Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Murau - Kreischberg topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
csabeszka
285 élménybeszámolót írt
285
14 éve tag
2017.02.24. 08:51
Szia!

A tapasztalatok miatt leírnád, hogy hogyan történt a baleseted: pl. délután, buckás pályán, neked mentek, túl gyorsan mentél stb. Köszi
Apple csilla
25 élménybeszámolót írt
25
8 éve tag
2017.02.23. 21:34
Sziasztok!
Némi hasznos infókat megosztanék Veletek baleset esetére, sajnos friss tapasztalatok:
Elestem, és a térdemben a szalagok bánták, lesíelni már nem is tudtam.
Így a motoros szános szanitéc maga mögé ültetett és kb fénysebességel a 17-es pálya utolsó letörésétől vitt az 6személyes felvonó melletti elsősegélyre.
Ott nem kértek biztosítási kötvényt vagy eu-s tb kék kártyát, csak személyit.
Most 1 hét elteltével jött a 90 eurós számla a motorozásról.
Ezt át kell utalni iziben, majd a biztosítónak beadni kifizetésre.

A balesetem miatt ugrott a szezon hátralévő része is már, ami családi Murtal8 szezon bérlet esetében nem csekély.

Megkérdeztem a lifttársaságot, hogy mit lehetne tenni? Azonnal válaszoltak írásban, hogy időarányosan visszafizetik az egész család számára!

Nagyon jól eső érzés volt, hogy ha baj van mennyire normálisan, korrekten állnak a vendégeikhez.

Még egy: EUB sí extra biztim volt, amit azelőtt soha nem kötöttem, nem ismertem és kellemes élményem volt velük, csak ajánlani tudom; fantasztikusan intéztett mindent helyettem a biztosító, pl nem csak luxus szintű betegszállító mentőt küldtek (VIP Ambulance), hanem még egy plusz sofőrt, aki a kocsimat is hazavezette.
Most, hogy a kárigényt kell velük intézni, ez is olajozottan működik!

Mindenkinek baleset-mentes, kontrollált, jól megválasztott sebességű síelést kívánok!!! (Én túl lassan mentem...)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.