Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Bergeralm (Steinach am Brenner) topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Stani
5439 élménybeszámolót írt
5439
Admin
2013.04.19. 09:48
A csomagolás végett, egyszerűen klasszisokkal szebb környezetben fekszik ás pályán kívüli síelésre is jóval alkalmasabb. Ezen kívül több természetes hó esik Schlicken. Bergeralmot arra találták ki, hogy a helyiek a munka után/előtt húzzanak egy két ívet, aztán siessenek a dolgukra. Erre tökéletes, az viszont tény, hogy a pályakezelésük az remek.
Előzmény: (zsoci 159327)
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
2013.04.19. 09:26
Arra kíváncsi volnék, hogy miből gondolod hogy a Schlick2000 jobb alternatíva? A Schlick-en dolgoztam két szezont,Brenner-re csak esti sízni jutottam el egy párszor,így nem volt alkalmam az egész rendszert kipróbálni.De hogy a Schlick-kel simán felveszi a versenyt, abban biztos vagyok így is.Pl. a pályakezelést klasszisokkal komolyabban művelik a Brenner-en.(nem pletyka,liftes ismerős ismeri mindkét helyet belülről)
Mondjuk abban teljesen egyetértünk hogy ezekért a helyekért marhaság eddig utazni.
Előzmény: (Stani 68886)
DSC00151.JPG
Stani
5439 élménybeszámolót írt
5439
Admin
2009.08.26. 09:41
Magyarországról ennyit utazni érte, szerintem nem éri meg. Kicsit továbbautózva Stubai vagy Schlick2000 már érdekesebb lehet
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.