Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Innerkrems topikból

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2015.03.18. 20:27
Ha már ígértem, legyen itt néhány kép Innerkremsből. WFeri
Előzmény: (WéberF 182109)
2135-meteren.JPG
Dolgozik-a-ratrak.JPG
Elvezkedes-a-teraszon.JPG
Feri-a-kupaval.JPG
Piheno-a-hegyen.JPG
Reggeli-fenyek-az-ablakbol.JPG
SAM-1498.JPG
SAM-1503.JPG
SAM-1483.JPG
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2015.03.17. 12:12
Köszi. Én is annak tartom, a részvétel a fontos! A Bankár Kupa ezüstje egyébként az utóbbi évek alatt begyűjtött érmeim között előkelőbb, mint a Telekom Kupa aranya. WFeri
Előzmény: (csabor 182111)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2015.03.14. 18:41
Gratulálok, szép eredmény!
Előzmény: (WéberF 182109)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2015.03.14. 17:05
Ma is szikrázó napsütés. Újabb bizonyíték, hogy nem szabad semmiről az első blikkre ítéletet mondani, a síterep egy újabb fél ponttal javult a szememben. (Lehet, hogy az is benne van, hogy a korcsoportomban az enyém lett az idei Telekom Kupa? Igaz, hogy sajnos csak az óra ellen kellett versenyeznem, a vetélytársak eü(?) okok miatt lemondták az indulást. De én teljesítettem a versenyt, nem akármilyen pályán.) Képek, egyebek majd otthonról.) WFeri
Előzmény: (WéberF 182086)
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2015.03.13. 16:51
A mai nap már valamivel jobb volt. Mivel a kétüléses próbáján már túl voltunk, kihasználtuk a majdnem szélmentes időben már járó négyülésest. Mint kiderült, az így elérhető pályák többségén már jártam, hiszen a buborékostól jobbra lévő csákányosról szinte minden elérhető (már amikor jár, ma nem indították be). Ami a 4üléses buborékosról ma új volt, az felejthető: a tegnapi szél totál jegesre fújt mindent, nem nyújt élvezetet, csak arra jó, hogy megközelítsem a már ismert alsó 1-est, ami egy csákányossal kiválóan használható. Na mára ennyit (még annyit: szikrázó napsütés, Első Menyasszonyom is elégedett, főleg, mert a szobánkban még ki tudott ülni a teraszra egy kávéval és nézegette a szemben lévő pályát, amit igen megelégedetten síelt meg.) WFeri
Előzmény: (csabor 182069)
TZoli
1156 élménybeszámolót írt
1156
20 éve tag
2015.03.13. 11:49
Szintén gratula!
Ezek szerint a többen próbálkozók közül a legjobb lettél!

Üdv
Előzmény: (WéberF 182059)
Pulmy
869 élménybeszámolót írt
869
13 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2015.03.13. 10:28
Le a kalappal Feri Bátyám,csak így tovább !
Előzmény: (WéberF 182059)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2015.03.12. 21:28
Mikor először ott jártunk azt hittem a kétülésesnek soha nem lesz vége. Ráadásul a szél kockára fagyasztott bennünket. Felérve feleségem közölte, hogy ő visszamegy a felvonóval. Nem tudtam rábeszélni a csúszásra. Mondjuk én sem nagyon találtam a pályát, mert úgy befújta a szél.
Többször próbálkoztam a tereppel, de soha nem volt kellemes élmény. Ezért nem írtam semmit a kérdésedre, hisz a rosszat mindenkinek magának kell kipróbálni, mert úgysem hiszi el.

Gratula az ezüsthöz!

Csabor az élvezeti síelő
Előzmény: (WéberF 182059)
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2015.03.12. 15:52
Kíváncsiságom részben kielégíttetett. Első benyomások Innerkremsről: nem lesz a szívem csücske. Szél miatt a négyüléses nem jár, így a pályák egy része felderítés nélkül maradt. A társaságomban kezdők is vannak, a kétüléses felső állomásáról simán visszaküldtem őket a felvonó völgymenetével a faluba, a tolókaros tanulópályára. Az más kérdés, hogy azon azért már túl vannak, de eddig nem találtam átmenetet, így elég érdekes lesz az "együtt síelésünk".
Free-ridereknek, off-pisteseknek úgy tűnik kiváló terep, de az a fajta társasági, családi síelés, amit most terveztünk, nem igen fog összejönni.
A Bankár Kupa sikeresen lebonyolódott, szép számú résztvevővel (köszönet a Fullsport SE és a Startbuda SE szervezőinek). Senior III.-ban hoztam az "örökös második" bélyegemet - az "örökös Senior Magyar Bajnok" Bánás Arturt nem tudjuk megelőzni, pedig többen próbálkoztunk (legközelebb megbuherálom a lécét! :D) - Ja, ez a legközelebb szombaton lesz a Telekom Kupán, ugyanitt. WFeri
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.