Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Chopok dél és észak topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
che820820
5 élménybeszámolót írt
5
7 éve tag
2017.10.02. 12:09
Szia!

Nem én vagyok a legilletékesebb de amiben tudok segítek. Szerintem Ausztria az Ausztria. Mindent tudnak a síelésről és ezért el is kérik az árát. Chopok pénzügyi szempontból másabb. Olcsó szállás (ajánlom Liptószentmiklós környékét, Németporubát), olcsóbb síbérlet árak. Kezdőknek hibátlan pályákkal. A 10-es eleje kb nulla lejtéssel, a 34-es félelmetesen gyönyörű panorámaúttal. Bár ha vki full kezdő akkor neki ez szűk is lehet. Én idén februárban "tanultam meg" itt síelni. Már a piros pályákon is nyugodtan lejöttem, szélességüknek köszönhetően. Maximálisan ajánlom, februárban voltunk, kb minden pálya üzemelt. Lenti parkolóból ingyenes síbusz. Felvonók már elég profik, északon a két üléses a csúcsra még egy kicsit retró. Ennek is megvan a szépsége :)
Szilvesztert itt fogjuk tölteni, ha eszembe jut akkor majd írok összefoglalót.
che
Előzmény: (peter7284 195981)
peter7284
3 élménybeszámolót írt
3
6 éve tag
2017.10.01. 19:22
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. A családból csak én tudok síelni, ez lesz az 5. év, és eddig csak Hochkar-on voltam, ami mondjuk tetszik is. Nézegettem Chopokot is. Egyfelől a közelsége miatt, és szállást is olcsóbban találni. Van valakinek tapasztalata, aki már síelt Ausztriában és Szlovákiában is? Melyiket lenne érdemesebb választani? Január, február tájékán szeretnénk menni.
Előre is nagyon köszönöm!
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.