Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Mátraszentistván Sípark topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
szoli
34 élménybeszámolót írt
34
7 éve tag
2017.02.13. 17:35
Kedves Sípark!
Ígéretemet betartva voltunk vasárnap síelni a családdal. Én is csak elismerően tudok rólatok nyilatkozni. Nálatok tényleg müködik, "hogy a lehetetlent azonnal teljesítitek a csodára egy kicsit várni kell". Nagyon jó volt az egyes pálya amit Én úgy háláltam meg, hogy ahányszor csak tudtam a családtól egy kicsit elszakadni végig döngettem rajta. Egy kicsit úgy éreztem, hogy csak az Én kedvemért nyitottátok meg az egyes pályát.(Ez csak vicc volt) A család többi része még nem mert rajta le menni, talán majd jövőre. Összességében nagyon szép napot töltöttünk nálatok és nagyon jót síeltünk. Egy kis kritikát mondanék, hogy mi tíz órára érkeztünk, tudom jöhettünk volna korábban is de hát a gyerekek lassan készültek és a pénztárnál egy órát álltunk sorba a bérlet megvásárlásáért. Tudom cserébe hosszabb volt a nyitva tartás de ezen kéne javítani. Ha tehetjük még az idei szezonban még egyszer jó lenne eljutni hozzátok.
Mátraszentistván Sípark
1001 élménybeszámolót írt
1001
14 éve tag
2017.02.11. 23:39
Kedves szoli!
Tegnap éjszaka korlátozottan, de tudtunk egy kevés havat készíteni az 1-esre. Ma éjaszaka megpróbáljuk a lehetetlent. Összehozni a pályát. Nagy valószínűséggel vasárnap (02.12.) ki tudjuk újra nyitni. A közepén lesz egy 50 méteres szakasz, ahol elég vékony a hó, és figyelni kell, mert ki van lyukadva. De ma teszteltük a nagy része élvezetes így is! A hét közepétől egy kicsit enyhülni fog az idő, ezért sajnos nem valószínű, hogy a jövő hétvégén még lehet használni. Ezzel szemben a 3-as pályán a hóréteg elég vastag, kiváló.
Előzmény: (szoli 193980)
Krampusz
369 élménybeszámolót írt
369
16 éve tag
2017.02.10. 19:56
Gyanítom, idén nem valószínű, hogy fogsz rajta síelni. Az egyes pálya ma le volt zárva. A hóágyúk hógyártásra kipakolva, a víztároló tele, várjuk a hideget.
Előzmény: (szoli 193980)
szoli
34 élménybeszámolót írt
34
7 éve tag
2017.02.10. 17:55
Kedves Sípark!
Vasárnap mennénk egy napra meg tudjátok nyitni az egyes pályát? Tudom ez nem kívánságműsor, de jó lenne, még soha nem síeltem rajta.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.