Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Mátraszentistván Sípark topikból

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
Konrád Leo
128 élménybeszámolót írt
128
7 éve tag
2017.10.03. 17:35
Én nem tudtam, hogy van ilyen tetszőleges több napos bérlet- azt hittem csak egymás utáni napokra vonatkozik, ha így olcsóbb a jegy, akkor ezzel érdemes számolni.

Sajnos ettől még a faluban nulla az alpesi feeling...
Előzmény: (Hókupac 196002)
Hókupac
102 élménybeszámolót írt
102
12 éve tag
2017.10.03. 15:58
A Sípark 3, 4 és 5 napos hétközi bérletére gondoltam. A szezon tetszőleges hétközi napjain használhatod. Tehát nem kell egymást követő napokon felhasználnod. Megveszed, és amikor jól alakul az időbeosztásod, a várható időjárás, meg a kedved, akkor lesíeled tetszőleges napokon.
Konrád Leo
128 élménybeszámolót írt
128
7 éve tag
2017.10.01. 07:47
„Többnapos bérlet”?
Ami egy kissé furcsa, hogy itt van ez az idilli kis falu Mátraszentistván, aminek van egy egyre jobban fejlődő sípályája, de ha megnézzük a sielok.hu ide vonatkozó oldalát, akkor azt látjuk, hogy szálláshelyet nem ajánlanak a faluban. Minden bezár, minden eladó...
Előzmény: (Hókupac 195970)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Hókupac
102 élménybeszámolót írt
102
12 éve tag
2017.09.29. 20:34
Szerintem az áremelés - a beruházás sajtóban hallott magas hitelaránya miatt is - valószínűsíthető. Azonban ezen "kényszer" kellemetlen hatása jó üzletpolitikával csökkenthető. Példa a Síparkban eddig is gyakorolt családi kedvezmény a 2-ik gyerektől, vagy a többnapos bérletek kedvezőbb ára, vagy a szezonjegy kedvezőbb ára, amik mind a pályahasználat növelése érdekében kínáltak kedvezményt. Persze arra is érdemes odafigyelni hogy a Bakonyban miként alakulhatnak az árak.
Konrád Leo
128 élménybeszámolót írt
128
7 éve tag
2017.09.25. 19:30
Ha van üzleti érzékük, akkor első évben nem emelik az árat, hanem bíznak abban, hogy nagyon sokan kíváncsiak lesznek az új produkcióra és ez többlet bevételt hoz a konyhára. Aztán amikor már megkedvelték a kedves vásárlók a kényelmet, akkor a következő éven bizony emelnek egy kicsit az áron. Bízva benne, hogy a kedves vásárló fizetése is biztosan emelkedik és akkor már nem is olyan fájó az a kis plusz kiadás nekik.
Csak legyen tél sok hóval!
Matematika
17 élménybeszámolót írt
17
13 éve tag
2017.09.25. 16:01
"Remélem nem emelkedik a napijegy ára."

Tipikus reakció.

Az ülőlifttel jelentősen *növekszik a szolgáltatás színvonala*, ezzel együtt nőnek a működési költségek, fizetni kell a törlesztőrészletet stb.
Miért is várnánk el a változatlan árat?

Ezek után joggal emelhetnék a napijegy árát (az inflációról már nem is beszélve).
Előzmény: (szoli 195898)
szoli
34 élménybeszámolót írt
34
7 éve tag
2017.09.20. 18:30
Hajrá! Már alig várom, hogy kipróbálhassam.Remélem nem emelkedik a napijegy ára.
Mátraszentistván Sípark
1001 élménybeszámolót írt
1001
14 éve tag
2017.09.20. 14:25
Újabb mérföldkőhöz érkeztünk.
Ma megérkeztek Ausztriából a vadonatúj liftoszlopok a Sípark Panorámaliftjéhez.
DSC01928.jpg
DSC01936.jpg
DSC01941.jpg
DSC01952.jpg
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.