Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Hétvégi csúszás topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
golo
959 élménybeszámolót írt
959
14 éve tag
2016.11.27. 21:37
Nem az számít, hogy voltál-e már vagy sem. Az hogy kiből lesz freeride-os, az legbelül dől el. Mindenki hozza magával. Gondolatok. Kitartás. Lélek. Van akiben megvan ez, de még nem is tud róla, és vannak olyanok akik annak mondják magukat, de soha nem lesznek azok. Sajnos ebből van a több. Azért szervezzük ezeket a túrákat, hátha ráéreznek még néhányan erre, mert egyre kevesebben vagyunk.

Félni nem kell, aki biztosan, határozottan le tud csúszni pályán, feketén is, az jöhet. Ez más lesz, szokatlan, de a rutin majd kialakul. Először pálya mellett csúszunk pár könnyebbet. Mi megyünk elől, mutatjuk az utat. Sokan egész jól csúsznak, ha ki van jelölve az irány és van már egy nyom, amit csak követni kell.

Aztán fokozatosan csúszunk nehezebb útvonalakon is, amiket mi legjobban szeretünk, és jöhet, akinek tetszik. Természetesen lesz sok erdő is. Mindenkit megvárunk, senkit nem hagyunk el. Bármikor ki lehet szállni és visszatérni a pályára. Nincs hivatalos túravezetés, mi csak csúszunk amerre szoktunk, és megmutatjuk, hogy merre.

Ha lesz valami, akkor majd ide írok.
Előzmény: (tioman 190507)
tioman
24 élménybeszámolót írt
24
9 éve tag
2016.11.27. 20:43
Egy freeride túrára szívesen beneveznék, bár még sose voltam. Ha van valami konkrét írj ide, vagy privátban ha van hely. Köszi
Zoli
Előzmény: (golo 190449)
golo
959 élménybeszámolót írt
959
14 éve tag
2016.11.25. 14:08
Én is remélem és örülnék. Szokott jönni velünk síelő is, de van olyan terep, ahol boarddal azért könnyebb lejönni.
Előzmény: (bouquetk 190455)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
bouquetk
383 élménybeszámolót írt
383
12 éve tag
2016.11.25. 13:25
Én alkalmanként beneveznék, ha nemcsak bordosoknak szólt a felhívás.A preferenciáink megegyeznek, ez nem is kérdés. Lényegében 2-3 hetente megyünk mi is, oda ahova jó az SSSC. Remélem találunk közös időpontot.
Előzmény: (golo 190449)
golo
959 élménybeszámolót írt
959
14 éve tag
2016.11.25. 02:18
Sziasztok! Általában péntek esti indulással 3 (vagy 4) napos csúszásokat tervezünk Endruval januártól a szezon végéig elsősorban Sportgastein-/Bad-(Hof)Gastein-/Angertal-ban. Én távolabbra is szívesen megyek és mindenképpen szeretnék 1-1 napot vagy akár többet is Filzmoos-/Werfenweng-/Hochkeil-/Fieberbrunn-ban is csúszni, mert mind jó terep. Az időpontok kb. minden 2. hétvégére lesznek majd kitűzve, de azoktól a hóhelyzet miatt el is lehet térni. Persze hogy freeride a cél, pálya csak végszükség esetén, ezért olyan lelkes embereket várunk, akik hasonlóan gondolják.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.