Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Burton deszka, head kötés topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
fantacska
5 élménybeszámolót írt
5
12 éve tag
2012.01.18. 11:00
Ott is voltam, ahol a szervizük is van, ott szerettem volna felszereltetni a kötést a deszkára és a szervizes srác mondta, hogy menjek ki a burton nagykerbe tárcsáért mert anélkül nem tudja rátenni. Szóval szerintem nekik nem volt ilyen átalakítójuk különben azzal megcsinálta volna :(
Előzmény: (minerel 131088)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2012.01.18. 10:36
Burton boltban hiába is keresel head kötéshez tárcsát... Próbáld meg a TandT -nél. Ők a headesek.
Előzmény: (fantacska 131079)
fantacska
5 élménybeszámolót írt
5
12 éve tag
2012.01.18. 09:35
Szia! És ezt a tárcsát hol lehet beszerezni? És a tárcsa ferde fogazású vagy egyenes? Mert voltam már a burton nagykerben tárcsát kérni a kötéshez csak azok a tárcsák ferde fogazásúak a head kötésem meg egyenes, úgyhogy nem passzolt bele. Este tudok felrakni képet a deszkám csavarozásáról is, de tuti, hogy 3 csavaros. Úgyhogy csak az a kérdés, hogy az a tárcsa beleillik-e a kötésbe. Már minden gyártót és szervizt felhívtam, de mindenhol azt mondták, hogy nem lehet megoldani és hogy adjam el az egyiket:(. Remélem ez a tárcsa jó megoldás.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Trailrider
306 élménybeszámolót írt
306
15 éve tag
2012.01.16. 13:43
Attól függ. A Burton két rendszert használ, az egyik a háromcsavaros rögzítés, a másik az EST. Az előbbi esetén szerintem nincs nagy gáz. A legtöbb kötésgyártó eleve univerzális tárcsát ad a felszereléshez (ez az a forgatható, kör alakú sok furattal rendelkező műanyag tárcsa, amit a kötés közepén találsz), tehát nem csak a négycsavaros rögzítéshez, de a Butron féle háromcsavaroshoz is van rajta furat. Ha nem univerzális tárcsa van a kötésedhez, akkor is könnyen beszerezheted és kicserélheted, nem nagy tétel.
Ilyesmire gondolok: http://www.bargainboards.co.uk/Admin/Images/Larger/bc45e177-2a7b-4abe-88fa-be1a5b029a86unidisc.jpg
Ha viszont EST lapod van - tehát ahol két sínben csúsznak az inzertek - akkor nincs jó ötletem. Lehet, hogy létezik adapter, de én még nem láttam.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.