Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Csorba-tó topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Konrád Leo
128 élménybeszámolót írt
128
7 éve tag
2017.02.24. 02:23
Azért én megnéztem mi az a detox.hu, de nem ajánlom senkinek sem!

Valami kis aranymorzsát mégis csak találtam ott:
"Alkoholista AZ, aki annyit iszik, mint MI, csak ellenszenves"
Előzmény: (JTL 194541)
százas
218 élménybeszámolót írt
218
12 éve tag
2017.02.23. 21:57
de legaláb a hejes irása redben vann!
Előzmény: (JTL 194541)
JTL
72 élménybeszámolót írt
72
8 éve tag
2017.02.23. 13:24
A mindenit, micsoda beszámoló, jobb helyen lenne a detox.hun L
Előzmény: (07 194506)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
pálinkás
408 élménybeszámolót írt
408
17 éve tag
2017.02.22. 16:49
Pompás beszámoló, nagyon jól elkaptad a dolgok lényegét, szinte éreztem a Tatratea ízét :)))
Előzmény: (07 194506)
07
31 élménybeszámolót írt
31
16 éve tag
2017.02.22. 14:52
Hét évvel ezelőtt megfogadtam, hogy nem megyek többet Csorba tóhoz a rengeteg tömeg és órás sorba állás miatt! Az irreális ár pláne rettenetes volt!
De a hétvégén egy baráti társaság elhívott! Igazán csak miattuk indultam el.Vidám fiatalos italos társaság, csinos hölgyekkel!
Sajnos az látszódott hogy az itt megszokott és elvárt hómennyiség szinte csak a jelképes. Az aznapi friss vizes hó meg csak kínlódást jelent.
Eredetileg Tátralomnic volt kijelölve, de szombati nap kritikán aluli volt a pályán, felhővel hóval, jeges buckás pályával.A nyereg használhattalan volt , nem is értem miért ment a libegője.. Egy emberünk odalett!
Másnap ( os) reggelen kinéztünk az ablakon az üres üvegek között és láttuk hogy ott most is felhő van.
Kivéve a Nyugati oldalon!
Mindegy volt a félig ittas társaságnak hova megyünk, ezért gondoltuk a Csorba tóig kijózanodunk.
És láss csodát! Elő kellett venni a napszemcsiket!
Közbe láttuk hogy Lomnicon az esernyőket!
Féltem a Csorba tó parkolóját látva hogy milyen sokan lesznek. Arra gondoltam nem bírunk elvánszorogni a sípálya aljába se. Ekkor mondták hogy már van síbusz is! :) Muszáj voltam megünnepelni az első jó hírt egy kis bátorítóval!
A jegyárat kifizetve kellett innom még egyet. Nem bírom a fájdalmat!Gondoltam ez körönként 5000 lesz ha sokan vannak.. Tévedtem...
A lifteknél semmi sorba állás nem volt!
Sőt! A hatos beülősbe egyedül is utaztunk... ( Nem kellett kínálni senkit a laposüvegből! )
Fent ködös napos idő váltotta egymást. A pálya gyakorlatilag puha kezelt maradt egész nap. Kivéve a pancser folyosókon kihóekézett jeget.
Némi pálinka után beláttam,hogy itt a vasárnapi síelők se fognak zavarni! Ezért teljes gázra gyorsultunk. A sebességem elérte a 90km/h. Nem léptem túl a megengedett sebességet, elvégre ittasan baj lehet belőle!

Közben a lányok be kvalifikálták Hostinecben ( Hangulat karbantartó objektum) teáztak! Főként gyümölcsteát fogyasztottak.
( Biztosan a tealevelek erősségét jelölik így a Tatranska cajon, mert ilyenek voltak rajta 72% 62% 52% 42% .Azt mondták a legfinomabb az erdei gyümölcsös volt. 7 dl színes termoszokból öntötték.
Én már csak egy Kofola colát ittam, amire er voltam inni egy konyakot hogy bírjam zárásig!
A fenti piros pálya és hatos libegője igazi szórakozás volt!
Ha a jegyár nem emelkedik tovább , máskor is eljövünk. Több itallal és kedvvel!
20170219-104915.jpg
20170219-104921.jpg
20170219-114442.jpg
20170219-151653.jpg
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.