Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Burton deszka, head kötés topikból

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2012.01.19. 11:32
Hát pont ezért nem mindegy a kötés márka mert majd mindenki más átmérőt, fogmintát használ (pl írta is, hogy neki párhuzamos fogak vannak míg szinte az összes többi háromszög forma)...Ettől függetlenül lehetnek véletlenek és passzolhat egy másik márka tárcsája.
Trailrider
306 élménybeszámolót írt
306
15 éve tag
2012.01.19. 00:37
Csak a tárcsa átmérője és fogazása számit, az, hogy Head, Forum, Nitro, Nidecker, Hammer, Rome, stb kötésről van-e, egyáltalán nem számit. Szóval tényleg esélyes, hogy akár egy kacatos dobozban is hever pár darab egy szervizben.
Igenigen, a Szentendrein a Multisport is esélyes, bár Bálint inkább siben van otthon, mint boardban.
Előzmény: (fantacska 131079)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2012.01.18. 13:39
Az szívás... mondjuk jó nagy f.sz volt a szervizes, hogy head kötéshez a burtonhoz küld tárcsáért.Akkor maradnak a kölcsönzők. Próbáld meg a Sí-ker boltját,én is ott guberáltam régebben hátha van egy rossz head kötésük univerzális vagy burton tárcsával
Előzmény: (fantacska 131091)
fantacska
5 élménybeszámolót írt
5
12 éve tag
2012.01.18. 11:00
Ott is voltam, ahol a szervizük is van, ott szerettem volna felszereltetni a kötést a deszkára és a szervizes srác mondta, hogy menjek ki a burton nagykerbe tárcsáért mert anélkül nem tudja rátenni. Szóval szerintem nekik nem volt ilyen átalakítójuk különben azzal megcsinálta volna :(
Előzmény: (minerel 131088)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2012.01.18. 10:36
Burton boltban hiába is keresel head kötéshez tárcsát... Próbáld meg a TandT -nél. Ők a headesek.
Előzmény: (fantacska 131079)
fantacska
5 élménybeszámolót írt
5
12 éve tag
2012.01.18. 09:35
Szia! És ezt a tárcsát hol lehet beszerezni? És a tárcsa ferde fogazású vagy egyenes? Mert voltam már a burton nagykerben tárcsát kérni a kötéshez csak azok a tárcsák ferde fogazásúak a head kötésem meg egyenes, úgyhogy nem passzolt bele. Este tudok felrakni képet a deszkám csavarozásáról is, de tuti, hogy 3 csavaros. Úgyhogy csak az a kérdés, hogy az a tárcsa beleillik-e a kötésbe. Már minden gyártót és szervizt felhívtam, de mindenhol azt mondták, hogy nem lehet megoldani és hogy adjam el az egyiket:(. Remélem ez a tárcsa jó megoldás.
Trailrider
306 élménybeszámolót írt
306
15 éve tag
2012.01.16. 13:43
Attól függ. A Burton két rendszert használ, az egyik a háromcsavaros rögzítés, a másik az EST. Az előbbi esetén szerintem nincs nagy gáz. A legtöbb kötésgyártó eleve univerzális tárcsát ad a felszereléshez (ez az a forgatható, kör alakú sok furattal rendelkező műanyag tárcsa, amit a kötés közepén találsz), tehát nem csak a négycsavaros rögzítéshez, de a Butron féle háromcsavaroshoz is van rajta furat. Ha nem univerzális tárcsa van a kötésedhez, akkor is könnyen beszerezheted és kicserélheted, nem nagy tétel.
Ilyesmire gondolok: http://www.bargainboards.co.uk/Admin/Images/Larger/bc45e177-2a7b-4abe-88fa-be1a5b029a86unidisc.jpg
Ha viszont EST lapod van - tehát ahol két sínben csúsznak az inzertek - akkor nincs jó ötletem. Lehet, hogy létezik adapter, de én még nem láttam.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.