Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Serfaus-Fiss-Ladis topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
teletabiii
56 élménybeszámolót írt
56
19 éve tag
2015.08.23. 02:39
Szia !

Mi kb. 8 éve voltunk itt előszezonban, még a karácsonyi tömeg előtt. Előtte leesett másfél méter hó, mire odaértünk kisütött a nap, minden pálya nyitva, rajtuk kevés ember. Ebben az időszakban valami külön szállásakciók is voltak. Helyi erőkkel beszélgetve azért nem jellemző, hogy előszezonban a pályák 100%-a nyitva legyen, de szerintem a karácsonyi időszakra biztosan megtörténik ez is. A pénzedért biztos kihozzák a lehetőségek szerinti maximumot ezen e helyen, nem fognak spórolni. Persze az időjárást nem lehet kiszámítani, de karácsonyi időszakban nem lehet indulás előtt közvetlenül foglalni. A hely előnye, hogy a felvonókapacitás és szállások aránya kedvező, így szerintem csúcsszezonban sincs Szlovákia feeling, max a pályák zsúfoltabbak, a felvonók nem.

Jó síelést !
Előzmény: (MM 183169)
Chopoker
422 élménybeszámolót írt
422
16 éve tag
2015.08.23. 01:29
Szia!

Ilyen tapasztalatokkal a hátad mögött, nem is értem, hogyan kérdezhetsz ilyent. Az elmúlt években, többször is volt komoly gond decemberben, igaz leginkább 2000 alatt. Itt a pályák nagyobb része e fölött van, így akár meg is nyugodhatnál. De én a helyedben nem tenném. Ha igazán megfontolt döntést szeretnél hozni, akkor megvárod legalább a Mikulást!

Legtöbben megnyugszanak attól, ha olyan válaszokat kapnak ilyen kérdésre, amit mindenki szeret olvasni, de sajnos ez nem így müködik.

Ha jól emlékszem tavaly összel jobb volt Kaprun, mint decemberben pl.

De ha megelégszel a mühavas és zsúfolt pályákkal, akkor jók az esélyeid szerintem.

Nem véletlenül a február a föszezon, és nem véletlenül dec. vége a legdrágább. Olyankor síelöknél a pénz nem számít.

Én akkor szeretek síelni, amikor jó a hóhelyzet. Az meg sajnos nem megrendelésre jön.

Ettöl függetlenül szurkolok mindannyiunknak, hogy jó legyen a helyzet, ha már baromira sok pénzt kell majd elköltenünk!

Soha rosszabb szezont, mint az elözö volt!
Előzmény: (MM 183169)
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2015.08.22. 19:43
Üdv Mindenkinek

Karácsonyi sielést tervezünk itt, és érdekelne hogy mennyire hóbiztos ez a hely ebben az idöszakban? Van valakinek infoja?

Dec 3-án nyit a terep, nem tudom mennyi a hóágyuzott rész, ha esetleg nem lenne elég természetes ho...

Minden véleményt szivesen várok

Üdv
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.