Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Innerkrems
síterep infó oldal
ÜZENETEK (82)Időben csökkenő Időben csökkenő
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
2008.11.22. 07:47
Pl. Gasthof ZWERGBIRKE, Familie Zweibrot. 30 Eur alatt félpanzióval. Nagyon egyszerű szállás....
http://www.actionscouts.com/perl/website/betrieb_kontakt.pl?user=7868
DSC-5878.JPG
Viri
715 élménybeszámolót írt
715
20 éve tag
2008.11.13. 11:26
Engem is érdekelne Innerkremsben olcsó szállás. Lehet panzió, apartman stb. Akinek van a tarsolyában ilyen, kérem adja közre!
petricsésze
1 élménybeszámolót írt
1
15 éve tag
2008.11.05. 13:46
Sziasztok!

Keresek Innerkremsben magán szállást, ha valaki tud helyet/helyeket lécci küldjön nekem címet! Decemberben mennénk úgyh viszonylag sűrgős!

Nagyon köszönöm!

PCS
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Viri
715 élménybeszámolót írt
715
20 éve tag
2008.10.10. 09:39
Van valakinek friss infója Innerkremsről? Fejlesztések, pályák, felvonók stb.
fz
136 élménybeszámolót írt
136
18 éve tag
2008.03.04. 13:55
Február 3. hetében Innerkremsben síeltem, a tapasztalataim vegyesek.

pozitívumok:
1. A pálya kiterjedéséhez képest egész sok a meredek illetve viszonylag hosszú pálya.
2. Mivel 1500 m körül van a pályarendszer alsó pontja, hóbiztos a hely.

negatívumok:
1. Csak 45 km a pályarendszer, ami osztrák viszonylatban nagyon kicsinek számít.
2. Mindössze egy gyors ülőlift van, ezen kívül egy nagyon lassú ülő, és sok csákányos. A liftrendszer nagyon gyenge.
3. Innerkrems egy felkészülési központ versenyzők számára, így egy pálya mindig le van zárva számukra. A versenyzőpalánták hihetetlen sebességgel száguldoznak a többi pályán is, a kezdőpályán(!) elütött egy szlovén ifi egy srácot a csoportból, aki bordarepedést és agyrázkódást szenvedett.
4. A falu nagyon kicsi, nincs egy normális sportbolt és normális közért.

Összességében nem ajánlom jó szívvel senkinek, mert ilyen színvonalú helyek közelebb is vannak. Egy jobb liftrendszerrel és néhány új pályával megütné a gyenge közepest a hely, így inkább gyenge.
Soma
675 élménybeszámolót írt
675
18 éve tag
2008.01.30. 15:11
Tavaly márciusi történet

Kattints a képre a videó megtekintéséhez:
martasz
1 élménybeszámolót írt
1
17 éve tag
2008.01.21. 09:38
Mi január elején voltunk iskolai csoporttal, hó december közepén esett utoljára, de a pályák teljesen rendben voltak, műhó nélkül is, bár helyenként voltak jeges foltok. 4 napos felnőtt bérlet 116 euro (20fő felett van 10% csoportos kedvezmény). Bérletenként 5 Euró kaució, amit a leadáskor visszaadnak, ez a gyerekbérletre is igaz (mágnes kártya, nem kell bérlettartó). Az időnként erős szél miatt a piros/fekete pályás oldalon a négyüléses lift nem működött, de a kétülésessel a másik hegyre lehetett menni. Sok teljesen kezdő gyerekkel is nagyon jól sielhető pálya, széles, jól gondozott, várakozás a felvonónál semmi. Innen elég széles piros pálya vezet le a kétüléseshez, de aki ezen nem tud lejönnni használja a liftet. Az utolsó napon mindenki lejött. Gyakorlottaknak ott a jobb oldali piros/fekete pályás hegy. Az 55 fokos csákányos a feketére visz, azt tényleg meghagytuk a versenyzőknek, most is voltak horvátok edzeni.
A mi csoportunkon kívűl volt kb. még 10-15 magyar, 50-60 német/osztrák. Volt, hogy csak mi sieltük az összes kék pályát. A felvonók használatában segítenek, amint látják, hogy erre szükség van. A Hütték nem túl nagyok, ha a csoport egyszerre érkezik ezt nehezen tudják kezelni, de a második napra felpörögtek, februárra már sztem több magyar csoporttal találkozva nem lesz gondjuk.
Mi jövőre is biztos, hogy oda megyünk, ilyen csoporttal ideális, jól belátható ki merre van és kifejezetten jó gyakorló terep. Egy kis friss hó nem ártana, de addig talán még esni fog! Jó silést!
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
2007.10.27. 23:58
Érdekesek a vélemények. Nekem gyökeresen más tapasztalatom van. Innerkrems szép, vadregényes, érintetlen, nyugodt hely. Télen is, nyáron is, nemzeti parkban található. Jó pályák vannak, de (!) szerintem csak jó vagy nagyon jó sielőknek ajánlott. Nem hiába edzenek itt a horvát, cseh, lengyel, magyar versenycsapatok. Itt találkoztam személyesen a Kostelic családdal edzés közben! :)
http://www.janica.croski.hr/index.php?lang=hr
Meredek fekete vagy erős piros pályák vannak döntően. Viszonylag kevés sielő. Közepes tudással nem élvezetes, kezdőknek pedig kimondottan kerülendő. Kezdő gyerekkel csak 1 pálya sielhető. De a közelben (20 km)ott van Katschberg, az tökéletes minden tudásszinthez, éppen ezért alkalmasabb csoportos sieléshez! Szerintem.....

