Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Versenyzéssel kapcsolatos kérdések topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2017.07.10. 07:38
Amikor azt mondja, ”Nem szeretnék erről véleményt mondani, ez egy folyamatban lévő ügy...” Itt kellett volna megállnia.
Előzmény: (minerel 195680)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2017.07.08. 21:15
Én néztem a riportot és de igen konkrétan csalásnak nevezte. Ahogy azt is letagadta, hogy aranyért akar menni Szöulba. A riportban már csak részt venni. Előkotortam a korábbi nyilatkozatát aamikor még mást mondott :-)
Elhiszem, hogy most ő az ország sícsillaga de no commnet a csaj.
Előzmény: (TZoli 195678)
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2017.07.07. 08:48
Nem biztos, hogy ezt mondta, sokkal árnyaltabb a dolog.
https://www.facebook.com/pg/miklosedit88/videos/
A 22 percnél beszél erről. Nagyon oda kell figyelni mit mond, én nehezen értettem. Elég körülményes fogalmazások, általános kinyilatkozások. Szerintem inkább elhatárolódás, de az biztos, hogy a síszövetséget védi. Körmondatok, amiből mindenki azt ollóz ki amit akar, vagy ahogy érdekek kívánják.
A síszövetség oldaláról: ...újságírói kérdésre elmondta, hogy ez egy folyamatban levő ügy, ami ellen a köznépet uszítják.
„Ha én is képes vagyok elmenni sportorvosira, más is legyen képes rá. Mi sportolók tisztességesen akarunk eredményt elérni, nem pedig csalással. A gond nem az, hogy nem volt sportorvosijuk, hanem hogy úgy tettek, mintha lett volna”...
Pl ez az idézet sem egészen úgy hangzik, mint itt leírva.
Előzmény: (minerel 195677)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2017.07.06. 19:24
Azért Miklós Edit nyilatkozata miszerint a srácok csaltak elég meghökkentő.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.