Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Murau - Kreischberg topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
cdl
107 élménybeszámolót írt
107
9 éve tag
2017.11.06. 23:09
Szia.
Murau jó választás, az éven kétszer is voltunk ott.
Ha belefér a költségvetésedbe a kinti oktatás, Csupiékat tudom ajánlani.
6-7 magyar okató is van ebben az iskolában, jók nagyon.
A 15.-i héten nagy tömeg lesz, ha lehet, inkább ne akkor menj.
Jók a pályák, lankásak, lehet tanulgatni.
Előzmény: (EvaDanko 196453)
- Marky -
753 élménybeszámolót írt
753
15 éve tag
2017.11.06. 22:26
Olyan nincs, hogy késő :)
Az első nehéz ponton már túl vagy, megvan az elhatározás.
Ha oktatóval kezded, nem lesz baj, utána meg, hát na...várni fogod a következő alkalmat :)
Előzmény: (EvaDanko 196453)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2017.11.06. 22:19
Na legalább abban biztosak vagyunk, hogy a hegy aljában nem fogsz szomorkodni mert a tanulópályák fent vannak a hegyen odáig meg felvisz a felvonó :-)
Az utitárskereső jó ötlet még esélyesnek is mondható.
Elkezdeni pedig sosem késő!
Előzmény: (EvaDanko 196453)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
EvaDanko
11 élménybeszámolót írt
11
6 éve tag
2017.11.06. 21:49
Sziasztok! Köszönöm mindenkinek a tanácsokat, hozzászólást.

Először is: Budaörsre tervezek menni, a két ünnep között, tehát itthon szeretnék ismerkedni. Az első elképzelésem az volt, hogy Visegrádra költözök ki pár napra, de aztán, mivel Budaörshöz viszonylag közel lakom, inkább átterveztem. (Visegrádra még mindig mehetek utána is -- de nincs autóm, tehát ott is terveznem kell.)
Bízom benne, hogy a budaörsi azért enged belekóstolni, és nem ijeszt el. Évek óta álmom, hogy megtanuljak, most jutottam el ide -- nem szeretnék még jobban parázni. Így is parázok: nem vagyok-e öreg már hozzá stb.
A január-február kiesik egyéb okok miatt, s nem is gondoltam rá mostanáig, hogy menjek... aztán hétvégén arra gondoltam: menni kéne, ha már egyszer az ünnepek között szeretnék tanfolyamra is menni.
Szállást a pályától nem messze foglaltam (vacilláltam sokat ezen is). Indulni hajnalban tervezek, a legkorábbi vonattal, Győrből, így -- ha minden jól megy --, kora délutánra ott vagyok. (Ha közel lesz már az időpont, gondoltam rá, hogy felteszem itt, az útitárs keresőben a kérdést, hogy valaki nem megy-e autóval akkor, amikor én tervezném.)
Kondi: hm... futok. De nem hinném, hogy a síelés bármihez hasonlítható lenne.
(És azért Kreischberg, mert egy ismerős ajánlotta, miszerint ott a kék valóban kékek, továbbá sok a magyar, jó a közösség, a pályák... Egyébiránt: legfeljebb én leszek az a mamlasz, aki áll a hegy aljában és néz felfelé egész nap, mert nem mer belevágni :-)!)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.