Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kaprun - Kitzsteinhorn gleccser topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2017.10.08. 21:44
Ez mindig más, tavaly pl. október 8-án többen voltak, mint amikor a szezonjegy érvényessége kezdődött.

A mostani, még fiatal szezon tapasztalatai (szeptember 30-án nyitottak): hétközben 30-60 fő, hétvégén 100-130+ fő, ma ennek a fele se, igaz ebbe a havas-felhős időjárás is belejátszott, délután 2-től 18 fő volt összesen a sípályán, ebből hatan a funparkban. Ezek a számok minimálisak, Kaprunban úgy 4000 főnél mondod azt, hogy na vannak, de a csúcsnapokon napi 8-12 000 vendég van a hegyen. Most kicsit olyan feeling van, mint május végén vagy júniusban, ami a létszámot illeti. Kíváncsi leszek a jövő hétre.

A hó jó kis porhó, bár ma elég erősen fújt az északi szél, a hóágyúk továbbra is gőzerővel mennek. Legkésőbb szerdától nagyon szép őszi idő van kialakulóban legalább egy hétig.
Előzmény: (csemmyboy 196029)
alpin.jpg
csemmyboy
54 élménybeszámolót írt
54
13 éve tag
2017.10.08. 10:09
Szia! Itt kezdem október 14-15-én a szezont, 3 éven nem voltam Kaprunban, kíváncsi leszek az akkorihoz képest mi változott, miket újítottak (leírva láttam, de élőben az más) és persze mekkora tömeg lesz, mert gondolom Salzburg és környéke szezonjegyesei betámadják a hétvégére a hegyet. De ahogy a vak is mondja: majd meglássuk :-)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.