Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Murau - Kreischberg topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
nyugiba
399 élménybeszámolót írt
399
17 éve tag
2017.11.20. 17:54
Itt is körül lehet nézni, ill. emilt írni a megadott elérhetőségekre:
http://www.murau-kreischberg.at/hu/winter/szallasok
Előzmény: (zsoltt 196640)
admin3
705 élménybeszámolót írt
705
17 éve tag
2017.11.17. 11:44
Ha a síterep megközelítése az elsődleges célpont a szállás választásánál, akkor ez a térkép sokban segíthet: https://sielok.hu/norobot/terkepek/siterep/kreischberg/?bigmap=1 - ha kicsit rázoomolsz, szépen látszódik a sílift/sípályák és szállások helyzete.

Azzal azonban mindenképp érdemes számolni, hogy a pályához való közelség meg is látszik a szállásárakban és a telítettségben is, ezért időben érdemes foglalni.
Előzmény: (zsoltt 196640)
EvaDanko
11 élménybeszámolót írt
11
6 éve tag
2017.11.17. 11:11
Érdemes a szálláskereső oldalakon nézelődni (booking, tripadvisor, de szerintem itt, az oldalon is van szállásajánló, foglalási lehetőséggel is): mutatják a távolságot, elérhetőséget az általad választott időpontban, illetve sok-sok vélemény is elérhető a vendégek részéről. Én is így keresgéltem. Ugyanakkor például az én időpontomban (március) már egy főnek is alig akadt az általad felsorolt kondícióknak - félpanzió, pályaközeli, nem autóval megközelítős - megfelelő, szabad hely.

Persze abban biztos vagyok, hogy a terepet gyakran látogatóknak vannak "titkos aduászaik", amiket ilyen mindenki által elérhető oldalakon nem biztos, hogy fellelni. :)
Előzmény: (zsoltt 196640)
- Marky -
754 élménybeszámolót írt
754
15 éve tag
2017.11.16. 22:33
Relax Hotel a pálya lábánál, ha tovább szeretnéd gazdagítani a hazai plotiikai "elitet" :) és nem számít a pénz

Korábban rendben volt a színvonal, nem tudom ez hogy változott a tulajdonosváltás után
Előzmény: (zsoltt 196640)
zsoltt
5 élménybeszámolót írt
5
10 éve tag
2017.11.16. 17:57
Sziasztok!
Szállást keresek Murau-kreischberg síterepre félpanziós ellátással. Szeretném a segítségetek kérni, mivel még sosem jártunk ezen a síterepen, hogy melyik részére érdemes foglalni, mire kell odafigyelni. Síelésre 5 fővel mennénk 3 gyerekkel, nem szeretnénk mellé nyúlni a szállás illetve a sípályák megközelítésével. Ha tudnátok ötletet, hol szálljunk meg, hogy ha lehet ne kelljen minden nap autóba ülni. Előre is köszönöm a segítségeteket. Zsolt
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.