Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Schladming 4 hegy: Planai - Hochwurzen - Reiteralm - Hauser Kaibling topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
kp78
37 élménybeszámolót írt
37
7 éve tag
2017.01.21. 19:17
Holnap reggel indulok Hochkönigre, és útközben épp Hauser Kaiblingnál akartam megállni, hogy a délutánt ott töltsük, és csak estére érni be a szállásra.
Kicsit elment a kedvem.
Reggel a magyar iskolások buszbalesete sokkolt, aztán most ez. :(
A cikkből amit találtam nem derül ki, hogy ki lehetett a hibás ennél a sípályabalesetnél.
Rossz így kezdeni a 4 napos sívakációt :(
Előzmény: (csabor 193038)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2017.01.21. 17:29
Vannak olyan napok, amelyekhez hozza sem kellett volna kezdeni...
Szombat leven valoszinusitetem, hogy mindenhol tomeg lesz, ezert a szelen a Hofi Expressnel kezdtunk. Ott is voltak elegen. Mig oltoztunk tortent egy baleset 50 meterre a beszallotol. Az elso lecsuszas mamora fektelensegbe csapott at s eletet kovetelt. Rossz ugy kezdeni a napot, hogy latod a kuzdelemet egy ember eleteert, latod leszallni a helikoptert, s tudod hiaba. Felesegemet is nagyon megviselte az esemeny, fent a hegyen azonnal esett is egy nagyot, s a tovabbi galibak megelozese erdekeben az elso huttebe betereltem, bele onteni egy kis sziverositot. Mikor kijottunk akkor szallt le a mentohelikopter a hutte melle, mert 50 meterre volt egy baleset. Ez ilyen nap volt.
Mellesleg napsuteses ido volt 6-10 fok minuszban, szelmentesen. A ho ropogosan jo volt, s a tomeg hasitott amerre latott.
Vigazzatok magatokra!

Csabor a sielo
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.