Sitérkép: https://sielok.hu/images/siterkepek/innerkrems.jpg
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
2007.10.27. 21:52
:) itt tanultam meg sielni 96-ban... kellemes emlekek, akkor nagyon tetszett a hely... mai tudassal nemtudom mennyire tudnam elvezni egy heten at a helyet, de nekem tetszett anno nagyon!
nahar
27 élménybeszámolót írt
27
18 éve tag
2007.10.24. 10:03
Szia Fz!

Sajnos Schönfeld-Karneralm már néhány éve zárva van, és nem is hallottam felőle új hírt. Néhány térképen szerepel ugyan, de pillanatnyilag nics összekötve (ezért 45 km csak az elérhető pálya 60 km helyett).
Üdv
N.
fz
136 élménybeszámolót írt
136
18 éve tag
2007.10.20. 22:13
Nahar,

Azt olvastam, hogy össze van kötve az innerkremsi rendszer egy másik pályarendszerrel, a Schönfeld-del. Ez igaz? Mindkét irányban össze van kötve?
gemini
18 élménybeszámolót írt
18
20 éve tag
2007.10.19. 19:03
Szia Nahar!

Köszi az ötletetet,a képeket és az egyéb jótanácsokat. Megfogadjuk mindet és teszek fel képeket majd a túra után. Már vágjuk a centit és símogatjuk a léceket a garázsban.:-)
Csoki! (természetesen sportszelet!)
nahar
27 élménybeszámolót írt
27
18 éve tag
2007.10.18. 19:17
Grat!
Szép helyre mentek majd!

A ház teljes tetőterét kapjátok meg, 1 db 2 fős háló, 1 db 3 fős háló, 2fős kanapé a nappaliban, felszerelt amerikai konyha, 1 zuhanyzós fürdő wc-vel,mosógép,mikró,kenyérpirító,kávéfőző, hifitorony, tv, stb... A szobák elkülönülnek egymástól. Kérjetek reggelire friss tejet, nagyon finom. Biogazdaság. Hólánc, téligumi kötelező! Csatolok néhány képet 2006 februárból...
Üdv
Nahar
egyben.jpg
konyha.jpg
P2120006.jpg
ablakbol-kilatas2.jpg
2-fos-kanape.jpg
2fos-szoba.jpg
ablakbol-kilatas.jpg
barpult.jpg
csucsrol2.jpg
csucsrol.jpg
kilatas2.jpg
etkezo.jpg
kilatas3.jpg
kilatas.jpg
palya-tetejerol2.jpg
palya-tetejerol.jpg
palyak1.jpg
palyak2.jpg
Resized-egyben.jpg
szallas-kivul2.jpg
szallas-kivul3.jpg
tarsalgo.jpg
gemini
18 élménybeszámolót írt
18
20 éve tag
2007.10.18. 17:08
Szia Nahar!

Köszi az infókat. Időközben lefoglaltam a szállást és már vissza is igazolták. Baráti társaságunk pont ilyen helyet keresett, úgyhogy valószínűleg visszajáró vendégek leszünk. Remélem lesz némi hó a két ünnep között hogy tesztelni tudjuk a jó öreg "csákányosokat" :-)
kérdés : Azért az appartman ugye nem csak 1 légterű? vizesblokk WC stb hogy áll össze? Ez nem derül ki a képekből:-(
Üdv:
Edit
nahar
27 élménybeszámolót írt
27
18 éve tag
2007.10.18. 16:25
Szia Gemini!

A ház a szomszéd völgyben van, tehát messze nem egy pályaszállás. A táv kb. 16 km. Viszont az ára, a háziak kedvessége és a nyugalom ami ott honol nem hasonlítható egy pálya melletti panzióhoz. Meg ha már autóba kell ülni, mindegy hogy 5 vagy 15 perc. Maga a pálya egy völgy végében helyezkedik el (azt hiszem az út is itt végződik). Tényleg nem a legmodernebb a liftrendszer (1 db 4es buborékos, 1 db 2es ülő, 5-6 húzó), de nincs tömeg-sorbanállás, nagyon jól kezeltek a pályák, szolidabbak az árak, gyönyörű a táj. Kitűnő viszont a pályák vonalvezetése, nem véletlenül edzenek itt a külföldi válogatottak (is).
Ja, és lehet itthon kapni sícsekket a car-tournál irtó jó áron.
Kérdezzetek...
Üdv
Nahar
Stani
5439 élménybeszámolót írt
5439
Admin
2007.10.18. 10:03
Innerkrems alapvetően nem lenne egy rossz hely, de a liftinfrastruktúra láthatóan nem haladt a korral.
gemini
18 élménybeszámolót írt
18
20 éve tag
2007.10.18. 09:00
Szia Nahar!
Élek a kérdezés lehetőségével.
Milyen messze van a sípálya a háztól?
Üdv:
fz
136 élménybeszámolót írt
136
18 éve tag
2007.10.16. 22:35
Hét éves fiam egy barátjának az iskolai táborához csatlakozunk, Innerkrems-be megyünk egy hétre februárban. Tud valaki valamit a helyről? Személyes tapasztalatok érdekelnének, a netet már átböngésztem.

Köszi
szala4
316 élménybeszámolót írt
316
18 éve tag
2007.03.07. 19:06
Mi Goldecken voltunk Feb.21-26 között.Innerkrems nincs messze innét, volt hó böven 1600m felett, sőt az utolsó napra leesett még 38 cm .Ugyhohogy neféljetek szerintem jó havatok lessz.
http://kep.tar.hu/szamotni/50439058#2
Soma
675 élménybeszámolót írt
675
18 éve tag
2007.03.07. 11:02
Sehol senkinek semmi infója?
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.