Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síbakancs választás topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
nyugiba
399 élménybeszámolót írt
399
17 éve tag
2017.02.28. 20:17
Hát én nem vennék látatlanban bakancsot. Ha nem passzol jól, hanem lötyög vagy szorít, akkor nagyon meg tudja keseríteni az életet. Nálam okosabbak már sokat írtak erről bakancsvásárlás témájában. Én januárban vettem egy Atomic Hawx bakancsot és kb. fél órát álldogáltam és sétálgattam benne. Sízokniban és rendesen becsatolva. Miután minden stimmelt, utána vettem meg. Nem is volt gond aztán egész nap síelni benne.
Szerintem feltétlenül próbálj ki egyet a saját méretedben. Ha nem jó, inkább küldd vissza. Inkább veszítenék egy kis pénzt, mint hogy elrontsam a síelésem.
De persze a döntés a tiéd.
Előzmény: (PeterGati 194675)
PeterGati
10 élménybeszámolót írt
10
7 éve tag
2017.02.28. 19:51
Sziasztok! Most rendeltem egy HEAD FX GT síbakancsot az Amazon-ról. Felpróbáltam előtte egy 27-es méretű HEAD síbakancsot. Nagyon várom, hogy megjöjjön, megvettem volna azonnal, de a méretemben már nem volt. (Bécsben nem Magyarországon - ott nem is láttam a kínálatban.) Esetleg van valakinek valami tippje, hogy hol tudnék róla többet olvasni? MIt tud, milyen a keménysége, vagy van-e valamelyikőtöknek tapasztalata vele kapcsolatban? Kezdő vagyok, nem kell még a csúcs mindenből, de azért szeretnék minőségi cuccokat az új hobbimhoz! :-)

https://www.amazon.de/Head-FX-GT-BLACK-RED/dp/B01LZKKRO0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1488307828&sr=8-1&keywords=head+fx+gt+skischuh
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.