Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Rocker sílécek - tapasztalatok topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
gaboca
3369 élménybeszámolót írt
3369
15 éve tag
2017.11.20. 23:31
Amennyiben déli oldalról támadod Chopokot össze hozhatunk egy találkozót, kiviszem neked a Stöcklit, kipróbálhatsz egy bolti verseny lécet.

http://www.sportoutlet.hu/shop/archive/item/319-stockli-laser-sl-4d-silec-salomon-smartrak-salomon-k-z12-kotes
Balog Attila
144 élménybeszámolót írt
144
18 éve tag
2017.11.20. 20:55
A helyzetet árnyalja, hogy a tavaszi kisízés(Vogel-mesebirodalom) előtt hozzám jutott Aaron korábbi pocokrakétája(Salomon Pocket Rocket, ld.:kép lentebb), mellyel örömmel száguldoztam a túrt tavaszi hóban ill. a pályán kívül...
Ebben az esztendőben pedig életemben először SZEZONBÉRLET boldog tulajdonosa vagyok, s a Chopok lehetőséget ad, mind pályán, mind pályán kívül...
Most pályalécet keresek a topikban taglalt dilemma-áradat dacára...
Ja és most bevillant Lackó gondolataira, hogy igazán frenetikus érzés az volt még a hagyományos SL korszakból, amikor az ívbelső léccel egyszer csak megéreztem, hogy belemar a hóba...brrr.... ezek szerint a 4D Elan Amphibio kilőve, mert ott épp a belső íven maradt a rocker ha jól értelmezem...pedig az Elan-t is szeretem, ahogyan Szlovéniát is...:)
pocokraketa.jpg
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.