdája a pályának. De ha mentek, akkor kíváncsi lennék a véleményedre, élményeitekre.
Egyébként ne gondold, hogy én vagyok túl igényes, Szlovákián kívül máshová még nem volt lehetőségem elmenni :)
Gzoli
56 élménybeszámolót írt
56
17 éve tag
2007.02.28. 21:47
Sziasztok!
Szerintetek lehetséges, hogy itt most 50 cm. hó van? Ennyit ír ugyanis a sípálya honlapja, és a ski.sk is, de nekem ez kissé hihetetlenül hangzik.
huricano
37 élménybeszámolót írt
37
18 éve tag
2007.02.14. 11:18
Szia Judy!

Mi is voltunk korábbi években Kojsovska Holán.
Szimpatikus helynek találtuk.
( úgy tudtuk, h a pálya/hotel üzemeltetéssel voltak problémák és ezért volt zárva )
Ha tudnál, kérlek irj már ( emailem adatlapon ), h most mi volt a probléma?( az, h köves volt a pálya, a kevés hónak is betudható -honlapon 30cm-t ir most is)
( az, h nem mennek sokan, azon nem csodálkozom, eleve kevesen ismerik, és nem reklámozzák, sőt még hóadatokat sem juttatják el a nagy szlovák havas oldalkhoz)
Az ülőszékes aljánál lévő hotel (HS-EX), kis faházak működtek?
És amelyik fent van, a hegyen - a hotel Erika?
várva választ
üdv
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.01.30. 08:45
Vasárnap voltunk ott, de borzalmas állapotok fogadtak bennünket. Összesen 1 db síelővel találkoztunk, a pálya nagyon köves volt, a fű is kilátszott. A biztonsági rendszer pedig hihetetlen. Az ember azt sem tudja hol van éppen. A barátaink mentek fölfelé az úton, s kiderült, hogy már régen a sípályán autóznak. Mintha az ember a középkorba csöppent volna. Ez még Szlovákiához képest is nagyon elmaradott hely, nem véletlen, hogy még a holidayinfo-n sem lehet találni róla infót.
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.