Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Mölltal gleccser topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2017.03.19. 19:38
Lehet, hogy én könnyen beszélek mert jól ismerem a terepet, de azért Te is lehettél volna körültekintőbb. A vonat beszállójánál ott az élő webkamera kép ( az összes kamera képe felváltva megy) amiről látni lehet a fenti körülményeket, ami igen beszédes tud lenni. Nem mellesleg a pénztárban megmondják mi üzemel. Bevett szokás, hogy a legnagyobb szélben a vonat végállomásánál megy a kis csákányos így ha valaki felmegy nem tudja visszakérni a bérlet árát. Nem túl barátságos megoldás, de nem a honlapot kellene hibáztatni azért, mert nem voltál elég körültekintő.
Előzmény: (alex29 195042)
kp78
37 élménybeszámolót írt
37
7 éve tag
2017.03.19. 15:42
Én a helyedben inkább a pénztárosra haragudnék, amiért nem tájékoztatott, hogy fent ilyen állapotok vannak.
Tavaly novemberben Karpunban első napon, mikor odaértünk, gondoltam egy kicsit csak felmegyünk. De a pénztáros mondta 13 órakor, h már ne menjek fel szerinte, mert nagyon nagy a szél. Megköszöntem, és mentünk inkább sétálni.
Előzmény: (alex29 195042)
alex29
2 élménybeszámolót írt
2
9 éve tag
2017.03.19. 10:23
Árverés!
Ne higgyetek a sielok.hu-nak!
Mára 25 km szelet írt, 4.2 km pályát, ehelyett van vagy 60 km szél és egyik lift se megy!Feljöttünk egy vagon pénzért potyára! Köszi, sielok. Hu!
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.