Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Rocker sílécek - tapasztalatok topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
Balog Attila
144 élménybeszámolót írt
144
18 éve tag
2017.11.24. 20:05
"a kecske étvágya csillapodik"...avagy az 1.pont teljesítve, némileg kényszerpályán mozogva(visszaváltós léc/bakancs beszámítással) itt pihen mellettem egy szépséges pár Elan RaceSLX Amphibio.
Remélhetőleg mielőbb havas tapasztalatokkal is szolgálhatok, ígérem megosztom veletek. Továbbá azt is remélem, hogy Gabóca felajánlásával is élni tudok majd.
Köszönöm segítségetek újfent.
Szép hosszú síszezont, jó egészséget, remek kondíciót mindenkinek!
Balog Attila
144 élménybeszámolót írt
144
18 éve tag
2017.11.21. 16:00
:)
Közben volt időm egy remek lehetőséget kidolgozni, mely a "az étvágyát csillapító kecske és a megmaradó káposzta" esetéből származik...
1. Beszerzek egy "pályarokkert"(egyébként Fuxos mondatai után lehet, hogy épp Amphibio-t, sőőőőt). Lévén a két gyermekem(12,9 ill. 14,3 évesek) magasságban és lábméretben is erősen megközelítettek, így az ő léceik "visszaváltósak, azaz remélhetőleg beszámítósak" lesznek. Azaz, ha 2. pont megvalósul, lesz kire hagynom a rokkereket.
2. Ha összejön akkor Gabócát szaván fogom, s kipróbálom az SL pályasít a Chopokon(netán Tálé-n, ahol kábé 15éve először mentem külföldre síelni, jah és Krusovice-csapoltat fogyasztani esténként)
Szóval alakul ez...meg a síkészletem is...:)
Előzmény: (Fuxos 196755)
Fuxos
65 élménybeszámolót írt
65
8 éve tag
2017.11.21. 09:45
Boccs a kétszeres üzenetért. :)

"ezek szerint a 4D Elan Amphibio kilőve, mert ott épp a belső íven maradt a rocker ha jól értelmezem..."

A külső ív a rockeres. Nem kezdő léc. Kell a sítudás, hogy jó tudjál vele menni. Az Elan honlapja nagyon haladóknak és profiknak ajánlja. Bérelj egyet és próbáld ki.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Fuxos
65 élménybeszámolót írt
65
8 éve tag
2017.11.21. 09:36
A külső élek a rockerek.
gaboca
3369 élménybeszámolót írt
3369
15 éve tag
2017.11.20. 23:31
Amennyiben déli oldalról támadod Chopokot össze hozhatunk egy találkozót, kiviszem neked a Stöcklit, kipróbálhatsz egy bolti verseny lécet.

http://www.sportoutlet.hu/shop/archive/item/319-stockli-laser-sl-4d-silec-salomon-smartrak-salomon-k-z12-kotes
Balog Attila
144 élménybeszámolót írt
144
18 éve tag
2017.11.20. 20:55
A helyzetet árnyalja, hogy a tavaszi kisízés(Vogel-mesebirodalom) előtt hozzám jutott Aaron korábbi pocokrakétája(Salomon Pocket Rocket, ld.:kép lentebb), mellyel örömmel száguldoztam a túrt tavaszi hóban ill. a pályán kívül...
Ebben az esztendőben pedig életemben először SZEZONBÉRLET boldog tulajdonosa vagyok, s a Chopok lehetőséget ad, mind pályán, mind pályán kívül...
Most pályalécet keresek a topikban taglalt dilemma-áradat dacára...
Ja és most bevillant Lackó gondolataira, hogy igazán frenetikus érzés az volt még a hagyományos SL korszakból, amikor az ívbelső léccel egyszer csak megéreztem, hogy belemar a hóba...brrr.... ezek szerint a 4D Elan Amphibio kilőve, mert ott épp a belső íven maradt a rocker ha jól értelmezem...pedig az Elan-t is szeretem, ahogyan Szlovéniát is...:)
pocokraketa.jpg
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.